FETÖ’NÜN BIRAKTIĞI YERDE PKK, ONLARIN EKSİK KALDIĞI YERDE IŞİD SAHNE ALIYOR.

29.11.2020
A+
A-

Türkiye yılların, ihmallerinin, beceriksizliklerinin, hatta teslimiyetlerinin sonucunda bu noktalara gelmiştir.

İçeriye bakıyoruz, ne yana dönsek hain kaynıyor, ne yana yönelsek ihanet yolumuza çıkıyor. Dışarıdakiler ile alayı birden üzerimize geliyor.

FETÖ ile mücadele gün geçtikçe karmaşıklaşıyor. Sayın Cumhurbaşkanı dahi, “At izi it izine karıştı” demek ihtiyacı hissediyor.

Devlet içinde özel-şahsı çıkarların her şeyin önüne geçtiğini görüyoruz. Kim haklı kim haksız, kim suçlu kim masum ayırmak çok zor.

Her kim ki, eline geçirdiği yetki ve imkanları devlet ve millet menfaatine, hukuk ve liyakat ölçülerine uygun kullanmıyorsa, kendi güdük zihniyetini veya özel hesaplarını öne çıkararak hareket ediyorsa, FETÖ’nün ekmeğine yağ sürüyor, ihanete yardım ediyordur.

Oluşan puslu hava sadece gizlenen veya araziye uymaya çalışan FETÖ’cülerin, hatta PKK’lıların işini kolaylaştıracaktır.

PKK ihanetin diğer saç ayağıdır ve ayrı tedbir gerektiriyor. Yeterki gereği yapılsın. PKK ile sadece silahlı mücadelenin yetmeyeceği ortadadır.

Tıpkı FETÖ gibi çok yönlü şekilde bu PKK’lı hainler takibe alınmalı ve ekonomik, sosyal, siyasal, hukuki olarak solukları kesilmelidir.

FETÖ ve PKK örgütlerinin Devlet içindeki bağlantıları, kullandıkları belediye imkanları biran önce yok edilmelidir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli şanı büyük mücadele ediyorlar…

14 bin öğretmenin PKK ile bağlantılı olabileceğini, belediye imkanlarının dağdaki katiller için seferber edildiğini bizzat eski başbakan söyledi.

Dokunulmazlıkları kaldırılan milletvekilleri açık şekilde devlete kafa tutuyor ve hukuku tanımıyorlar. Derhal ve acilen gereği yapılmalıdır.

Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.