Edirne’de MHP Rüzgari

17.11.2018
A+
A-

MHP, projelerini Edirne’nin güzel insanlarına anlatarak güçlü yarınlar için Edirne Halkından destek ve oy almalıyız. Güçlü bir Edirne’nin yolu güçlenmiş bir MHP ile mümkün olacağı ortadadır.

31 Mart 2019 Yılında yapılacak olan Yerel Mahalli Belediye seçimlerinde MHP’nin Edirne de, başarılı olması için var gücümüzle çalışmalıyız ve Üzerimize düşen her ne varsa fazlasıyla yapmalıyız. Çünkü bu seçimler hayatı önem arz ediyor. Bu seçimler MHP ve Ülkücü camia içinde çok önemli.

MHP, inanç hürriyetinin ve laikliğin en güçlü teminatıdır… MHP, sadece Edirne’nin değil bütün Türkiye halkının partisidir. Seçim günü hızla yaklaşıyor. Her Ülkücü üzerine düşen görevi yerine getirmelidir.

Bu seçim çalışmalarında elbetteki teşkilatlarımız öncüdür. Ancak iyi bilinmelidir ki; bu çalışmalarda her Ülkücü fahri birer görevlidir. Belediye seçimlerinde MHP ve Ülkücü camia gereken çalışmaları en iyi bir şekilde sürdürmelidir. Mevziyi terk edip başka partilere gidenler, inancında zafiyet gösterenler, diz çöken teslim olanlar bizimle elbetteki yol arkadaşlıklarını sonlandırmışlardır.

MHP, Belediye seçimlerinde hak ettiği neticeyi alacağından asla şüphem yoktur. Çünkü MHP Teşkilatları hummalı çalışmalarını aralıksız devam ediyor. Tek amacımız Edirne’de Belediye Başkanlıklarını, Belediye ve İl Genel Meclis Üyeliklerini kazanmak. Öte yandan hala içimizde görünüpte nefsinin esiri olmuş, fitne yoluna sapmışlarla da yol arkadaşlığımız elbetteki olamaz.

Bağımsız ve ilkeli duruşuyla sadece Türk seçmeninin iradesiyle hareket eden yegane parti MHP’dir. Çünkü Sevinç ve hüzün Ülkücülerin, MHP’lilerin ortak duygusudur. 49 yıllık geçmişimizde üzüldüğümüz günlerde oldu, sevindiğimiz günlerde oldu. Hepsini birlikte yaşadik. Şimdi yeni bir dönemecin eşiğindeyiz. 31 Mart 2019 Yılında yapılacak olan Mahalli yerel seçimleri partimiz MHP için yeni bir imtihan dönemidir. Başarılı olmak zorundayız. Çünkü bu başarı sedece MHP’nin sıradan bir siyasi başarısı değil, Türkiye’nin, Türk Milletinin başarısı anlamını taşıyacaktır.

MHP’ye, Ülkücülüğe gönül veren herkes gayrete gelsin.. İnanın bunun başka yolu yok!.. Edirne Belediye Başkanlığını alabilmemiz için çok çalışıyoruz ve gereken gayreti gösteriyoruz. Allah yardımcımız olsun… Tedbir bizden takdir Allah’tan!

ZAKİR TERCAN

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.