Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 18°C
Gök Gürültülü

DEĞİŞİMCİLERİN ŞEYTANCA PROPAGANDALARI

YILDIRAY CiCEK
Twitter: Yildiraycicek9 Instagram: yildiraycicek1944
28.10.2012
A+
A-

YILDIRAY ÇİÇEK :

Medyada her dönem MHP’ye saldıran bir ekip var. Bu ekip içinde Abdülkadir Selvi ve Avni Özgürel isimli yazarlarda başı çekmektedir.Bu yazarlar bugüne kadar AKP’nin politikalarına yol açmak için sürekli MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye saldıran yazılar yazdılar ve çıktıkları ekranlardan MHP Liderini sürekli istifaya davet ettiler. Bunlar bir numaralı Kürt Açılımcı yazarlardır. Avni Özgürel’in AKP adına gerçekleştirdiği Kandil postacılığı bile vardır. Özellikle 12 Haziran 2011 seçimleri öncesi MHP’ye en çok saldıran yazarlar arasında bu ikisi vardı. Abdülkadir Selvi köşesinde bizzat MHP’ye yapılmış kaset operasyonunun propagandasını yönetmiş kişidir. O süreçte MHP Genel Merkez binası önüne kadar gelip binayı izleyen ve bunu köşesinde yazan ilginç bir tiptir. MHP’ye saldırdığı dönemlerde köşemde Abdülkadir Selvi’ye şu cümleleri yazmıştım: AKP’nin tetikçi kalemşorları bu sorgulamanın önüne geçmek, ortaya dökülen gerçekleri sulandırmak için şimdi her türlü iftira ve yalanla süslenmiş haberlerle MHP’ye saldırıya geçmişlerdir. Yeni Şafak Gazetesi’nin selvi boylu kalemi Aldülkadir Selvi, AKP’nin her MHP’ye saldırısında ön safta bodur boyuyla ilk koşturan olmaktadır. MHP’ye hangi tezgâh yapılıyorsa, hangi operasyon düzenleniyorsa selvi boylu kalemimiz, bodur boylu yazarımız anında görüntü veriyor.12 Haziran 2011 tarihinde gerçekleşen seçimler öncesi MHP’ye yapılan baraj altı bırakma operasyonlarında aktif rol alarak köşesinde propaganda oyunlarında tezgâhtarlığa soyunuyordu. Ruh sağlığını tartışmaya açtıracak şekilde, MHP Genel Merkezi önüne arabasıyla gelip binayı izlediğini söyleyende bu yazardı. Bir yazar, hele bu yazar MHP düşmanlığında aktif rol alıyorsa, MHP Genel Merkezi önüne arabasını çekip, binayı neden izler ki? Adama sorarlar ne içiyorsun, ne kullanıyorsun sen diye…Bu yazar AKP’nin yalan ve iftira tezgâhıyla kendini kurtarmaya çalıştığı şu günlerde yine Recep Tayyip Erdoğan’ın gözüne girmek için zıplamaya başladı… Recep Tayyip Erdoğan’a Allah boy vermiş, operasyon yazarımız Abdülkadir Selvi’nin onun gözüne iyice gözükmesi için bodur boyuyla daha çok zıplaması gerecektir. Tam görmesi için iyice zıpla Aldülkadir Selvi iyice zıpla…”

Abdülkadir Selvi , MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye saldırırken “YENİ MHP” yaratmak için “Değişimci” sıfatını kullanan Koray Aydın’a büyük destek veren Ozan Arif’in dizelerini köşesinde kullanıyordu. Ozan Arif öylesine Devlet Bahçeli düşmanıdır ki, bugüne kadar etmediği hakaret, küfür kalmamıştır. En son Koray Aydın’ın Genel Başkan adaylığını açıkladığı gün, Koray Aydın’dan önce kürsüye çıkarak MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye “İşgalci Kargalar” demiştir. Bu Abdülkadir Selvi’de işte bu Ozan Arif’i sürekli referans alarak MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye saldırmıştır. MHP’de “Değişim” isteyen en büyük yazarda Abdülkadir Selvi oluyor bu düz mantıkla…

Avni Özgürel’de 12 Eylül 2010 referandum sürecinde ve 12 Haziran 2011 seçimleri öncesi ekran ekran gezip MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye saldırmış ve istifaya davet etmiş birisidir.

