Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 2°C
Yoğun Kar Yağışlı

EY TÜRK TİTRE VE KENDİNE DÖN

04.11.2018
A+
A-

                                 

Cellatlar kıyama durdu bu kıyımın karşısında,tüyleri diken diken, dilleri lal oldu, bir Kültürü bir aidiyeti darağacında sallandıranlara hayret kesildiler.Bir Milleti millet yapan,dimdik ayakta tutan,Asırlardır Acunda sancaktarlığı yapılan Türkün mukaddes ülküsü Kızıl Elmamız, yeniden Türkün özüne dönmesi hususunda verilen o Kutlu buyruk olan ” Ey Türk titre ve özüne dön” ile yeniden dirildiğimiz bu çağda kültürel emperyalizm dehşeti ile Kıymetli Türk Gençliği karşı karşıyadır. Bu bir meydan savaşını andırmayan kılıçların değil kalemlerin çekildiği andır. Türk’e özünü unutturmaya çalışanlar gaflet ve ihanetin içersinde yer alan piyonlardır. Türk ;Türk olduğu için kudretlidir. Yeni dünya düzenine bakıldığı vakit büyük orta doğu sistemi ve kültürel emperyalizm denilen illet tamamen materyalist bir olgu oluşturmak içindedirler. Türk milleti tarihde her vakit kültürünü ve özünü yaşatma gayesi ve çabalarında bulunduğu için içimizdeki kahpeler tarafından işkenceye tabi tutulmuştur.1944 de Türkçüler Faşizm Türk milleti için beladır deyip Nazi Almanya’ya “Türk’e üstünlük kimin haddine ” dedikleri halde Zamanın yönetimi tarafından İhtilal yapacaklar korkusu ile tabutluklara atılmıştır. Kafatascı denilerek işkenceler edilmiştir. Türkçülerin kudretinden dudakları uçuklayan yönetim;  Faşizme karşı duranları Faşist diyerek ;Faşist Almanyada getirilen Özel işkence ampulleri ile zulümfen kıyımdan geçirmiştir. Osman Yüksel Serdengeçti Ağabeyin ifadesiyle iki bin mumluk bir enerjiye sahip olan bu ampüller tabutluklarda kullanılmıştır. Tek gaye Türklüğün özünü unutturmak ve Tük Milliyetçiliğine kılıç çekmekti. Oysa Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk devletimizin temelini Türk Milliyetçiliği üzerine kurmuştur. Büyük mirasa oturan beyler ise Sosyalizm akımının vahşetine kapılarak Türk Milliyetçilerine Turan ülküsüne gönül verenlere zulüm ettiler. O gün tabutlukda işkenceye maruz kalanların yönetimce ilan ettikleri sözde (!)suçları ;

Türkçülük vazgeçilmez ülkümüzdür

▪Turancılık yani Türk birliği bir an evvel gercekleşmeli çünkü emperyalizmin uyguladığı kahpe zulüm esir Soydaşlarımızı kan revan hale getirmiştir.

▪Faşist Almanya; üstün ırk Aryan ırkı diyerek Acunda hükümranlığını sürdüren Türk Irkını hiçe saymıştır. Irkçılık Türkiye için tehlikedir

▪İktisadi programlarda Türk Köylüsünü baz alarak gerekli uygulamalar yapılmalıdır

▪Türk Gençliğini kültürünü örfünü bilerek yaşayarak, yaşatmalıdır

▪Turan ülkümüz bir toprak kayması değil Türki Devletlerimizle Türk Milletiyle iktisadi siyasi sosyal yönden birlikte hareket etmektir.

Bu temel düşüncelerde olan Aziz Türk Milliyetçileri 1944 Turancılık davasında kahoece yargılanmışlardır. 1944 konusu tamamen derin bir meseledir detaylarını aktaracaz. Burda dikkat çekilmesi gereken husus Marksist düşünceye karşı hareket edilen Türk İslam ülküsünden taviz verilmeyen bir düzende : Teşkilatlı Azınlık teşkilatsız çoğunlukla her alanda mücadele etmekteydiler. Bir milleti yok etmenin en büyük yolu topla tüfekle değil, kültürünü özünü dilini kaybettirerek başlanır. İşte biz Türk milliyetçileri olarak bu kancık oyunlara karşı “Herşey Türk İçin Türke Göre Türk tarafından ” diye haykırarak daüma Türk gençliğine Tarihini özünü anlatmakdan asla vazgecmeyeceğiz.

