DOLAR 6,0488
EURO 6,5654
ALTIN 306,6
BIST 120.562
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 10°C
Yağışlı

DEVLETİN ASİL EVLATLARI TÜRKAV

11.03.2019
3.376
A+
A-

Ülkücüler ; İnsanlık aleminde ne uşak olmayı ! Ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen şerefli bir bayrağın sancaktarıdırlar” Başbuğumuz Alparslan Türkeş bu kelamları ile Ülkücü hareketin misyon ve vizyonuna Elif gibi dik bir duruş katmış ve Bozkurtça bir harekattan bahsetmiştir. Bu yüzden bütün Ülkücülerin en muazzam kadrolara dahil olmasını istemiştir. Ülkücüler her alanda en üst kademelerde olmalıdır ki ; Bu memleketin teminatı olan Ülkücü Hareketin Liyakat ve Sadakat ekseni etrafında gerekli işleri yapılması için. Bu sebeple her daim Ülkücülerin bir arada olmasını istemiş ve birlikte hareket ederek ancak ; mazinin derinliğinde Atinin Turan ufuklarına sahip olabileceğimizi söylemiştir. Ayrılıkta azap !Birlikte rahmet vardır şiarı ile yol almalıyız !

1980 darbesi ile Ülkücü harekatı mensuplarını hapislere dolduran ve Başbuğumuz ile beraber 220 ülkücünün idamını isteyen cunta ekibi bir hususu kaçırmıştır. Dışardaki ülkücüler Bir araya gelme çabaları vererek Başbuğumuz ve ağabeylerimiz için adeta seferberlik düzenlemekteydiler. Bu olayların olduğu dönem içerisinde Başbuğun daima iri ve diri olun talimatınca 6 Mart 1989 tarihinde Kurucu Genel Başkanımız Ali IŞIKLAR Öncülüğünde Liderimiz Devlet BAHÇELİ Beğimizin de yardımıyla Kamuda Ülkücü Memurların TURAN Çatısı olan “ Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı” kurulmuştur. Bu kuruluş süreci kolay bir aşama değildi. Öncelikle insanlarda şu husus vardı. “Başbuğda içerde bu iş bitti artık. MHP Davası mı kaldı bırakın bu eylemleri “ gibi bir vazgeçme söz konusu olduğu için maddi manevi zorluklar ile karşılaşılarak bu kutlu çatı inşa edildi. ÜLKÜM, ÜLKÜ-BİR İsimleriyle faaliyet gösteren vakıf Son haliyle Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) halini almıştır.

TÜRKAV BİLGE LİDER DEVLET BAHÇELİNİN EMRİNDEDİR

TÜRKAV demek Ülkücü Memurların gür sesi demektir. Lider-Teşkilat-Doktrin önderliğinde Ülkücü Memurların haklarını peşkeş çekmeye çalışan kukla ve hain emellerin suratlarında Türk’ün şamarı demektir. TÜRKAV Yılgınlığa inat Tanrı dağlarına koşan deli tay demektir. Ülkücü Hareketin Kızıl Elmaya! Kızıl Elmaya! Naraları ile Gök kubbeyi titretmektir. TÜRKAV dik duruşlu Çalışanların Haklarını tutup kaldırmaktır. “Hakkı tutup kaldıranlara selam olsun” TÜRKAV Gönüllere seferler eylemektir. Ülkücü hareketin mensuplarına Kamuda her türlü zulmü yapan, fitne yuvası ve ar yoksunu olan o odaklara had bildirme gayesi güder. TÜRKAV Ülkücünün kamuda Kavgasıdır. TÜRKAV Lider Devlet Bahçelinin emrinde Sevdası için her türlü zorluğa göğüs gerenlerin kalesidir. Başbuğumuzun bizlere emaneti olan Milliyetçi Hareket Partisi, Ülkü Ocakları ve Vakfımız ve sendikamızdır. Hep birlikte Ülkücü hareketi olması gerektiği yere taşıma gayesi gütmektedir. Birilerinin arka bahçeliğini yapan sözde sendikacılık diye ; Apo ve Feto ya hizmet eden bu şarlatanların yapmış oldukları her türlü zul ve eylemlerin hesabını soracak TÜRKAV dır. TÜRKAV olarak bütün yolsuzların, arsız ve hırsızların önünde set olduk ve olmaktan da vazgeçmeyecez.

Genel Başkanımız Ebubekir KORKMAZ önderliğinde 180 günlük süre zarfı içerisinde 28 il ziyaretleri yapılarak TÜRKAV Gönüllüleri ve teşkilatlarımızı ziyaret ederek “İşte Biz Buradayız” diyerek Vatanın her karışında Ülküdaşlarımızın yanında olmaktadır TÜRKAV.

TEBESSÜM ÜLKÜCÜ BİR ERDEMDİR

TÜRKAV demek Kürşat misali zulmün saraylarını basmaktır
TÜRKAV demek gemileri karadan yürüten Fatih demektir.
TÜRKAV demek Türkistan da Basmacı Enver demektir
TÜRKAV demek Altay Kartalı Osman Batur demektir
TÜRKAV demek İzmir de Hasan Tahsin demektir.
TÜRKAV demek Maraşlı Sütçü İmam demektir.
TÜRKAV demek Gazi Antep de Şahin Bey demektir
TÜRKAV demek Bosna da Aliye İzzetbegoviç demektir.
TÜRKAV Demek Türklüğün Tapusu Ahlat da Ertuğrul Gazi olmaktır.
TÜRKAV demek Söğüt de Acun hükümranlığını haykırmaktır.
TÜRKAV Demek Dokuz karanfilin acısını acı bilmek demektir.
TÜRKAV demek İlk Ülkücü Şehit Ruhi Kılıçkıran dan Fırat Yılmaz Çakıroğlu’na Asil bir baş kaldırı destanıdır
TEBESSÜM ÜLKÜCÜ BİR ERDEMDİR haykırışımızla Ülkücü memurların Hakkını ve Hukukunu Türk Töresince gerekli eylemlerimiz ile yerine getireceğiz. Liderimizin ve Teşkilatımızın emrindeyiz. Bu Vatanın teminatı olan Ülkücülerle karşı karşıya gelmeye çalışan gafillere aklınızı başınıza alın diyoruz.

TÜRKAV OLARAK LİDERİMİZİN EMRİNDE CUMHUR İTTİFAKININ HİZMETİNDEYİZ

TANRI TÜRK’Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN

ERTUĞRUL SUBAŞI

TÜRKAV AHLAT ŞUBESİ

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.