Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. Bölüm fragmanı / Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle ATV

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. Bölüm fragmanı / Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle ATV
12.05.2019
A+
A-

EDHO 137 Fragman Geldi! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölümde Zeki Elden Kaçıyor Mu?

Alparslan, Haşmet Zorda! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni fragmanı ile nefes kesti. Heyecanla beklenen yeni fragmanda; Esra’nın Çakırbeyliler’le işbirliği yaptığını öğrenen Akif, Esra’yı dövüp yaralı halde bırakıyor. Haşmet’i de ağır yaralayan Akif Alparslan’ın peşine düşüyor. Façalılar, abilerinin üzüntüsüyle kahrolurken, destekçileri Çakırbeyliler oluyor. İşte, EDHO yeni bölüm fragmanı…

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. son bölümü ile hayranları ile buluştu. EDHO son bölümde istihbarat başkanı kim olacak sorusu cevabını buluyor. Ünal Kaplan’ın manevrasıyla Akif saf dışı kalırken, usta oyuncu Mehmet Yaşar Çepiç’in canlandırdığı Altan karakteri istihbarat başkanı olarak karşımıza çıkıyor. Fakat durumu öğrenen Akif, Zeki üzerinden bir bombalı eylem gerçekleştiriyor. Bu eylem Fahri’nin son anda farketmesiyle kayıpsız atlatılırken, Esra’nın yardımıyla Zeki ele geçirilmek üzere…

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile ekranlara geldi. Merakla beklenen yeni bölümde; Alparslan Özlem’e evlenme teklifi ediyor. İlyas, Zeki konusunda yardım etmesi için Esra’nın kapısını çalıyor. İstihbaratın başına kimin geçeceği ile ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Zeki’nin köşeye sıkıştığı, sona doğru yaklaştığı son bölümün peşinden EDHO yeni fragman merakla bekleniyor. İşte, EDHO yeni bölüm özeti…

 

Başrollerini Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba gibi isimlerin paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile Salı akşamı ATV ekranlarında olacak. 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar (EDHO) Son Bölüm Özeti! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde istihbarat biriminin başına geçme hayalleri kuran Akif’e büyük bir darbe indiriliyor. Zeki ile ortak hareket eden ve Mesut’un Çakırbeyliler tarafından ortadan kaldırılmasıyla başa geçmeyi planlayan Akif’in karşısına Ünal Kaplan’ın tanıdığı başka bir isim çıkıyor. Ünal Kaplan, Altan’ı istihbaratın başına getirmekte başarılı olurken, onu masaya davet ediyor ve resmen istihbarat başkanı olmadan masa üyeleri ile tanıştırak istiyor. Bu buluşma gerçekleşiyor ve masada ortak mutabakat sağlanıyor fakat Zeki’nin bombalı eylemi ile Altan ve masa üyeleri ne olduğunu şaşırıyor. Zeki artık masanın yegane hedefi konumunda.

 

Façalılar ailesinde ise baba Haşmet Façalı’nın hainlik yapan, Zeki ile işbirliği ortaya çıkan oğlunun kaleminin kırılmasının ardından, Haşmet bu infazı gerçekleştiren iki yakın adamlarını vurarak öldürüyor. Ömür abisi Haşmet’e karşı tavır alırken, Façalılar Zeki’nin kellesinin peşinde!

Bu arada Alpaslan Çakırbeyli, Özlem’e evlenme teklif ediyor. Bu evlenme teklifi sonrasında Özlem’in annesinin takınacağı tavır ve Akif ile olan ilişkisi ne tür sonuçlar verecek, Alpaslan bu durumun takibinde. İlyas ise eski karısı Esra üzerinden Zeki’ye ulaşmak istiyor. Bu konuda da başarılı olmak üzere… Zeki müthiş bir operasyon sonucu ele geçiriliyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Eski Bölümlerde Yaşananlar Akif’in kurduğu tuzak yüzünden, fedailerin en önemli ismi kendini vatan için feda etmek zorunda kalırken Alparslan’ın üzerine, altından kalkması çok zor bir görev yıkılır. Bu durumu da Çakırbeylilerin lehine çevirmeyi başaracak olan Alparslan, hayatını riske atma pahasına, çıktığı yolun sonunu görme konusunda ne kadar kararlı olduğunu bir kere daha kanıtlar. Amcasının özgürlüğü karşılığında elindeki önemli bilgileri paylaşmayı teklif ettiği Mesud ise ölümü üzerine kurulan asıl plandan bihaberdir. Ünal Kaplan’ın da önemli bir rol üstleneceği planda ilk hedef Akif’i saf değiştirmeye ikna etmek olacaktır. Mesud tarafından kaleminin kırıldığını öğrenen Akif’i kandırmak için ise çok çaba sarf etmek gerekmeyecektir.

İçinde bulundukları dünyanın bedelini sevdiklerinin kaybıyla ödeyen Çakırbeyliler, Ferman’ın ölümüne engel olmak için ellerinden geleni yaparlarken, Haşmet bu konudaki kararından vazgeçmez. Ömür’ün karşısında durduğu ölüm emri için Behzat da geri adım atmaya başlamışken işler birden tersine döner. Alparslan’ın planın başarılı olmasıyla cezaevinden çıkan Haşmet, ayağının tozuyla oğluyla ilgili karalarda kendinden başkasının söz hakkı olamadığını herkese gösterecektir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Sürpriz Karar!

Salı günlerinin fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz beklenmedik bir karara imza attı. EDHO’nun son bölümünde dizinin ünlü yönetmeni Raci Şaşmaz’ın adının yer almaması dikkat çekti. Finansal sorunlar nedeniyle ATV Şaşmaz’la yollarını ayırdı.  Kanal yönetimi, dizinin yapımcılığını Raci Şaşmaz’dan alıp ATV İç Yapımlar’a devretti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.