Ece Erken’in başı sapığıyla belaya girdi!

Ece Erken’in başı sapığıyla belaya girdi!
29.05.2020
A+
A-

Ece Erken, sosyal medya tacizcilerinden yakasını kurtaramadı. Bu sefer ise durum daha da ciddi. “Behzat Ç. rol yapar, Erdal Ç. gerçekleri yapar” diyen bir sapık ölüm tehditinde bulundu.

Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz programının sunuculuğunu yaptığı esnada yasak aşk yaşadığı Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilişkisi ifşa olan Ece Erken’in tarafında sular durulmak bilmiyor. Yasak aşkı nedeniyle magazin gündeminden düşmeyen Erken, son zamanlarda kendisine gelen sosyal medya mesajlarının taciz içerdiğini ifade etmişti. Bu kez ise durum daha ciddi ve çirkin.

Ece Erken’in, telefon sapığı ile başı derde girdi. Günaydın’dan Atakan Irmak’ın haberine göre, kendisine sosyal medya ve yakınlarından ulaşarak ölüm tehditleri savuran kişi hakkında savcılığa giderek suç duyurusunda bulunan Erken, yaşadıklarını şöyle anlattı:

   

“Instagram’da kendime ait olan sayfamdan yaptığım paylaşımların altına gerçek ismini bilmediğim ancak kendisini Erdal Ç. olarak tanıtan bir kişi tarafından tehdit mesajları yazılıyor. Asıl ismini bilmiyorum ama dilekçede vermiş olduğum numarayı kullanıyor.”

Dilekçesinde sapığının sevgilisi olduğunu söylediğini, asistanını, makyözünü aradığını belirten Erken, şöyle devam etti:

“Bu kişi asistanıma, makyözüme ‘Sevgilime selamımı ilet ve onu çok sevdiğimi söyle. Ece şu an yanınızdaysa beni aramasını söyler misiniz? Şu an Samsun’dayım, böyle susmaya devam ederse oraya gelmek zorunda kalacağım.’

 

‘Behzat Ç. rol yapar ama Erdal Ç. gerçekleri yapar. Susmaya devam edersen yanına gelmek zorunda kalacağım, aksiyonu severim’ gibi sözler söylemiş.”

Ece Erken’in şikayeti sonrası İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.