Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 18°C
Gök Gürültülü

Delilerinin İhaneti Sardı Dört Yanımızı

YILDIRAY CiCEK
Twitter: Yildiraycicek9 Instagram: yildiraycicek1944
13.10.2016
A+
A-

“Belli ölçülerde deliyim” diyen ama buna rağmen AKP’nin ekranlarında toplumu zehirlemek için çıkarılan, gençlerle konferans yaptırılan Kadir Mısıroğlu isimli, içinde “Türk, Atatürk, Cumhuriyet” geçen her şeye deli olan bir adam var.

Konuşmalarına, yazdıklarına bakınca “bu adam acaba Rum mu, Yunan mı, İngiliz mi, Fransız mı ?” diye düşünmeden edemiyoruz. Çünkü bunların hakkını Türk milletinden daha çok savunuyor. Geçen günde Yunanlıları savunduğu videosu birçok haber sitelerine konu oldu.

Kurtuluş Savaşı ile ilişkin “Beni tefe koyarlar ama keşke Yunan galip gelseydi. Ne hilafet yıkılırdı. Ne şeriat yıkılırdı. Ne medreseler lağvedilirdi. Ne hocalar asılırdı. Hiç biri olmazdı” ifadelerini kullanmış…

Sözde “İslamcı, muhafazakâr” diye kendini pazarlar, birileri tarafından pazarlanır ama Büyük Ortadoğu Projesi çerçevesinde iki milyona yakın Müslümanın öldürüldüğü Irak işgali için “Irak işgali için AKP’yi ben ikna ettim. Büyük Ortadoğu Projesi Türkiye için nimettir.” diyecek kadar da Haçlı Ordularının yanında olmuş birisidir.

Tarihte de İslamcı maskesi takarak, Haçlı Ordularına methiyeler dizen Kadir Mısıroğlu gibi tiplemeler hep olmuştur. Kadir Mısıroğlu’da belli ki onların tohumudur.

Ezanların haykırıldığı, bayrakların dalgalandığı bağımsız bir Türkiye’den niçin rahatsızlık duyulur?

Hemde “Keşke Yunan galip gelseydi.” diyecek kadar…

Mehmet Akif Ersoy’a da “Ben Akif yanlış bir şey söylediyse tenkid edemez miyim? Bu nasıl bir şey. Böyle anlayış mı olur, bu taassup. Yunanla öç için mi döğüştün, ebediyyen sana yok, ırkıma yok izmihlal diyorsun İstiklal Marşı’nda. Bunları hiç düşünmemişler. “80 Yıl sonra Yunan’ı hala Sakarya’da mı vehmediyorsun da ‘korkma’ diye başlatıyorsun. Niye korkacam lan, dünya benden korksun (p..zevenk/desene). Mehmet Akif serserinin teki…” diyen bir adam bugün AKP’nin akıl hocası…

Cumhurbaşkanı ve birçok AKP’li Mehmet Akif Ersoy’u ve onun eserlerini dillerinden düşürmüyorlar ama Mehmet Akif Ersoy‘a “Lan, serserinin teki” diyen Kadir Mısıroğlu’nu her yerde baştacı yapıyorlar. Saray’da bile baş konuk yapıldı.

AKP’liler bu adamdan utanç duyacağına, gururla bu adama sahip çıkıyor ve konuşmalarını, yazılarını paylaşıyorlar.

Sürekli bir şekilde Türklüğe ve İslam’a hançer saplayan Kadir Mısıroğlu’nun bu İngiliz, Rum, Yunan, Fransız aşkı AKP’lileri nedense rahatsız etmemektedir?

AKP, Türk milletini Kadir Mısıroğlu ile zehirlemeye devam etmeyi bırakmalı ve “Belli ölçülerde deliyim” diyen bu adamın toplumla muhataplığını bitirmelidir.

Dünyada en özgür ibadetin yapıldığı, İslam’ın yaşandığı Türkiye’nin Kurtuluş Savaşı mücadelesine “Keşke Yunan galip gelseydi.” diyen deliler bu ülkede söz sahibi olabiliyorsa, bu ülke gerçekten psikolojik olarak işgal altındadır.

“Keşke Yunan galip gelseydi.” diyen Kadir Mısıroğlu gibiler Cumhurbaşkanlığına ,”Zaten onun işi o. O insanların görevi hayatını vermek. Onun için maaş alıyor. Ekstra bana bir iyilik yapmıyor.” diyerek şehitleri aşağılayan Muhsin Kızılkaya‘lar Başbakanlığa akıl verdiği bir düzende Türkiye’nin düşmanlarına karşı direnişi mi olur?

Bizi delilerlerden, hainlerden kurtar Allah’ım…

YILDIRAY ÇİÇEK

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.