Devlet Bahçeli, klasik otomobilini hediye etti

Devlet Bahçeli, klasik otomobilini hediye etti
12.02.2020
A+
A-

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, özel koleksiyonunda yer alan 06 DB 009 plakalı aracını yerel seçimlerde MHP adına en yüksek oyu alan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’a hediye etti.

Antika araç tutkusuyla bilinen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, koleksiyonundaki bir aracı daha hediye olarak verdi.

HARRAN BELEDİYE BAŞKANI BAHÇELİ’NİN MERCEDES’İNİ ALDI

Ankara’da bulunan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, bugün MHP lideri Devlet Bahçeli ile bir araya geldi. Bahçeli, Özyavuz’a yıllardır kullandığı Mercedes arabasını hediye etti. MHP lideri Bahçeli’nin özel kalem müdürü Murat Çelikel, 06 BD 009 plakalı aracı noter aracılığıyla aracın devrini yaptı ve anahtarları Özyavuz’a teslim etti.

“BU ŞEREFE NAİL OLDUĞUM İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

Özyavuz, kendisine hediye edilen aracı aldıktan sonra şunları söyledi: “Sayın Genel Başkanım, şahsım ve Özyavuz Ailesine evlatlarımızdan torunlarımıza bırakacağımız; madde ile hesaplanamayacak kadar değerli olan bu çok kıymetli ve manevi değeri yüksek bu hediye ile bizlere bir şeref bahşettiniz. Bu şerefe nail olduğumuz için çok mutlu ve gururluyuz. Teşekkürlerimizi sunuyorum. Allah sizi başımızdan eksik etmesin.”

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, MHP adına ittifak adayı olmuştu. En yüksek oy aldığı için MHP lideri tarafından arabası hediye edildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.