DEVLET BAHÇELİ BİR ÜLKÜ SANCAĞIDIR…

29.03.2019
A+
A-

Devlet Bahçeli, fakir fukara için üzerine düşeni yapan bir merhamet babasıdır. Varlığını kimsesiz ve yoksuluk içinde olanlara harcayandır. Bu dünyadan elini-eteğini çekmiş, nefsini yenmiş, hayat’a aşk ve sevdayla tutunmuş, Allah’ın sevdiği bir babayiğittir.

Varını-yokunu davası için harcayan, Ülkücü evlatları ile mutlu olan, partisi ve davası için sağlığını heba eden bir ülkü devidir.

Sabır deryasıdır. MHP’nin üzerinde dolaşan kara bulutları dağıtacak ve gerekeni yapacaktır. Çünkü çok az kaldı. İleriyi gören, zeki ve dürüst bir şahsiyettir. Kimsenin karşısında asla eğilmeyen, çok temiz ve yüce bir insandır.

Asil ruhludur, erdemlidir, özü bir sözü birdir ve sözünün eridir. Davası için varını yokunu ortaya koyan bir aslan parçasıdır. Haram nedir bilmez, haram yiyenlerle işi olmaz, eğilmez, bükülmez ve her daim dik duran bir ülkü sancağıdır.

Harama, kul hakkına, devlet ve millet malına el uzatmaz. Eli kirli ve lekeli değildir. Haram değmeyen o eli öperiz biz!… Candır-canandır başımızı öne eğdirmeyen dürüstlük timsalidir. Gönül bahçesi insan sevgisiyle dolu merhametli bir liderdir.

Davası ve partisi için ömrünü feda eden, aşkından, sevdasından vaz geçip, Allah davası için mücadele eden bir serdengeçtidir. Adamdır adam.. Duyduk duymadık demeyin.. Adamdır adam!.. Gerisini tanımam vede adam yerine koymam.

Allah’ın emirlerini bilen, Allah ve davası için canını ortaya koyan, davası için ömrünü harcayan bir ömürdür. İyi ki, varsın liderim!..

Bana göre çok muhterem bir kişidir. Çünkü Allah korkusunu her saniye, her dakika, her gün, her hafta, her ay, her yıl yüreğinde, kalbinde ve ruhunda yaşatan çok temiz bir müslümandır. Hayatı boyunca midesine bir mercimek tanesi kadar haram girmemiş helalla büyümüş bir helal abidesidir.

Bilge lider Devlet Bahçeli’nin üç kelimelik özeti.. “Çalışkan, Dürüst ve Namuslu!” Biz genel başkanımızı Menfaatler için değil Allah için seviyoruz. Allah’ına kadar da yanındayız.

Zakir Tercan

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.