Irk kavramını ortadan kaldırarak özünü unutturan, akabinde Darwinin teörisinin torunları olan Sosyalist akımın öncüleri her şey maddedendir diyerek toplumu oluşturan temel kavram olan aile bilincini aile ruhunu ortadan kaldırmak çabasındadırlar. Bugün gençliğimize,adetlerimizi yobazlık ve gericilik diye tanımlayanlar Haşhaşiler misali kanlara zulmü enjekte etmektedirler. Türk gençliğimizin giyimiden hareketlerine kadar bir asimile bir emperyallik mevcuttur. Özünü kaybeden unutulmaya yitirilmeye ve bitirilmeye maalesef ki mahkumdur. Ama mahkumiyet ve esaret biz Türk Milleti için kabul edilmeyen bir husus olduğu için, her alanda geniş kitle eğitimlerinin farziyetini bildiriyoruz. Cehaletle dalkavuklukla olan savaşımız daimi sürecektir. Biz özümüzle haşrolmalıyız. Biz asla benliğimizden taviz vermemeliyiz. Dünyaya medeniyeti nakış nakış işleyen Türk Milleti hiç bir zaman Türklüğe düşman olan hiç bir düşünceye tabii olmayacaktır. Türkçü fikir adamı Nihal Atsız Ben, yabancı kaynaklı hiçbir fikri benimsemeğe tenezzül etmeyecek kadar millî şuur ve gurura malik bir Türk‘üm. Siyasi, içtimai mezhebim Türkçülük‘dür.”  O vakit bizlerde Milli şuurla yetişmesi zorunlu olsn gençliğimiz için gerekli çabayı sarf etmek zorundayız. Milli eğitim kavramı acabane kadar milli ! ne kadar Milliyetperver ! acaba ne kadar özü için mücadele ediyor ! ilkokul çağlarında başlayacak olan bu milli eğitim hayatın her safhasında, kendisini göstermlidir. Türk gençliği ülkenin teminatıdır. Türk gençliği ülkenin mihenk taşıdır. Yozlaşmaya ve kültürel emperyalizme karşı yeniden öze dönmelidir. Özünü unutan kimseler kimliksiz beyhudelerdir. Bugün türklüğün düşma nı olanlar andımızaın okutulmasına çocuklarımızın, balalarımızın milli şuurla yetişmesine tahammül edemeyen gafillerdir. Bu çakallar sürüsü duruşumuzun asaletine tahammül edemeyenlerdir. Kararlı, azimli. Gençlik  yetiştirmek zorundayız. Bugün kafamızı kaldırıp baktığımızda neden hep  kilit noktalar milli şuurdan yoksun, milliyetsiz, maneviyatsız işiler yani komunistleşmiş materyalizmin havlusunu tutanlar oturmaktadır ? bunu kabul etmemiz mümkün değildir derhall Türkçü Türk gençliği gerekli koltukları zapt etmeli ve emperyalizm ile olan mücadeleye omuz vermelidir. Ivedi bir şekilde köylerde başlayarak kültürl şuuru milli iktisadi hedefleri, milli ülküyü anlatmalı yaşatmalı yaşattırmalıyız.İnsanı yaşatki Devlet yaşasın düsturuyla ; özünü unutmayan, milli ülkü yolunda mücadele eden bir gençlik yetişmeli. Beyhude batı özentiliği acilen kökünen kazınmalıdır. Maddenin hiçliği mananın derinliği anlatılmalı ve bunu her alanda teferruatı sıkı bir ele alınmalıdır. Okullarda okutulan derslerin müfredatı yeniden gözden geçirilmeli Milli ülkü denen mukaddes ervert korunmalıdır.

Kahrolsun materyalizm ve uşakları.Kahrolsun kültürel Emperyalizm ve zemin hazırlayan Türk’e özünü unutturmaya çalışan ahmaklar.

Çiçi Han dan bu yana özüyle kültürüyle yaşayan Türk milleti bundan sonrada bu şekilde yaşayacaktır ve yaşamaya mecburdur. Safları sıkı tutun KOMUNİSTLER sakın girmesin..!

Türklüğün vicdanı bir;
Dîni bir, vatanı bir;
Fakat hepsi ayrılır
Olmazsa lisanı bir

 

 

ERTUĞRUL SUBAŞI

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.