Bu iki yazardan Abdülkadir Selvi geçtiğimiz günlerde, Avni Özgürel’de geçtiğimiz aylarda MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi Ülkücüleri kavgadan uzak tutmasını öven yazı kaleme aldılar. Koray Aydın’ın “Değişimci” medyası “İşte bakın bakın bu yazarlar Devlet Bahçeli’yi destekliyor” şeklinde ortalığı inletiyor. İyi de sakin olun, bir soluklanın bakalım. Bu iki yazara en yakın olan sizlersiniz. O yazıları sizin yazdırmadığınız ne malum? Avni Özgürel gibi isimlerle cemaatin Abant toplantılarına katılan , Koray Aydın’ı sağ kolu Nazif Okumuş yazdırmış olmasın bu yazıları? Bu iki yazarda hem AKP, hem cemaate yakın isimler…Bu yazıları sizin yazdırıp, sonra saldırıya geçmediğinizin garantisi nedir?

Kaldı ki, Kürt açılımına destek veren bu yazarlara en yakın isim, katıldığı televizyon programlarında Kürt Açılımına “…Temel hak ve hürriyetler konusundaki eksikliklerimizi elbette görüşelim.. Bu ülkenin vatandaşları, aynı havayı teneffüs ediyoruz.. Birbirimizle konuşabiliriz. Birbirimizle tartışabiliriz. Bu ülkede birlikte yaşayacağız, birbirimize tahammül edeceğiz..Birbirimizin hak ve hukukunu elbette koruyacağız. Demokratik bir ülkede olması gerekenler konusunda Türkiye üzerine düşeni bir bir yaparken, yapılmışken hala bu konularda hiçbir mesafe kat edilemiyor olmasını Türk milleti sorgulamıyor mu sanıyor insanlar? Herkes bu işlere kafa yoruyor, herkes bu işleri kendi bulunduğu yerden değerlendiriyor. Şunu görüp söyleyebiliriz, Türkiye’nin geldiği bu nokta itibariyle siyasal hareketler olarak herkesin bir sorumluluğu var, MHP’de kendine düşen büyük bir sorumluluğu var. (Teke tek- Koray Aydın- 4 Eylül 2012) şeklinde destek olacağını vurgulayan Koray Aydın’dan başkası değildir.

Abdülkadir Selvi ve Avni Özgürel’in MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye nasıl saldırdıkları arşivdedir. Bu iki yazarın zihniyeti malum cemaate yakındır, o cemaati öven ve göklere çıkaranda Koray Aydın’dır. Koray Aydın’ın “Değişimci” kalemleri kendilerine MHP düşmanlarının verdiği desteği sulandırmak için, böyle bir propaganda şeytanlığı yapmaktadırlar. Aydınlık Gazetesi’nden Sebahattin Önkibar’ın, AKP’nin yayın organı Takvim’den Emin Pazarcı’nın, Melih Gökçek’in dostu olan yazarların Koray Aydın’a verdiği desteğin sorgulanmasını önlemek için MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye bugüne kadar saldırmış yazarları bile figüran olarak kullanıyorlar. Hele hele Abdullah Gül’ün ve Recep Tayyip Erdoğan’ın eski Basın Danışmanını Ankara temsilcisi yapmış Koray Aydın’ın Yeniçağ Gazetesinin, Avni Özgürel ve Abdülkadir Selvi üzerinden MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye saldırması kadar trajı-komik bir şey olabilir mi?

