DEVLET BAHÇELİ’YE VE MHP YÖNETİCİLERİNE SALDIRAN GAFİLLER

14.06.2019
A+
A-

Yazıma; Lider Devlet Bahçeli’nin şu sözleri ile başlamak istiyorum.. Lider diyor ki: “Devlet Bahçeli Diyor ki: Dava arkadaşlarının birbirine saygılı, müşfik muhabbet dolu olması kaçınılmaz bir görevdir. Asılsız isnat itham ve iftira davaya sığmaz…”

Sözün kısası Haraketin lideri Devlet Bahçeli’dir…
Sözün kısası Devlet Bahçeli liderimiz ve emrindeyiz…

Diyorlar ki, eski dosttan düşman olmaz. Biz öyle eski dostlar gördük ki, düşmanı hiç aratmadılar…

Bilge Lider Devlet Bahçeli’yi yetenekli, bilgili, kültürlü, yürekli, sabırlı, vakarlı, şuurlu, istekli, azimli, cesur vede başarılı buluyorum…

Ben ülkücüyüm ben milliyetçiyim diyenler birlik ve beraberlik içinde olmalıdırlar. Ancak birlikten kuvvet doğar. Titreyip kendinize dönün…

Bizden görünüp de bizim içimize nifak tohumu ekenler bu necip davaya zerre kadar faydası olması mümkün değildir.

MHP Lideri şu anki, mevcut liderlerinin içinde en şahibesiz ve en sağlıklı liderdir. Bu nedenle her kesimden insanlar Bahçeli’ye hayrandır.

MHP lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin sağlığı ve yaşı ile ilgili sansasyon yaratmak bu camiaya en büyük kötülüktür. Ne diyelim sizde vicdan yok ki!…

Ben inanıyorum ki, Hareketin Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin liderliğinde MHP iktidara gelecektir. Çünkü çok az kaldı…

Devlet Bahçeli, MHP ve Ülkücü camianın tek lideridir. Vicdan sahibi her ülkücü ve milliyetçi Devlet Bahçeli’nin etrafında kenetlenmelidir.

Lider Devlet Bahçeli’yi ve yöneticilerini insafsızca eleştirmek MHP ve Ülkücü camiaya zarar vermiyor mu?

Devlet Bahçeli’ye ve Yöneticilere saldırmakla elinize ne geçiyor. Biraz olsun elinizi vicdanınıza koyun ve vicdanınızın sesini dinleyin.

Kendi insanlarımızın Sayın Devlet Bahçeli’ye ve yöneticilerine insafsızca saldırmakla, MHP düşmanlarının iştahını kabartmıyor mu?

Devlet Bahçeli’ye ve Genel Merkez yöneticilerine saldırmak ve onlarla uğraşmak kime ne kazandırır? Siz ve sizin gibilere yazıklar olsun.

Devlet Bahçeli ve Genel Merkez Yöneticilerini hedef alıyorsunuz ve haklarında senaryolar yazıyoruzsunuz. Sizde hiç utanma-arlanma yok mu?

Her ne şart altında olursa olsun, Lider Devlet Bahçeli’nin emrindeyiz! Liderin dediği dediğimizdir! Gerisi lafıgüzardır! Bir de herşeyin sahibi ALLAH bilsin yeter!

Merhum Başbuğ’umuz Alparslan Türkeş, Bilge Lider Devlet Bahçeli Kalplerimizdeki yerleri, gönlümüzdeki zirveleri hiç değişmeyecek. Allah onlardan razı olsun…

Bizim eksenimiz MHP, Davamız ve Bilge lider Devlet Bahçeli dir… Ölürüz Ama bu eksenimizi değiştiremeyiz ekseni para olanlar bunu anlayamaz, anlamasanı da beklemiyoruz. Onların hakikat gibi bir davaları yok, onların tek davası var para, mevki, makam.

Yazımı; Lider Devlet Bahçeli’nin şu sözleri ile bitiriyorum.. Lider diyor ki: “Menfaatleri için bütün ilkelerini feda edenler, ilkeleri için bütün menfaatlerini feda edenleri anlayamazlar.”

Zakir Tercan

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.