Derya Coşkun Ödemiş Belediye Başkan Aday Adayı

Derya Coşkun Ödemiş Belediye Başkan Aday Adayı
15.11.2018
A+
A-

Yaklaşık 5 yıldır MHP Ödemiş Belediye meclis üyeliği görevini yürüten ve aynı zamanda Ödemiş’te esnaflık yapan Derya Coşkun, MHP Ödemiş Belediye Başkanlığı aday adaylığı için başvuruda bulunarak dosyayı MHP Ödemiş İlçe başkanı İsmail Poyraz’a teslim etti.

MHP Ödemiş Belediye Meclis üyesi Derya Coşkun, “Halkımızın yoğun talep ve teveccühleri ile dava arkadaşlarımızın desteği ve duaları ile İlçe başkanımızın ve değerli büyüklerimizin olurları ile 2019 yılında yapılacak olan Mahalli idareler seçimlerinde sevdamız diyerek İlçemizden MHP Ödemiş Belediye Başkan Aday Adayı için müracaat etmiş bulunuyorum. Çalışma ve Siyaset hayatım boyunca edindiğim tecrübelerimi halkımızın hizmetine sunmak ve Ödemişimizin hak ettiği yere taşımak için çıktığım bu yolda rabbim yardımcımız olsun diyor. Tüm dava arkadaşlarımıza ve Ödemiş halkına saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

MHP Ödemiş İlçe Başkanı İsmail Poyraz, “Derya hanım 5 yıldır belediye meclis üyesi olarak üstün bir gayret göstermiş partimizin başarısı için gece gündüz çalışmış bir Asena’mızdır. Kendisinin aday adayı olmasından dolayı sonra derece mutluyum. Kadın haklarının sık sık gündemde olduğu bu son günlerde Milliyetçi hareket partisinin Ödemiş belediye başkan aday adaylığı için bir hanımefendinin müracaat etmesi de teşkilatımız açısından ayrıca gurur kaynağımız olmuştur. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

HABER: SÜLEYMAN GÜLEROĞLU

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.