Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 18°C
Gök Gürültülü

FİTNE VE İFTİRA FABRİKASI DURMUYOR!

YILDIRAY CiCEK
Twitter: Yildiraycicek9 Instagram: yildiraycicek1944
31.10.2012
A+
A-

YILDIRAY ÇİÇEK

“Kurultaydan sonra Yeni MHP yaratacağız” diye yola çıkan Değişimcilerin yayın organları iyice zıvanadan çıktılar. Hangi iftirayı atacaklarını, hangi yalan haber üreteceklerini iyice şaşırdılar. Yazdıkları yazıların, ürettikleri haberlerin bir tanesi de doğru olmaz mı? Gözlerini bürüyen hırs ve üstlendikleri misyon bunları öylesine ölçüsüz olmaya zorluyor ki, ne yazdıklarını, ne söylediklerini artık kendilerinin hissettiğine bile inanmıyorum. Değişim diye yola çıkanların başındaki de, sonundaki de hepsi yalan makinesi gibi hareket ediyorlar. Allah’a şükür bu süreçte birçok yazı yazdık, bir tane iftiraya ve yalana tenezzül etmedik. Ne yazdıysak tarihli, belgeli bir şekilde ortaya koyduk. Ülkücü Hareketi ona-buna pazarlamaya kalkanların karşısında kalemimiz bir an olsun bile eğilmedi.

Ama rüyada gördüklerini gerçek gibi pazarlamaya kalkanlar, birde bu rüyalarını fitne ambalajına sararak Ülkücü Hareket’in içine sunmaya çalışmaktadır. En büyük iftiralarını “Kaset olayına karışan kişilere MHP Genel Merkezinde oda verildi, onlar kurultay komitesine alındı” şeklinde yazdılar. Bizde “kanı, sütü bozuk olmayan ve şerefi-haysiyeti olan bunu ispatlar” dedik. Bir haftayı geçti hala ispat yok. Oysa kaset olayına karışan bazı kişiler ve ekibi açıktan bunları desteklediği halde “Yavuz hırsız ev sahibini bastırır” misali suç bastırmaya çalışıyorlar. Daha hangi yalan haber ve iftiralarına örnek verelim ki?

En son ürettikleri yalan haberde “Başbakan AKP’li 20-25 milletvekili ile bir araya geldi. Katılan milletvekillerinin ortak özelliği milliyetçi camiaya yakın bilinen isimlerden oluşmasıydı. Ayrıca katılımcı grupta medya yönlendirme ve psikolojik operasyon konusunda etkili isimler de vardı. Toplantı gündeminin ana eksenini Başkanın şu cümlesi oluşturdu: “Devlet Bahçeli ile birlikte çalışmaktan memnunuz. MHP Kongresinden bu yönde bir sonuç çıkmasını arzu etmekteyiz.” ifadelerine yer vermişler.

Bu yalan haberi üretenler aynı haber içinde “Toplantının kalabalık grupla yapılan devamında bu yönde çeşitli görev paylaşımları yapıldı. Hatta gelen bilgiler arasında Hüseyin Çelik’e Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinin zimmetlendiği, buna benzer diğer bölgeler için de sorumlular belirlendiği yer almakta.” şeklinde cümleleri de kullanmıştır. Hem milliyetçi kökenli milletvekilleri katıldı diyorlar, hem de milliyetçilik, Türklük düşmanı Hüseyin Çelik’in de toplantıda olduğunu söylüyorlar.

Bu yalan haberi üretenler, siz kafa yapan hangi hapları kullanıyorsunuz çok merak ediyorum. Hz. Ali diyor ya “Bir gerçeği savunurken, önce kendimiz inanmalıyız, sonra da başkalarını inandırmaya çalışmalıyız.”

Siz bu yaptığınız habere siz inanıyor musunuz ki, başkalarını inandırmaya çalışıyorsunuz? Bu haber Ümit Özdağ ile hareket edenlerin sitesinde yayınlanmıştır.

Orada üretilen yalan haber, Değişimcilerin ana karargâhı olan Yeniçağ Gazetesinde değerlendirilmese çok büyük eksiklik olurdu. Onlarda bu eksikliği BBP’li yazar Adnan İslamoğlu ile gidermişlerdir. Gerçek adı Adnan İslamoğlu olmayan yazar Yeniçağ Gazetesi’nde “Geçtiğimiz hafta, Başbakan’ın “Devlet Bahçeli ile çalışmaktan çok memnunuz, MHP kongresinden bu yönde bir sonuç çıkmasını arzu etmekteyiz” şeklindeki medyaya yansıyan açıklamasına MHP Genel Merkezinden ‘ret’ veya ‘teşekkür’ kabîlinden hiçbir tepki gelmemesi ve her zamanki mânidar suskunluğu, MHP Genel Merkezinin içinde bulunduğu çaresizliğin en büyük işaretiydi.” şeklinde cümlelerle köşe yazını doldurmuş… Allah gerçekten akıl ,fikir versin… Adnan İslamoğlu BBP’de Genel Başkan adayı Yavuz Ağıralioğlu’na destek için, onunla beraber Türkiye’yi geziyordu, onu başaramayınca şimdi Koray Aydın’ın tetikçisi olmuştur. BBP’li birisi neden bu kadar MHP kongresine sevdalanır ki, anlamak mümkün değil…

Şimdi bizde bunlar gibi kafa yapan şeylerden yiyip, içsek ve bunlar gibi bir haber üretsek acaba cevapları ne olacaktır. Hazır Kürt Açılımına destek veren Koray Aydın’ı bulmuşken duyduğumuz haberi sizinle paylaşalım:

PKK’nın başındaki Abdullah Öcalan geçtiğimiz perşembe günü tüm avukatlarıyla İmralı’da uzun süren bir toplantı gerçekleştirmiş ve o toplantıda “Bu Devlet Bahçeli Kürt AÇILIMI önünde sürekli engel çıkartıyor. MHP’de bir an önce “YENİ MHP” yaratacak “DEĞİŞİMİN gerçekleşmesi gerekmektedir. Bu Koray Aydın çıktığı televizyon programlarında Kürt Açılımı sorulduğunda “Varsa demokratik alanda eksikliklerimiz, bunların siyaset diliyle müzakere edilip, anayasa değişiklikleri yapılmasını elbette onaylıyoruz…Çünkü bu küresel nizam içerisinde Türkiye’nin kendisini, demokratik bir alan içersinde bulundurması, ve kendisini ifade edecek biçim ve tarzını bu alan içersinden haykırması gerektiğine inanan insanlarız.” (11 Eylül 2012- NTV- K.A.) şeklinde çok sıcak mesajlar veriyor. Böyle bir zihniyet MHP’nin başında olursa çok rahat KÜRT AÇILIMI’nı hayata geçiririz.” şeklinde değerlendirmelerde bulunmuş, Öcalan’ın avukatları da bu sözleri desteklemişler…

Ne diyorsunuz YENİÇAĞ Gazetesi bu haberin gerçeklik payı var mı? (AB)(D)ullah Öcalan’a bir sorun bakalım doğrulayacak mı bu haberi?

Allah hepinize akıl, fikir ve birazda karakter versin…

Siz Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı toplantıyı ispat edin,bende Abdullah Öcalan’ın yaptığı toplantıyı ispat edeceğim…Haydi Fitne ve İftira fabrikası

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.