Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Az Bulutlu

ERMENİ MESELESİ KÜRESEL ÇETENİN UYDURDUĞU kürt İSMİ İLE PERDELENİYOR!

ERMENİ MESELESİ KÜRESEL ÇETENİN UYDURDUĞU kürt İSMİ İLE PERDELENİYOR!
25.02.2019
A+
A-

Parlamentolar uluslar arası yalan yanlış bilgilerle Ermeni Soykırımını haklı çıkarmaya çalışıyorlar. Tarihi belgelerin gerçekliğini gözardı ederek BÜYÜK ERMENİSTAN PROJESİNİ, BÜYÜK İSRAİL PROJELERİ ile paralel şekillendirmek istiyorlar. Türkler, hiç bir zaman tarihte Ermenilere soykırım yapmamıştır.

Anadolu’da çıkan toplu mezarlıklar hepsi Türklere aittir. Ermenilere ait hiç toplu mezar bulunmamaktadır. Türk tarihçileri, Ermenileri tarihi arşivleri açmaları için çağrı yapıyor, gerekirse yabancı uzmanlar da gelsin diyor.Fakat Ermeniler, buna asla yanaşmıyorlar. Çünkü gerçeklerle yüzleşmekten korkuyorlar. Aslında Ermeniler, başka devletlerin çıkarlarına ters düşeceğinden bu tarihi gerçeklerle yüzleşmek istemiyorlar.

Sürekli Türkleri işgalci , katil gibi dünyaya tanıtarak Türk Milletini aşağılıyorlar. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde paralel bir devlet kurma hevesleri bölücü bir girişimdir ve Kürdistan = Teröristan isminde işbirlikçi İSRAİL destekleri ile Büyük Ermenistan projesidir. Bu nedenle bizlere sürekli hakaret ve iftira atıyorlar.

Bu Ermeni Soykırım yalanları meselesine sadece Türkiye değil, tüm Türk Dünyası devletleri karşı çıkmalıdır. Çünkü bu sorun en son yaşanan “Hocalı Katliamı ve Azerbaycan topraklarının işgale uğradığı Dağlık Karabağ olayları sadece Azerbaycan’ın ve Türkiye’de yaşayan insanlara atılmış bir iftira değil, tüm Türk Dünyası Devletlerinin ortak sorunu ve onlara atılmış olan büyük iftira ve hakarettir.

Doğruların ortaya çıkması açısından tarihi belgelerin incelenmesi konusunda tüm dünyada yaşayan Türkler, harekete geçmeli Türkleri ve Türklüğün kirletilmesi girişimleri ve Ermenistanı bu konuda destekleyen sömürgeci devletlerin de kirli politikaları Ermeni soykırım yalanları ile deşifre edilmelidir.

Çünkü yakın geçmişte yaşanmış olan D.Karabağ sorunu sadece Azerbaycan’ın sorunu değil, tüm Türk dünyasının sorunudur.

Büyük Türk Birliğine karşı yapılan uluslar arası emperyalist odaklı stratejik, siyasi coğrafi yöndeki çok yönlü ve çok boyutlu gelişmekte olan faaliyetler; “hedefledikleri BÜYÜK TÜRK SOYKIRIMI” var!!.

Dolayısı ile tarihimiz aydınlık geleceğe giden yolumuzu geçmişte yaşanan tüm olayları bizlere yeniden hatırlatarak ; son dönemde ABD ‘den destek alan İran’daki tüm siyasi gelişmeler Türk Birliği adı altında büyük tuzağı gözler önüne seriyor…

Yeni nesiller gayr-ı milli topluluklarla harmanlanıp dönüşürken gençlerimiz şanlı Türk tarihini çok iyi öğrenmeli ve araştırmalar yapmalıdırlar.

Yarın çok geç olmadan harekete geçmelidirler…

TÜRK, dünya tarihinin ilk başlangıcı ve uluslar arası arşivlerin en önemli parçalarını oluşturuyor…

Ne mutlu Türküm diyene, diyemeyenin canı cehenneme!

Fidan KORKMAZ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.