Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 11°C
Rüzgarlı

Fitne ve İftira Motoru Kibar Feyzo

YILDIRAY CiCEK
Twitter: Yildiraycicek9 Instagram: yildiraycicek1944
21.12.2012
131
A+
A-

YILDIRAY ÇİÇEK

Doğu Perinçek’in şövalyesi olan Kibar Feyzo, MHP ve Lideri Devlet Bahçeli’ye kafayı takarak nasıl saplantılı bir ruh haline büründüğünü her gün köşesinde gösteriyor. Doğu Perinçek’in partisini ve gençlik örgütlerini yücelttikten bir gün sonra “Hangi MHP hangi Milliyetçilik” başlıklı yazıyla MHP’ye rutin saldırılarına devam etti. MHP’de değişim isteyenlerin Emin Pazarcı ile birlikte en ateşli savunuculuğunu yapan Kibar Feyzo’nun, MHP’ye ve Lideri Devlet Bahçeli’ye saldırmadığı gün gözüne uyku girmemektedir. Silivri’ye gidip Doğu Perinçek’e sorun Aydınlık Gazetesi’nde kendisini en mutlu eden yazarın muhakkak bu Kibar Feyzo’nun olduğunu söyleyecektir. MHP’li ve Ülkücü değil ama yıllardır MHP’yi MHP’lilerden kurtarmaya çalışıyor. Bir zamanlar MHP’de değişim isteyenlerin gazetesinde Ankara temsilcisi yapılarak kullanılan Kibar Feyzo’yu şimdi Doğu Perinçek’in gazetesi ve televizyonu MHP’ye saldırması için kullanmaktadır.

MHP’nin 4 Kasım tarihinde gerçekleşen kongre sürecinde ise MHP’de değişim isteyenler, bu Kibar Feyzo’nun köprü olmasıyla resmen gazete ve televizyonda ittifak yapmışlardır. MHP’de değişim isteyenlerin karargâh olarak kullandığı Yeniçağ isimli gazetenin yazarları zaten Ulusal kanalda kendi evi gibi programlar yapıp MHP’ye saldırmıştır. Kibar Feyzo Doğu Perinçek’in memuru olmadan da bu manzara vardı ama onun gelişi ile birlikte iyice coştular.

Doğu Perinçek’in milliyetçiliğini övüp, Devlet Bahçeli’nin milliyetçiliğini sorgulamak ruh hastalığının bir belirtisidir. Kibar Feyzo bu hastalığa çok kötü yakalanmıştır, tedavi olmazsa deli gömleği giymesi kaçınılmazdır. Doğu Perinçek’i göklere çıkaran ama dünyadaki tüm meseleleri getirip MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin suçu gibi yansıtan Kibar Feyzo tedavi olmadığından ipin ucunu iyice kaçırmaktadır.

Doğu Perinçek’in kendisine tahsis ettiğini gazete ve televizyonda her gün MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye hakaret eden, iftira atan ve her konudan fitne çıkaran Kibar Feyzo her şeyden önce toplum sağlığı için tedavi edilmelidir. “MHP Lideri Devlet Bahçeli Cuma namazı kılmıyor” gibi bir iftirayı attı ,”şerefi ve namusu olan bu iddiasını ispatlar” dedik, hala şerefi ve namusu harekete geçip ispatını yapamadı.

’ MHP’ye kasetler üzerinden saldıran Hüseyin Gülerce’ye ve Ergun Babahan’a dava açılmadı’ dedi. Açılan davanın ve yapılan suç duyurusunun belgelerini koyduk. Ama hala aynı yalanı ve iftirayı sürdürmektedir.

http://www.ortadogugazetesi.net/haber.php?id=20234

Doğu Perinçek’in kucağı oturup 24 saat MHP’ye saldıran bu Kibar Feyzo “fitne ve iftira motorudur”. Bu motorun benzini de MHP içinde sözde muhalif olduğunu iddia eden tiplerdir.

Biz bu türlerin üretimlerini dikkate alıyoruz. Çünkü fitne mikrobu hiçbir Türk milliyetçisine ve Ülkücüye bulaşmamalıdır. Bu Kibar Feyzo’nun şahsını dikkate almak değil, MHP üzerinde düşmanlarının oynadığı oyunları bozmak içindir. İnsanlık erdemlerini çoktan kaybetmiş Kibar Feyzo’yu insan içine çıkamaz hale getiririz ama biz insanlık erdemini kaybetmedik.

O şimdilik MHP içindeki sözde muhalifleri ve Doğu Perinçek’i mutlu etmeye devam etsin. Fitne ve İftira motoru gibi harıl harıl çalışsın… Ülkücü irade her zaman için fitne ve iftiraları silindir gibi ezmiştir. Hiçbir iftira ve fitne Ülkücü Hareketi durduramamıştır.

Kibar Feyzo’nun sahipleri bunu bilsin… Gelsinler onu MHP kapısı önünden alsınlar…

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.