Erkan Akçay : Karşı Çıkanlar Şehitlerin Vebalini Taşıyor

Erkan Akçay : Karşı Çıkanlar Şehitlerin Vebalini Taşıyor
15.02.2021
A+
A-

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay , kaçırılıp katledilen sivil vatandaşlar hakkında açıklama yaparak devleti suçlayan siyasetçilere tepki gösterdi.

Terör örgütünün kaçırıp katlettiği sivil vatandaşlar hakkında açıklama yapan HDP’ye tepki gösteren MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, cinayetleri kınamak yerine devleti suçlayıp açıkça terör propagandası yaparak pkk’nın siyasi kolu olduğunu bir kez daha gösterdiklerini söyledi.

TERÖR ÖRGÜTÜNÜN SİYASİ KOLU OLDUKLARINI BİR KEZ DAHA GÖSTERDİLER

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ”Pkk terör örgütünün kaçırarak Gara’da katlettiği 13 savunmasız vatandaşımızla ilgili açıklama yapan Hdp, bu cinayetleri kınamak yerine devleti suçlayıp açıkça terör propagandası yaparak pkk’nın siyasi kolu olduğunu bir kez daha göstermiştir.” dedi.

TERÖRLE MÜCADELEYE KARŞI ÇIKAN SİYASETÇİLER ŞEHİTLERİMİZİN VEBALİNİ TAŞIYOR

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, ”Teröre destek veren, Demirtaş’a özgürlük isteyen, pkk’nın siyasi kolu Hdp ile işbirliği yapan, her fırsatta ordumuza ve polisimize saldıran, ‘lakin, fakat…’ diyerek terörle mücadeleye karşı çıkan siyasetçiler şehitlerimizin vebalini taşımaktadır. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin belirttiği gibi ‘Hdp terör sorunudur. Adalet ve hukuk devreye girmeli, HDP’nin kapısına açılmamak üzere kilit vurulmalıdır. Herkes tarafını ve tercihini yapmalıdır: Ya hıyanet ya hidayet, ya melanet ya da millet.” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.