Devlet Bahçeli, zararlı mihrakların korkulu rüyası

Devlet Bahçeli, zararlı mihrakların korkulu rüyası
13.12.2020
A+
A-

Sosyal medya hesabından değerlendirmelerde bulunan MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, şunları söyledi:

1-Ana gelir kaynağı uyuşturucu ticareti olan bebek katili PKK’nın, siyasi uzantısı konumundaki HDP’nin partimiz hakkındaki yersiz “mafyacılık” ithamı, ancak psikolojideki “yansıtma” yaklaşımıyla izah edilebilir.

2-Ülkemiz üzerinde oynanan her türlü karanlık senaryoyu def eden ve gecesini gündüzünü Türkiye’nin selametine adayan Bilge Liderimize söz edebilmek ancak cahil cühela kafalarda olur.

3-Sayın Bahçeli,ülkemizi kaosa sürükleyen zararlı mihrakların en korktuğu devlet adamıdır.Böyleleri, Sayın Bahçeli’nin adını duyunca”Bismillah değmiş şeytan”gibi bocalar. Ve bilmezler ki,Sayın Bahçeli,yalnızca Allah’tan korkar ve yalnızca Şanlı Türk Bayrağının gölgesine sığınır.

4-Ayrıca HDP denilen bu terör yancısının demokrasiden anladığı, “ülkeyi bölmek, milleti birbirine kırdırmak, dış mihrakların hesaplarına hizmet etmek” olduğu için Sayın Bahçeli, artık bunların milletin vergisiyle TBMM’de terör sözcülüğü yapmasına razı olmamaktadır!

5-Cumhur İttifakı’nın milli ve kararlı duruşu karşısında kaçacak delik bulamayan bu şer ve nifak odaklarının, terör temsilcilerinin Türk siyasetindeki kandırmaca süresi dolmuş, yerleri de kalmamıştır. Her gereksiz malzeme gibi bir an önce çöpe atılmalarının zamanı da gelmiştir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.