EMPERYALİSTLERİN HEDEFİNDEKİ ŞEHİR İSTANBUL

EMPERYALİSTLERİN HEDEFİNDEKİ ŞEHİR İSTANBUL
24.03.2019
A+
A-

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Yenikapı’da düzenlenen Cumhur İttifakı Büyük İstanbul mitinginde konuşuyor. Bahçeli konuşmasında, “İstanbul, Türk milletinin namus timsalidir. Hiçbir hedef bu aziz kentimize musallat olmaya cüret ve cesaret edemeyecektir. Camilerimize, minarelerimize, ezanımıza, bayrağımıza, vatanımıza kem gözle bakan kim varsa ya o gözü oyarız ya da o gözün bulunduğu melanet bedeni harabe bina gibi yıkarız” dedi.

İşte Devlet Bahçeli’nin konuşmasından satır başları:

Sayın Cumhurbaşkanı, aziz vatandaşlarım, değerli hanımefendiler, beyefendiler hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Gecesi sümbül kokan İstanbul, Türkçesi bülbül kokan İstanbul bugün muhteşemsin. Bugün tarih yazıyorsun. Cumhur İttifakı’nın üçüncü ortak noktası vesilesiyle bir kez daha Yenikapı mucizesine imza atıyorsunuz. Allah nazarlardan esirgesin. Yenikapı adeta uçsuz bucaksız. 15 Temmuz’dan 983 gün sonra Yenikapı’da muhteşem bir heyecan yaratıyorsunuz. Hepinize hoş geldiniz diyorum.

15 Mart 2019 günü Yeni Zelanda’da cuma namazı esnasında 2 camiye saldırı düzenlendi. 51 din kardeşimiz şehit edildi. Alçak teröristler 630 yıl önceki Kosova savaşının kinini tutuyorlardı. Barbar haçlılar 330 yıl önceki Viyana Kuşatması’nın öfkesini taşıyorlardı. Karşınızdaki mukaddes ve mukadderat düşmanları İstanbul’u hala akıllarından çıkarmamıştır. Yeni Zelanda’da camileri kundaklayıp Müslümanları şehit edenlerden biri diyor ki Boğaz’ın Batı yakasında herhangi bir yerde yaşamayı düşünürseniz Konstantinopolis’e gelir tüm camileri yıkarız. Şuanda Boğaz’ın batı yakasındayız, Avrupa yakasındayız. İşte buradayız, Yenikapı’dayız. Ey katiller gelin de görelim. Gelin de dedeleriniz gibi sizi de yerin dibine indirelim. Konstantinopolis diye bir yer yoktur. Kürdistan diye bir yer de olmayacaktır.

“CUMHUR İTTİFAKI 15 TEMMUZ GECESİ FİİLEN KURULDU”

Zalimlerin hedefi Türkiye’dir, İstanbul’dur. Zaman değişir, aktörler farklılaşsa da senaryo, oyun aynıdır. Saldırılar tıpatıp birbirine benzemektedir. Türkiye’yi yıkmak istiyorlar, yıktırmayacağız. Türk milletini bölmek istiyorlar, böldürmeyeceğiz. Biri olacağız, iri olacağız diri olacağız. Türkiye’nin gücünü dosta da düşmana da göstereceğiz. Huzurunuzdan şer ve zillet emellere sesleniyorum, yanlış hesap yapmayın. Yanlış hesabın bedelini ödediniz. Müslüman Türk’e kefen biçmenin bedelini ödediniz. O günkü ruh ölmedi bugün burada Yenikapı’da yaşıyor. İhanet çemberi ve kuşatma mutlaka kırılacaktır. Türk milleti mutlaka selamete çıkarılacaktır. Zillet ittifakının kumpasları muhakkak çürütülecektir. Cumhur İttifakı 15 Temmuz’da fiilen kuruldu, 7 Ağustos’ta Cumhur İttifakı imrenilecek ruhu kazandı. Bu ruh sayesinde Türkiye düşmanlarına karşı çok sağlam ve aşılmaz bir cephe kuruldu.

“KİMSE SİZİ BİZDEN FAZLA SEVEMEZ”

İstanbul’da PKK’ya geçit yoktur, İstanbul’da FETÖ’ye müsamaha yoktur. İstanbul’da zilletin öne çıkmasına müsade verilmemelidir. Zillet ittifakı beladır, Cumhur İttifakı bekadır. Zillet ittifakı çatışma, çürüme ve çözülmedir. Cumhur İttifakı, birlik dirlik ve beraberliktir. Hakkari neyse Yozgat o’dur. Şırnak’ta uzatılan el İstanbul’da tutulur. Kürt kökenli kardeşlerimiz kimsenin tasallutuna giremez. Hele hele terörün yedeğindeki partiye katiyen teslim olamaz. Bu vatan benim diyen herkes Türkiye’nin eşit ve onurlu bir parçasıdır. Hiç kimse İstanbul’daki 3 milyon şerefli Kürt kökenli kardeşimin üzerine plan yapmasın, zillete ortak olacaklarını düşünmesin. Kürt kökenli kardeşlerimiz bu planları altüst eder zilleti reddeder, HDP’ye şamarı indirir inşallah da bunu yapacaklardır. İstanbul ehline emanet edilmelidir. CHP’li kardeşlerime sesleniyorum. Bu CHP’de iş yoktur, İP’e oy veren kardeşlerim gelin Cumhur İttifakı’nın milli mücadelesine destek verin. Kürt kökenli kardeşlerim emin olun sizleri bizim kadar seven olmaz Cumhur İttifakı’nın gücüne güç katın. Amerika seni benden fazla sevemez. Hep birlikte İstanbul’uz. Cumhur İttifakı olarak ne baskılardan yılarız, ne yolumuzdan döneriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.