Benim Yeniçağ Gazetesi’nde en çok şaşırdığım ise kişiliğini,efendiliğini sevdiğim,hak-hukuk kavramlarına bağlı olacağına inandığım Sayın Servet Avcı’nın bu tür propaganda oyunlarına alet olmasıdır. Hele MHP’ye kaset olaylarına karışmış kişiler üzerinden saldırması bende tam bir hayal kırıklığı yaratmıştır. Kaset olaylarına karışmış kişilere MHP Genel Merkezinde oda verildiği ve onların kongre komitesine alındığını yazması gibi bir iftiraya alet olması kendisine hiç yakışmamıştır. Yazılarımı takip ediyorsa ,bu iftirayı atanlara hangi çağrılarda bulunduğumu görmüştür. Kaset olaylarına karışan bazı kişiler ve onların 24 saat beraber olduğu ekibi Koray Aydın’ın “Değişim” kanadına geçmiştir. Servet Avcı , Koray Aydın’a İstanbul’da kaset olayına karışmış hangi kişiyle görüştüğünü sorabilir. Yada sürekli beraber olduğu “YENİ MHP” yaratma oyuncularına “Bizi bunlardan kim destekliyor?” diye bilgi almak için başvurabilir. Eğer bilgi almakta sıkıntı çekerse, kendisi beni arasın hepsini ispatlayayım. Alçak iftiralara alet olmak Servet Avcı’ya hiç yakışmıyor.

Servet Avcı son yazısında da “Yenişafak Devlet Bey’i değil de Koray Bey’i destekleseydi!” başlıklı bir yazı kaleme alarak , yine “Değişimcilerin” propaganda oyunlarına kalemşorluk yapmaya çalışmıştır. 5-6 ay önce Koray Aydın destekçisi Ozan Arif’in dizeleriyle MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye saldıran Yenişafak Gazetesi’nin yazarı Abdülkadir Selvi’ye bu yazısında ne desteği var yada destek algılaması yaratmak için o yazıyı sizin yazdırmadığınız ne malum Sayın Avcı?

Çünkü MHP’li olmayanların, MHP kongresini Koray Aydın üzerinden dizayn etmeye çalıştığı bu ortamda hem deşifre oldunuz, hem de köşeye sıkıştınız. Bizim Avni Özgürel ve Abdülkadir Selvi ile bir bağımız, bağlantımız yok, en ağır yazıları bizler yazdık bu kişilere ama sizin yol yürüdüğünüz kişilerin yakın dostlarıdır bu kişiler…

MHP’ye oy vermeyin kampanyası yapmış, Melih Gökçek’e oy istemiş, Abdullah Gül ve Recep Tayyip Erdoğan’ın basın danışmanlığını yapmış kişilerin Ankara temsilcisi olduğu, 40 parti değiştirmiş kişilerin yazar olduğu, halen BBP’li olan kalemlerin Koray Aydın adına MHP yöneticilerine saldırdığı, Tansu Çiller’in kurduğu Öncü Gazetesinde tetikçilik yapmış olanların ve Doğu Perinçek’in uydusu gibi çalışanların yayın danışmanı olduğu bir gazetede bunları yazmak gerçekten komik olmuyor mu Sayın Servet Avcı?

Avni Özgürel’i Nazif Okumuş’a ,Abdülkadir Selvi’yi de sana soruyoruz Servet Avcı…

Zaman Gazetesi’nin resepsiyonuna katılıp “25 yıl dile kolay. Zaman’ın bu hale gelmesinde emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Bundan sonraki dönemde de kendilerine başarılar diliyorum. ” şeklinde öve öve bitiremeyen, cemaatle sıcak bağı alenen ortaya çıkan Koray Aydın’ı kurtarmak için ne yapacaklarını şaşırdılar.

İftira, hakaret, küfür,yalan haber dışında bir şey üretemeyen “DEĞİŞİMCİLERDEN” 4 Kasım gününe kadar her türlü çirkin propagandayı bekleyebilirsiniz…Çünkü başka çareleri kalmamıştır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.