Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Hafif Sağanak

DEVLET BAHÇELİ’DEN ŞÜPHE EDEN, ANASININ NİKAHINDAN ŞÜPHE ETSİN!

15.07.2019
A+
A-

Yazıma; MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’in şu sözleri ile başlamak istiyorum: “Lider bir hedef belirleyen, bu hedefe vasıl olmak için tüm varlığıyla emek sarfeden üstün meziyettir. Lider, çağın perdelerini indiren, çağrısıyla talihin ve tarihin pelerinine bürünen,sezgi ve zeka gücüyle ufuk ötesini görebilen ahlak ve ülkü mihveridir. Devlet Bahçeli işte budur.” Sayın Yönter’in, Bahçeli ile ilgili tesbitine ve sözlerine canı gönülden katılıyoruz.

Tarih, Bilge Lider Devlet Bahçeli için, hem oyun kurucu, hem oyun ve tezgah bozucu hem de aklı Türkiye yüreği vatan olan bir liderdi diye yazacak…

Aile terbiyesi, Devlet terbiyesi, Toplum terbiyesi Hoca terbiyesi almış, Sözüne ve özüne güvenilir, Türk milletinin menfaatlerini her şeyden üstün tutan bilge lider DEVLET BAHÇELİ…

Türkiye’nin bağımsızlığı için, Devletin üniter yapısı için, Cumhuriyetin varlığı için MHP’nin ve Bilge Lider Devlet Bahçeli’nin gayretini, mücadelesini dos da-düşman da-herkes de gördü…

Cumhur ittifakına karşı olup, bunun üzerine Zillet İttifakının cenahında bulunan, Türkiye’nin karanlıkta kalmasını isteyen ve MHP’nin, biteceğine inanan zavallılar.. Ununtmayınız ki, MHP kıyamete kadar varlığını sürdürecek Türk Devletine ve Türk Milletine sahip çıkacaktır.

MHP, gerçekten halk safında, gerçeklerin yanında, doğruların içinde olduğunu gösteriyor. Türkiye olunca konu, Kurtuluş Savaşındaki gibi Kuvvayi Milliye olacağını tüm Zillet İttifakına ve şer cephesine göstermiştir.

MHP’nin işaret ışığı tüm yurdu, tüm ücra köşeleri sarmış, milletin kalbine, huzuruna inmiştir.

Herkes inanmıştır ki, MHP’nin olduğu yerde hiç kimse bölünmekten, ayrı bir etnik devletin varlığında hiçbir şekilde söz edemez. Çünkü Milliyetçi Hareketin ilkeleri Türkiye cumhuriyetinin sarsılmaz, yönünden döndürülemez ilkeleridir.

Mevzu Türkiye’nin birliği, beraberliği olunca akan sular da durur, onun gerçeği konuşulur ve yönüne doğru kuvvet kazandırılır. MHP’nin varlığı ile Türkiye var olmaya devam eder.

MHP var oldukca! Milleti, Türkiye Cumhuriyetinden ayırmak mümkün değildir. Atatürk resmi taşıyıp Türkiye’yi özerkleştiremez, bölemezsiniz. Gerçekten CHP’li olanlar, oynanan bu oyunları görmek zorundadır. Bu tamamen PKK’nın istek ve önceliklerine yer veren bir hareket tarzıdır.

Milliyetçi Ülkücü Hareket, Başbuğ Alpaslan Türkeş’in izinden, Atatürkçü düşüncelerle Lider Devlet Bahçeli’nin yolundan büyük bir gururla yürümektedir. Herkes kafasına koysun ki, Türkiye Cumhuriyeti asla PKK’nın yolunda yürüyenlerlerin girişimiyle yıkılamaz, yıkılmayacaktır.

Lider Devlet Bahçeli’ye, ağıza alımayacak kadar küfür ve hakaret edenler.. Unutmasınlar ki, birgün mutlaka yaptıklarının cezasını mislisiyle görecek ve çekecektir. Çünkü her ahın bir acısı vardır! Özellikle genç kardeşlerimiz ve her ülküdaşımız bu süreçte çok dikkatli olmalıdır.

Fitne ateşine odun değil, su taşıma gayreti içerisinde olmalıdır. Fitne kusanlardan uzak durmalıdır. Teşkilat gemisinden inip, fitne kayığına kesinlikle binmemelidir.

Lider Devlet BHçeli’ye, hakaret edenler, küfür edenler, dalga geçenler, dedikodu-fitne üretenlere!.. Siz ve sizin gibiler Lider Devlet Bahçeli’nin bu davaya yapmış olduğu hizmetin tozu olamazsınız!..

Siz ve sizin gibiler Lider Devlet Bahçeli’nin bu davaya yapmış olduğu hizmetin sadakası dahi olmazsınız.. Çünkü siz ve sizin gibiler insanlıktan nasibini almamış, zavallı ve naletlenmişsınız!..

Onun için diyoruz ki: Devlet Bey’den şüphe eden, Anasının nikahından şüphe etsin! Devlet Bahçeli, şahsi çıkarları bir kenara koyup Ermeni araştırmaları için devletin ödeyemediği 400 bin TL’yi Türk Tarih Kurumu’na bağışlayacak kadar ADAM’dır.

ZAKİR TERCAN

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.