DAVAYI YAŞAYANLAR DAVAYI SÖMÜRENLER

16.06.2019
A+
A-

Yazıma; Lider Devlet Bahçeli’nin şu sözleri ile başlamak istiyorum.. Diyor ki: “Benden nefret edenlerden nefret edecek vaktim yok. Çünkü ben bana ve davama değer verenleri sevmekle meşgulüm…”

Liyakatsız, sonradan görme, kendini birşey sanan, etrafa tafra saçan, kişilere üst perdeden bakıp ve hakir görenlerden lider olmaz.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ile ilgili fitne-fesat ve dedikodu üreten insanlara itibar etmeyiniz. Çünkü onlar zavalı!

MHP ve Ülkücü camiaya sesleniyorum. Birlik ve beraberliğinizi bozmadan Bilge Lider Devlet Bahçeli’nin etrafında kenetleniniz!

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin Başkanlığında MHP tek başına iktidar olacaktır. Türk milletinin ve Ülkücü camianın yüzü gülecektir.

Sayın Devlet Bahçeli, MHP’nin başında olduğu müddetçe, MHP’nin ve Ülkücü camianın sırtı yere gelmeyecektir. Herkes bunu böyle bilsin.

MHP’yi kaplaşmaya götürmek isteyenler, partinin bölünmesini büyük bir iştahla bekleyenler avucunu yalar. Ülkücüler size fırsat vermeyecektir!

Buyurun üzerimize düşen her ne ise fazlasıyla yapmaya.. Buyurun Devlet Bahçeli ile çalışmaya.. Buyurun MHP’ye ve Liderimize sahip çıkamaya!…

Değerli Ülküdaşlarım; Buyurun her birimiz birer Devlet Bahçeli olmanın şuuruyla el ele, gönül gönüle kenetlenmeye.

Devlet Bahçeli’nin sırtına binerek; Genel Müdür ol, Müsteşar ol, Milletvekili ol, Bakan ol, MHP’nin her kademesine yüksel, yükseldiğin ve bindiğin sırtı hançerle öyle mi? Ayıptır ayıp! Utanın utanın! sonrada diyeceksin ki ben Bahçeli’yi beğenmiyorum. Hadi oradan be…

Ülkücülerin dertleri ile ilgilenen, ahde vefayı bilen, Ülkücüleri kucaklayan ve Ülkücülerin dertlerini kendine dert edinen Bahçeli değil mi?

İstanbul Milletvekilimiz Sayın İzzet Ulvi Yönter’in de ifade ettiği gibi, Oyun bozulunca iftira yıkılacak, kirli emel ve hedef kaybedecektir. Lider oyun bozucu, milli onurun baştacıdır…

ZAKİR TERCAN

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.