Firari FETÖ’cü Bayındır’dan ‘Bahçeli’siz dönem’ iması

Firari FETÖ’cü Bayındır’dan ‘Bahçeli’siz dönem’ iması
03.05.2020
A+
A-

MHP Başkanlık Divanını hedef alan kaset kumpaslarının en önemli aktörlerinden firari FETÖ’cü İbrahim Faruk Bayındır, MHP Lideri Bahçeli’siz dönem ima eden tehdit dolu bir mesaj yayınladı.

 

 

FETÖ’nün MHP’yi dizayn etmek için hazırladığı ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin yakın çalışma ekibini hedef alan kaset kumpaslarının kilit ismi firari FETÖ’cü İbrahim Faruk Bayındır, twitter üzerinden yayınladığı mesajla, MHP Lideri Bahçeli’yi de ima eden tehditler savurdu

 

.FETÖ’NÜN YENİ PLANI BAHÇELİSİZ MHP Mİ

 

MHP’yi ele geçirmek için önce MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin yakın ekibini oluşturan Başkanlık Divanı Üyelerine yönelik kasit kumpası operasyonunu devreye sokan FETÖ, buradan bir sonuç alamayınca, Meral Akşener öncülüğünde Korsan Kurultay sürecini domine etmişti. Akşener’in etrafında FETÖ ile ilişkili insanların yoğunlaştığı itirafı da bugün Akşener ile birlikte hareket eden ve MHP’yi ele geçiremeyince kurulan İYİ Parti’nin kurucular kurulunda yer alan Koray Aydın’dan gelmişti. Ancak İYİ Parti’nin girdiği seçimlerde FETÖ’nün beklentilerini karşılayacak oya ulaşamaması örgütü yeni bir planı devreye sokmuşa benziyor. ABD’ye tabutla kaçtığı ortaya çıkan ve halen firari olarak ABD’de yaşayan İbrahim Faruk Bayındır’ın, sosyal medya hesabından verdiği mesajda, “İnsanlar sımsıcak yuvalarına kavuşsun da yuvalar bahçeli de olur bahçesiz de” vurgusunda bulunurken, Ülkücüler için MHP Lideri Devlet Bahçelisiz bir süreci ima ettiği değerlendirildi.

Süre olarak da “yakında” vurgusunda bulunan firari FETÖ’cü Bayındır, MHP ve Ülkücüler üzerine yapılan sinsi bir hazırlığın işareti olarak değerlendirilen twitinde şu imalarda bulundu:

 

“Yakında etrafta bir sürü sevgi pıtırcıkları görürseniz şaşırmayın.Birilerinin sevgiye barışa alerjisi olabilir.Sevgileri sahtede olsa masumların hatırına Eyvallah.Yeter ki bir an evvel olsun.İnsanlar sımsıcak yuvalarına kavuşsun da yuvalar bahçeli de olur bahçesiz de.” ,

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.