Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 32°C
Az Bulutlu

Doğu Perinçek Çocuğuna Bak Sen !

YILDIRAY CiCEK
Twitter: Yildiraycicek9 Instagram: yildiraycicek1944
19.07.2014
A+
A-

Doğu Perinçek’i adeta babası gibi seven, ortada delilli ve ispatlı bir mazi varken bile “Doğu Perinçek’in bugün en büyük Türk milliyetçisi olan Atatürk’ün yolunda olduğu yaşananlarla kanıtlı” şeklinde cümlelerle Türk milletine,Türklüğe, Atatürk’e düşmanlıkla oluşan maziyi silmek için sürekli Doğu Perinçek güzellemeleri yapan Aydınlık Gazetesi yazarı Sebahattin Önkibar’ın Ortadoğu Gazetesi ve yazarlarına etmiş olduğu hakaretler üzerine bir yazı kaleme almıştım, o da bu yazıma köşesinde cevap vermiş.

Ve yazısının bir bölümünde “Daha önce de hakaretler eden ama dengim olmadığı için hiçbir zaman adam yerine koymadığım ve koymayacağım bu çocuk için avukatım tazminat davası açmış ve kazanmıştım ki benzer bir davayı avukatım dün yine açtı.” demiş…

“Yıldıray Çiçek’in hakkımda yazdığı hiçbir yazıya cevap veremiyorum, her yalanımı ortaya çıkarıyor, her iftiramı çürütüyor ” diyemediğinden kendi kendine triplere giriyor Doğu Perinçek çocuğu !

Ben sana hakaret ettiğim için tazminat kazanmıştın, yoksa bir yazı konusunda haklı çıktığın için değil…Hayatını yalana ve iftiraya endekslediğin için böyle zavallı hallere düşebiliyorsun.

“Dava açacağım” dediğin ve içinde “İt’li, köpekli, havlamalı” geçen yazı senin yine bir yazım sonrası köşende kaleme aldığın “Adını bilmediğim MHP Müdürünün bir eniğine bana havlama görevi verilmiş… Çomar oğlan dengim ve hemcinsim değilsin, sahibin gelsin!” şeklindeki cümlelere cevap yazısı idi.

Yazıları sen kendin değil de, hergün başka birine mi yazdırıyorsun da kendi adınla çıkan yazılardan haberin olmuyor Doğu Perinçek çocuğu?

Bir adam bu kadar yalancı, ikiyüzlü ve pişkin olabilir mi? Adı Sebahattin Önkibar ise olabiliyor. Dava açıyorsan o zaman önce şahsıma ettiğin bu hakaretlerin hesabını mahkeme de sen ver Doğu Perinçek çocuğu !

Gerçi bu pişkinlik ve yüzsüzlükle “O hakaret yazılarını ben değil , kuzenim yazmış” da diyebilirsin.

Bir insan kendini bu kadar küçük düşmeye zorlar mı?

Ortadoğu Gazetesi’nin trajı ile dalga geçen Doğu Perinçek çocuğu, 8 milyon oy almış MHP ile tetikçiliğini yaptığın ve oy verdiğin 110 bin oy alan İşçi Partisi’ni bir mi tutuyorsun?

Ortadoğu Gazetesi’nin fikirlerini savunduğu MHP bu ülkede 8 milyon oy alırken, senin gibilerin yazdığı Aydınlık’ın fikirlerini savunduğu İşçi Partisi’nin aldığı oy budur işte !

Sadece bir Ortadoğu Gazetesi’nin girdiği MHP, Ülkücü Ocakları İl-ilçe binasında ve diğer yan kuruluşlarında kaç kişinin okuduğunu tahmin edebiliyor musun?

MHP’ye, Liderine, yöneticisine, gazetesine, yazarına çemkirdiğin her vakit bizden cevabını alacaksın. Biz senin yalan ve iftiralarına cevap veriyoruz.Yoksa kendi kendine “Beni adam yerine koyuyorlar” diye sevinme !

Tamam mı Doğu Perinçek çocuğu?

Sen şehidi olan, gazisi olan Ortadoğu Gazetesi ile uğraşmak yerine, arşivlere gir de yazı yazdığın Aydınlık gazetesinin ve savunduğun adamların karanlık mazisini oku…

Doğu Perinçek, Apo ‘Gül’ uzattı, Bekaa Vadisine düşmüştü, Doğu Perinçek sana ne uzattı da Aydınlık Gazetesi’ne düştün Sebo?

YILDIRAY ÇİÇEK

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.