EDİRNE’Yİ CHP’DEN KURTARACAK TEK PARTİ MHP OLACAKTIR…

29.04.2021
A+
A-

MHP , 2023-2024 Milletvekili ve Yerel Yönetimler seçimlerinde, Edirne İlimizin, İlçelerimizin içinde bulunan karamsar ortamdan kurtarıp aydınlık günlere kavuşturacaktır. MHP Edirne genelinde oy patlaması yapacak olup, hedefine varacaktır.

MHP İl ve İlçe Teşkilatlarımız; seçimlerde sistemli, prensipli, disiplinli çalışmalar yapacak, Edirne Halkı teveccü gösterecek ve yüzümüz gülecek…

Anılan seçimlerde; Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Durmak yok, yatmak yok, 2023-2024 Seçimleri MHP ve Ülkücülerin Zaferi ile taclancak…

Edirne Halkı; Edirne’yi MHP’ye teslim etmelidir. Çünkü Edirne İlimiz iyi yönetilmiyor ve CHP’nin elinden alınmalıdır…

Başından bu yana söylüyoruz her zeminde dile getiriyoruz. Edirne kötü yönetiliyor… Şimdi soruyorum CHP Belediyesinden memnun olan var mı? Halimden memnunum diyen var mı?

Önümüzdeki 2023-2024 Seçimleri milad olmalıdır. Seçimlerde tarih yazmaya hazır olmalıyız. Edirne genelinde Belediyeleri kazanarak iktidar olmalıyız ve milletvekili çıkarmalıyız.

Biz Edirne halkının yanındayız, biz Edirne halkının tercümanıyız, biz Edirne halkının umut ışığı, herkesin ortak refleks ve paydasıyız.

MHP birlik ve kardeşlik ocağıdır, MHP ilke, ülkü ve ahlak meşalesidir, MHP Edirne’dir. Edirne halkının özü ve özetidir.

Mutlu ve müreffeh Edirne için.. Gülen yüz, dik baş, tok karın, mutlu yarınlar için.. Haydi ayağa kalkalım MHP’nin başarısı için el-ele.. Omuz-omuza verelim, Edirne’yi CHP’den kurtaralım…

Sabır ağır bir imtihandır. Ama unutma ki hükümde kesindir.. Allah sabredenlerle beraberdir.. Sabırlı ol ve inancını kaybetme.. Göreceksin yarınlar, dünden daha güzel olacak..

Şanlı bir maziden geliyoruz. Bu yüzden devraldığımız bayrağı aynı onurla gelecek nesillere taşımalıyız. Bunun için de en büyük zenginliğimizin imanın, inancının haklılığı, birlik ve beraberliğimizdir.

Umutsuz olma! Olmaz deme.. Umutları var eden, sebepleri yaratan.. Olmazları olduran Allah var.. O varsa her şey var.

Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.