DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 11°C
Sağanak Yağışlı

Erdoğan Bütün Yardakçılarına ‘Mhp’ye Saldırın’ Emri Vermiştir

12.04.2015
78
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın, bir süredir MHP hakkında sessizliğini koruyan iktidara yakın medya ile onun ‘kripto’ diye tanımlanan destekçilerinin, siyasi partilerin aday listeleri açıklanır açıklanmaz derhal harekete geçtiklerine dikkat çekti. Yalçın, “Erdoğan bütün yardakçılarına ‘MHP’ye saldırın!’ emri vermiştir.” dedi.

Bir süredir MHP hakkında sessizliğini koruyan yandaş medya ile onun kripto destekçileri, siyasi partilerin aday listeleri açıklanır açıklanmaz derhal harekete geçmiştir. Çünkü hem AKP’nin aday listesi kendi açılarından tatmin edici bulunmamış hem de MHP’nin aday listesi beklenenden daha çok ilgi görerek gündemi sallamıştır. Bu durum, kamuoyu araştırmalarına göre MHP’nin kaydettiği yükselişin son anketlere göre daha fazla ivme kazandığının ortaya çıktmasıyla AKP çevrelerinde hasıl olan telaş ve paniği cehennem azabına çevirmiştir.
Şimdi Tayyip Erdoğan, çok sevdiği Kaçak Saraydan ayrılma ve Yüce Divan önünde hesap verme korkusu içindedir. Cumhurbaşkanı Erdoğan başına gelecekleri bildiği için elindeki gücü bırakmaktan korkmaktadır. Bunun için de her şeyi göze almaktadır. Sürekli olarak Anayasa’ya aykırı hareket etmesinin, hukukun üstünlüğünü çiğnemesinin ve Türkiye’yi çadır devletinin başı gibi yönetmesinin sebebi de budur. Erdoğan bütün yardakçılarına “MHP’ye saldırın!” emri vermiştir. Çünkü AKP iktidardan gittiği takdirde sadece kendisinin değil, yedi sülalesinin geleceğini karartacağını iyi bilmektedir. Mesele bununla da kalmayacak, AKP iktidarının ne kadar hizmetkârı, Erdoğan’ın ne kadar kulu kölesi ve yağcısı varsa, iktidarın sağladığı haram nimetlerden ne kadar ziftlenen varsa hepsi hukuk önüne çakarılacak; hem yedikleri haram lokmalar hem de analarından emdikleri süt fitil fitil burunlarından getirilecektir. Haramzadelerin daha fazla kursak sarkıtmalarına, tüyü bitmemiş yetimin hakkından çalmalarına müsaade edilmeyecektir. Analar ağlamasın diye ülkeyi parsel parsel pazarlayanlardan, fakir fukaranın hakkını yiyerek Kaçak Saraylar inşa edenlerden hesap sorulacaktır. Yalandan zam yaptım diyerek 10 milyon emekliyi kandıran mürailerin saltanatına son verilecektir. Halka dünyanın en pahalı akaryakıtını kullandıran ve Türkiye’yi vergi cehennemine çevirenler kâmilen yargı önüne çıkarılacaktır.
Milletimizi aldatanlar layığını bulacaklardır. İşte bu bilindiği içindir ki risk alınmakta, oyunların en tehlikelisi, en bıçak sırtı olanı ve en alçakçası oynanmaktadır.
Bu haramiler iktidarına, Erdoğan diktatoryasına son verecek ve gerçek millî egemenliği tesis edecek yegâne parti MHP olduğu içindir ki hedefte partimiz vardır.
Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin MHP’nin tabutu olmadığı kesindir ama MHP’nin yükselişinden rahatsız olan birtakım karanlık kişilerin AKP’nin tağutu olduğu da kesindir. Tâğut ise insanları azdıran her şeydir. Yandaş medya da tağuttur. Yandaş medyada yuvalanan kalemler dünya nimetleri verilerek azdırılmıştır. Bunlar, bir süredir saklandıkları inlerinden çıkarak sırtlanlarla bir araya gelmişlerdir. Kurtlar meydana inince kaçacak delik arayan çakallar, sırtlanlarla işbirliğine girmişlerdir.
AKP iktidarına muhalifmiş gibi görünerek dolaylı yollardan AKP’nin değirmenine su taşıyan Aydınlık’çılar da tağuttur.
Bunların hepsi Hak’tan yana görünerek ilahî iradeye aykırı ne varsa yapmakta, şeytanın avukatlığına soyunmaktadırlar.
Kerameti kendinden menkul yorumcu Latif Erdoğan, bir televizyon kanalında partimizin İstanbul adaylarından Ekmeleddin İhsanoğlu’nun MHP’yi kabul etmekle deşifre olduğunu ve onun Gülen cemaatinin kripto adayı olduğunu iddia etmiştir. Ekmeleddin İhsanoğlu’nun kripto aday olduğu iddiası külliyen martavaldır. AKP tabanından oy alabilecek ve AKP’nin ipliğini pazara çıkarabilecek kim varsa ne yazık ki hemen mason, cemaat mensubu, monşer gibi yaftalar yapıştırılarak gözden düşürülmeye çalışılmaktadır.
