Bu Ülke bizim, bu Vatan bizim… Çocuklarımızın geleceği, geleceğimizin teminatı MHP’ye sahip çıkıyoruz.

Ülkücülerin partisi MHP’dir. Ülkücüler asla MHP’nin dışında hiç bir partide olmaz! Özellikle her seçimde MHP’nin baraj altı kalacağı yönünde oluşturulan algı yerle bir oldu.

MHP’nin bu direnci, Lider Devlet Bahçeli’nin bu gayreti Türk milletinden büyük takdir görmüştür. Milletle-devletle meselesi olanlar bir kez daha kaybetmiştir.

MHP sadece bir parti değildir, Türk Milletinin sosyolojik bir gerçeğidir. Zor günlerinde sığınacağı bir liman, gölgesinde huzur bulacağı bir sancaktır.

Sadakati şah damarına mühürleyenler, son nefesinde dahi şerefle yad edilirler. Bizim milliyetçiliğimiz sevgiye dayanır. Biz bu milleti hayatımızı hiçe sayarak severiz.

Ben inandığım değerlerimi ve Partimi yoğun duygularımla savunan duygusal bir adamım. Doğruları söylemekten hiç çekinmem. Çünkü doğru birtane.

Adamlıkta ve Liderlikte örnek aldığım şahsiyeti Genel Başkanımı ve Partimi kimsenin olması gereken yerden ve sonuçtan ihtirasları ve bencillikleri yüzünden aşağı çekmeye hiç hakkı yok!

Vatan, Millet ve Bayrak sevgisi asil ruhlar için iman etmek gibi mukaddestir. Bu Mukaddes mücadelede her daim yanındayız. “Baktığın yer yönümüz, yolun yolumuz, sözün sözümüzdür” Bilge Liderim.

Herkese ve her şeye rağmen MHP, fakat senin aklın hep TÜRKİYE oldu. Bizimde yolumuzu sen açtın. Allah razı olsun senden Liderim. Milliyetçi Türkiye’nin mimarı Lider Devlet Bahçeli…

Adı gibi devlet, Devlet gibi adam. Adam gibi Lider. Sistemin her kilitlendiginde çilingir gibi kapi açan, devletin bekasi, milletin gelecegi için hiç düşünmeden tüm fedakarliklardan kaçınmayan Lider Devlet Bahçeli…

Zaman ve zemin bizim Lider Devlet Bahçeli ile yürümemizi söylüyor bize. Her yerde haykırdık, her yerde söyledik… Devletin başına DevleT gelecek dedik inanmadınız ama bak Lider Devlet Bahçeli devletin tam ortasında.

ZAKİR TERCAN

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir