Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 32°C
Parçalı Bulutlu

DESTANLAŞAN ÜLKÜCÜ HAREKET VE KAHPE 12 EYLÜL

12.09.2019
A+
A-

Destanlaşan Ülkücü hareket ; Türklüğün gurur ve şuuru ile İslam’ın ahlak ve faziletini yol bilerek bu uğurda hareket eden Turan mücahitlerinin teşkilatıdır. Hilal ile haçlı kavgasında ; Hilal için can veren, baş veren, BAŞ EĞMEYEN bir destandır Ülkücü Hareket. 1944 de tabutlukta, kafeste ve meydanlarda “İşte biz buradayız” diyerek ; Sokakları Komünistlere bırakmayan neferlerdir. Ceddimiz Kürşad misali 40 çeri, 40 deli, 40 veli ile saraylar basan; Allah Vatan ve Millet yolunda mübarek bir akındır Ülkücü hareket. Türk Devletine ve Yüce Türk milletine bağlılıkları sebebi ile İslam uğruna fedailikleri ile diyet ödeyen, kanlarını Türk İslam Ülküsü uğrunda sebil eden Serden geçenlerdir Ülkücü hareket. Oportünist zihniyetin karşısında çelikten yumruk olan; Emperyalizmin güdümünde ki bütün Kızıl oyunlara göğüs geren cefakar ve vefakar vatan sevdalılarıdır Ülkücü hareket!

Eylül; sadece bir ay ismi değildir. Ya da edebiyat vakti hiç değildir. Meydanlardan nutuk  savuran ve pirim yapan dalkavukların menfaat vakitleri hiç değildir. Eylül ; Ülkücü hareketin kara günüdür, acı günüdür, kanların aktığı, yüreklerin yandığı, anaların ağladığı gündür. Emperyalist düzenin çarkında Komünist kızılların “Cirit atmalarına” müsaade edildiği vakitte, Ülkücü hareket; Misyon ve vizyon gereği “Vatan toprağına” Kızıl çizmelerin basmaması için kutsal toprak uğrunda “Vatan” olmuştur. Basit bir sağ ve sol çatışması diyenlere “Lanet olsun”. 12 Eylül bir sağ ve sol kavgası değildir. Haçlı kancıklarının ağababaları desteği ile Türkiye de; Bayrak ve Din düşmanları peyda olmuş, akabinde Komünist sistemin köpekliğini yapan bu kızıl tasmalılar tarafından, Türklüğün aşıklarına amansız bir saldırı yapılmıştır. Basit bir sağ veya sol değildir. Bunu asla kabul etmediğimizi her vakit beyan etmekteyiz. Sırtlanların, çakalların ve köpeklerin iş birliği ile karışan Türkiye Cumhuriyeti Devlet’i ;Devlet’in Asil evlatları olan Ülkücüler tarafından durmaksızın mücadele vermiştir. Polis ve asker üniforması altına saklanan caniler tarafından türlü işkenceler gören Ülkücü hareket “Hiçbir zaman Devlet karşısında olmamıştır”. Öz babamızdan yediğimiz bu kanlı olaylar karşısında bir gün olsun “Baş kaldırılmamıştır”.

Kızıl Komünistler tarafından talan edilmeye çalışılan Kutsal Vatan toprağında Ülkücüler farklı oyunlar ile hapsedilmiş ve işkence görmüştür. Başbuğumuz Alparslan Türkeş başta olmak üzere yüzlerce Ülkücünün idamı istenmiş, binlerce sürgün, fişleme ve işkence ile devam etmiştir. Anadolu’nun bağrı yanık çocukları olan Ülkücüler, işkence odalarında işlemedikleri suçların kanını ödemiştir. Yapmadıkları olayların savunmaları istenmiştir. Neden mi? Çünkü bu Vatanı karşılık beklemeden sevdikleri için. Yüce Türk milletine Komünistlerin ilişmemesi için. Ezan dinmesin ve bayrak inmemesi için. Ashaptan sonra İslam’a en büyük hizmeti yapan kutlu ecdatları için. Kut almış atalarımızın emanetlerine sahip çıktıkları için. Kızıl Komünistlere fırsat vermedikleri için. Koltuklarda parsel parsel Vatanı satanların ensesinde bittikleri için.