Aynı yorumcunun MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ikinci adımda devre dışı bırakılacağı iddiasına ise cahiller bile inandırılamaz. Bu yorum elbette kasıtlıdır ve hedef şaşırtmaya yöneliktir. Oysa kamuoyunda bilinmektedir ki MHP camiasında Genel Başkanın kim olacağına değerli delegelerimiz yani Ülkücü irade karar vermektedir. Bu iradeyi de Allah’tan başka hiçbir mahfil ve aktörün değiştirmeye gücü yetmez. MHP camiasının ve teşkilatımızın dinamikleri hakkında fikir sahibi olanlar bunu iyi bilirler.
AKP iktidarı iş başından gittiğinde ilk işsiz kalacak ve ilk hesaba çekilecek yandaş medya maymunlarından biri olan Hasan Karakaya’nın, ilkokul çocuklarını bile güldürecek bu iddiaları köşesine taşıması ise manidardır. Karakaya’nın, Sabahattin Önkibar gibi basın sektöründe “Fırıldak Sebo” namıyla bilinen rezil bir kimesneyi ciddiye alarak onun yazdıklarını köşesine taşıması da ayrı komedidir. Anlaşılan yandaş medya MHP’ye doğrudan saldıracak bir şey bulamadığında sağ gösterip sol vuran, AKP muhlifi gibi görünüp aslında Erdoğan’ın değirmenine su taşıyan CIA destekli Aydınlık grubundan destek almaktadır. Bu bir şer iş birliğidir. Yeni Akit gazetesinin Sabahattin Önkibar’ın yazısını manşete taşıması da bundandır.
Bu vesileyle MHP’ye ürümeyi meslek hâline getirenlerin şeceresini çıkarmakta fayda mülahaza ediyoruz.
Önkibar, gazetecilik mesleğini iftira ve karalama vasıtası hâline getirerek sütünü ve kıratını yeterince ispatlamış bir kimsedir.
Ülkücü düşmanları ve şehit Ülkücülerin katil zanlılarıyla dolu bir güruha kapılanarak nasıl bir adam olduğunu defalarca göstermiştir.
Ülkesini gerçekten sevenlerin safında yer almak yerine CIA güdümlü dünkü komünist, bugünkü sahte vatanseverler güruhuna hizmetkâr olmak suretiyle gerçek yüzünü ortaya koymuştur.
Her türlü edepsizliği sergilemeye, herkese iftira atmaya müsait kişilikte biri olduğu için, uluslararası istihbarat örgütlerinin yerli taşeronları onu Ülkücülere iftira atmak ve MHP’yi karalamak için uşak olarak tutmuşlardır.
Demek bu zavallı âdemin ipini iyi çekip, aşını bolca veriyorlar ki durmak, yorulmak nedir bilmeden MHP’ye saldırmaktadır.
Önkibar; hizmetine girdiği Karanlık güruhun sadece uşağı ve kölesi değil, sermayesidir.
Kullanıla kullanıla o kadar müstağmel hâle gelmiştir ki artık dikiş de tutmamaktadır. O sadece gazeteciliğin değil, bütün Türkiye’nin yüz karasıdır.
Şeref, haysiyet ve namus gibi kavramlar onun yanından geçerken utanç duymaktadır.
Türkçede iyiyi, doğruyu ve güzeli ifade eden bütün kelimeler onun ve onun gibilerin satılık kaleminden dökülüp kirlenmemek için dua etmektedir.
Önkibar için alçak tabirini kullanmak isterdik ama ne yazık ki bu kavram da en azından bir seviyenin ifadesidir.
Zira o çukur bir adamdır. Hatta Konya Ovası’ndaki derin obruklar bile onun yanında küçücük kalmaktadır.
Sabahattin Önkibar, tiksinti veren kişiliğiyle Karanlık güruhuna çok yakışmaktadır. Zaten büyük obruklar zifiri karanlıktır.
MHP camiasının Ülkücülük sermayesini tartmaya ise onun gibilerin çapı yetmez.
Bilinmelidir ki MHP hakkındaki şarlatanlıkları, Önkibar’ın Karanlık güruhun çok kullanılmış sermayesi olma zavallılığını örtmeye yetmemektedir. Bundan böyle onun adı Sabahattin Sermaye diye anılacaktır.
Özetle; yandaş medya ile onların kripto destekçilerinin salvo atışlarının hepsi karavanadır. MHP’nin iktidarı ve hesap günü önlenemeyecektir. Bunlar AKP yaranının ve stepnelerinin son çırpınışlarıdır. Milletimiz 7 Haziran’da AKP iktidarı için sandığı tabuta çevirecektir. Hepsine tavsiyemiz, şimdiden iktidara uygun bir mezar yeri belirlemeleridir.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.