DEMOKR-‘AT’ ÜLKÜ-’CÜCÜKLER’’

20.06.2019
A+
A-

Dün haber sayfalarına bakarken, Son günlerin oy çalmasıyla, Yalan konuşmasıyla, Ordu Valisi’ne ‘İt’ demesiyle, Moderatörden soruları almasıyla meşhur ‘’İmambayıldı’’ Hazretlerine bir otelde yemekli toplantı düzenleyerek destek açıklaması yapan, adlarına da sözüm ona DEMOKRAT ÜLKÜCÜLER  diyen bir grubun haberini gördüm…

Vay benim babam, Acep kimdir bunlar hele yaw? diyerek hemen araştırmaya başladım..
Adı hareketin hiçbir yerinde olmayan, silinip gitmiş şaibeli birkaç siyaset tilkisi olduklarını öğrenmekte pek uzun sürmedi..

Grubun başını çeken Recep Küçükizsiz!
12 Eylül 1980 darbesi neticesinde Cezaevine giren ülkücülerin arasında kendisi..
Akabinde Cezaevinden çıkıp, Sürgüne gönderiliyor.
Sürgünde iken meşhur bir olaya da liderlik edenlerden biri..
Cezaevindeki Ülkücülere Para Toplama Hadisesi..
Taş Medreseli Ülkücülere ve Ailelerine Yardım Toplayıp, o paraların hiçbir zaman hiçbir Ülkücü’ye ve Ailesine Gitmediğini Dönemin Ceza Yatan Ülkücüleri her zaman anlatmıştır.
Hatta toplanan paralardan kimseye yardım gitmediği gibi, yıllar sonra Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Beyefendi’nin tabiri ile ‘’İHANET HAREKETİ’’ olan BBP’nin kuruluşunda yardım paralarının etkin rol aldığı, o dönem yardımları toplayan kişilerin BBP adlı İhanet partisine katılmalarından ötürü çok konuşulmaktadır.

Demokrat Ülkücü olduğunu iddia edip CEHAPE Adayına destek verenlere Soralım: Madem Cezaevi-Sürgün gibi hadiseler yaşadınız, Ülkücü Katili Eli Kanlı komünistlerin siyasal partisi olan CHP’nin adayına destek verirken vicdanınız hiç sızlamadı?

Dün Ülkücü Ağabeylerimize kurşun sıkan, mermi atan, kumpas kurup cezaevlerinde şehit eden bu zihniyetin mensupları ile bir arada hareket edip kendinize halen nasıl Ülkücü diyebiliyorsunuz?

Hiç mi utanmadınız, Yusuf İmamoğlu, Fikri Arıkan, Cengiz Baktemur, Mustafa Pehlivanoğlu, Selçuk Duracık ve Halil Esendağ Ağabeylerden? Ülkücülerin İktidarını engellemek için Kenan Evren İT’ine Darbe yaptırıp, Ülkücü Hareketin Liderini 6 Yıl Ceaevine Atan, Ülkücüleri idam sehpalarına çıkartan CHP’nin Köhneleşmiş zihniyetli adayına destek verirken, Onur ve Şerefinizi de CHP’ye hediye mi ettiniz?

Ülkü Ocaklarının Kapısından içeri girmemişsiniz!
Hareketin hiçbir döneminde, Harekete hizmet etmemişsiniz!
Ülkücülerle oturup kalkmamışsınız!
MHP’ye oy dahi vermemişsiniz ama adını Demokrat Ülkücü!
Bakın Efendiler!
Benim yaşım 32.. Bana nasip olmadı ama 1961 doğumlu babama, Kurşun atmakta, Kurşun yemekte ve hatta ceza yatmakta nasip olmuş..
Bizim koalisyon döneminde babamda bazı şeylere kırgındı, hatta kırgın vefat etti..
Ama hiçbir zaman gidip CHP ve Ülkücü Düşmanı diğer çevreler ile Ülkücülüğünü Pazarlamadı!
Örneğin İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni CHP Alınca Büyükşehir Belediyesine bağlı Çay bahçesi ve Otopark ihalesinin kendisine verilmesi karşılığında, Demokrat Ülkücüler diye bir isim bulup, 20 tane de müptezel toplayıp Ülkücülüğünü satmadı sizler gibi!

Sözüm ona taş medreselisiniz ya!
Birde sizlerin kim olduğunu Taş Medreseliler Genel Başkan Yardımcısı İlhami Erdoğan (OZANİLO) Ağabeyden dinlemek lazım! Mesele İlhami Reis alayınızdan fazla ceza yatmıştır ama bir Allah’ın kulu hakkında bir şaibe bulamaz!
Çünkü Demokrat Değildir, ÜLKÜCÜ’dür.

Derdiniz Memleket Değil Rant!
Devlet Bahçeli bugün Binali Yıldırım’ı Değilde Ekrem İmamoğlu’nu Destekliyoruz deseydi, siz inadına gider Binali Yıldırım’ı destekliyoruz Açıklaması Yapardınız!
Çünkü Hareketin Lideri sizin gibi ne kadar kan emici asalak varsa, hepsini hareketin kapısının önüne koydu…
Başbuğumuza yaptıklarınızı bugün Mevcut Liderimize de yapıyorsunuz!
Derdiniz İmamoğlu değil, Derdiniz Türkmen Bey’i…

Ülkü Ocakları Genel Başkanımız aynı zamanda da Ülkücü Hareketin Ordu Komutanı olan Sinan ATEŞ Beyefendi Ne Demiştir: ‘’Eski Ülkücü, Bağımsız Ülkücü, Demokrat Ülkücü vb zırvaları hareketin önüne koyacak çakalların alınlarını karışlarız’’

Gelin Tövde Edin…
Ülkü Ocakları’ndan Çay dağıtmaktan Başlayın..
Bizim Liseli Bozkurtlar Size Ülkücülüğü Öğretir Merak Etmeyin!

Hadi Rahmetli Başbuğumuz Sözü ile Bitirelim:

‘’MHP Dışında Ülkücülük Yapmak, Yahudi Dükkanında Asılan Besmele’ye Benzer’’….

 FIRAT AKTEN

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.