Ülkücü hareket bu Vatanın sigortasıdır derken edebiyat yapmıyorduk. Beş binden fazla şehit veren hareketimiz ; Kahpe Eylül cuntası tarafından 9 yiğidimiz, dokuz ışığımız, dokuz tuğumuz, dokuz göz ağrımız, dokuz karanfilimiz, dokuz beyimiz, dokuz canımız, dokuz sancağımız, dokuz evliyamız, dokuz mücahidimiz, dokuz yüreklimiz, dokuz alpımız, dokuz erenimiz, dokuz kınalı kuzumuz, dokuz babamız, dokuz gardaşımız, dokuz Ülkü devimiz idam edildi. Darağacı ile neticelenen kahpe sistemde tek suçları Ülkücü olmalarıydı. Kızıl Elma ve Turan yolunda olmaları ağır geldi Moskof Piçlerine. Kadife eldiven içindeki demir yumruklar idi onlar. Ölümle öldüren yiğitlerdi.

KAHROLSUN KIZIL KOMÜNİSTLER

Mustafa Pehlivanoğlu ;”Mustafa’lar ölür! Allah davası ölmez. Milliyetçilik yaşar. Kellemi verdiğimi bu yolun zaferi yakındır”.  Demiş idi idam edilmeden önceki mektubunda.

Halil Esendağ ve Selçuk Duracık idam edilir iken “ vallahi bunlar şehittir “ evliya gördünüz mü denilirse “Evet gördüm “ diyen. Celladından helallik isteyen yiğitler idi. Kefen parası olmayan yiğitler..

Cengiz Baktemur “Ölümleri öldüren duruşu “ ile idamından önce salasını kendisi veren “Bayrak ve Kuran “ isteyen Ülkü devi.

Ali Bülent Orkan ; Sağlık durumunun kötü olmasının doktor raporu ile tespit edilmesine rağmen idam edildi. Erlere komutanım denilmesi zorunlu olan yerde “Hey asker ağa” diyerek baş eğmeyen mübarek.

Ahmet Kerse bir gece vakti uykusundan uyandırıldığında idam edilirken “ Allah devlete ve millete zeval vermesin” diyerek şehadet şerbetini kana kana içmiştir.

Fikri Arıkan aynı şekilde iftira ve asılsız suçların üzerine yıkılması sonucu ÜLKÜCÜ olduğu için ; Diğer Ülkü dağları gibi idam edildi.

İsmet Şahin Komünist köpeklerin saldırısında arada kalan Şahin; kolluk kuvvetini yaralamak ve öldürmek suçu ile hapsedildi. Komünistlerin tezgahı ile planlanan düzende İDAM Edildi.

Cevdet Karakaş barolarda hiç bir avukatın savunmasını yapmadığı ve Hak davasını kendisinin savunduğu kızıl bir düzende idam edildi.

KAHROLSUN KIZIL KOMÜNİST KÖPEKLER

Satmadılar kutlu bildikleri Hak davayı. Bir an tereddüt etmediler Ülkücü hareketin neferi olmaktan. Arkalarında koca cihan yetim kaldı ama vazgeçmediler. Çıkar peşinde değillerdi. Hesap yapmadılar. Ölümüne iman ettikleri Ülkücülük davasında geri adım atmadılar. Son nefeslerinde bile “Yaşasın Milliyetçi Türkiye” naraları ile ruhlarını teslim ettiler. Milliyetçi Ülkücü Hareketten vazgeçmediler. Yılmadılar, bu dava için İDAM EDİLDİLER. Ruhları şad olsun

Kahrolsun davayı satan riyakarlar ve satılmışlar. Anmayın eylüllerde şehitlerimizi. Anmayın sattığınız davanın neferlerini. Anmayın beş kuruşa ihanet ettiğiniz partiyi ve ocağı. Hak şahittir şühedalarımızın vebali DAVAYA İHANET EDENLERİN ÜSTÜNDEDİR

Ruhları Şad, Makamları Cennet olsun

 

TANRI TÜRK’Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN

ERTUĞRUL SUBAŞI

12.09.2019

 

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.