Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Parçalı Bulutlu

CHP’nin Fitne Ehli Sözcüleri Türk Milletinin Sinir Uçlarında

CHP’nin Fitne Ehli Sözcüleri Türk Milletinin Sinir Uçlarında
05.12.2019
A+
A-

Türkiye ne yazık ki son zamanlarda gederek dozu artan her vesileyle cepheleşmeye, bölünmeye, birbirine karşı husumet besleyen topluluklar haline getirilmeye çalışılmaktadır.

Yönetime talip olup halkın desteğini almada İktidarın eline su dökemeyenler, çareyi milleti kutuplaştırmada aramaktadırlar.

 

Hükümet karşıtlığında tek ortak noktaları Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakına karşı öfkeleri olan bu grup, en yeşilinden en kızılına hatta LGBT gibi fizyolojik arızalıların da dahil olduğu bir şer cephesinden öteye değildir.

 

Etnik tahriklerle Türk Milletini vücuda getiren alt kimlikleri karşı karşıya getirmek isteyip de engin hoşgörü ve millet bilincine sahip olan milletimiz karşısında kesin olarak yenilgiye uğrayanlar, şimdi de inançlar üzerinden milletimizi ayrıştırma peşine düşmüşlerdir.

Her bölücü fitnenin altından sözde demokrat kimliğiyle ve yılan diliyle çıkan CHP’nin düne kadarki etnik ırkçı genel başkan yardımcısı Sezgin Tanrıkulu Türkiye’yi yeni bir çatışmaya iterek kargaşa yaratmanın peşine düşmüştür.

Büyük fitneye, her şart altında özgür olması teminat altına alınmış kutsal meclis kürsüsünü alet etmektedir.

Öncelikle şunu tespit edelim ki Türk Milletinin asli unsuru olan aleviler diğer meşrep ve inançtan vatandaşlarımız gibi birinci sınıftırlar.

 

Bu konularda fitneye zemin yaratmamak için devlet arşivlerimiz insanlarımızın inanç farklılıklarını dahi kayıt altına almamaktadır.

 

Toplum hayatımızda da dış tahrikler sonucu yaşadığımız geçmiş bazı acı olaylara rağmen milletimizin kendi arasında inanç ve mensubiyet sorgulaması yaşanmamaktadır.

Devletimizin en alt kademesinden itibaren her seviyede her türlü vatandaşımız görev yapmaktadır.

 

Alevi vali de, Kürt General de, Çerkez Bakan da, Türkmen Rektör de, Gürcü Başbakan da vardır.

Elbette tüm meslek gruplarında olduğu gibi Dış işleri teşkilatın da  durum böyledir.

 

Zaman zaman karar organlarında görev yapanlar arsında bu türden kriterlerle devlet hizmetine alım yapanların az da olsa mevcudiyeti devletimize ciro edilemez.

Yılan Dilli fitne uzmanı Sezgin efendinin kastı bölücü devlet görevlileri aramaksa ülkeyi idare edenlere düşen bölücülüğe asla izin vermemektir.

 

Türk Milletini bölmeye ve Vatanımızı parçalamaya çalışanlara şartlar ne olursa olsun izin verilemez.

 

Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunda en büyük çabayı ortaya koyan, gerçek Atatürkçü alevi topluluğu milli şuuru en güçlü ve Devletimize inançla bağlı olanlarımızdır.

 

Türkiye’nin her köşesinde yaşayanlar bilirler ki, gerek Anadolu’ya ilk gelen gerekse Balkan göçmeni atalarımızın torunları olan Alevi hemşerilerimizle hayatın her alanında bir ve beraberizdir.

 

Bay Fitne! Sana buradan ekmek çıkmaz, milletin sandıkta verdiği derslerden payına düşeni al ve bir an önce tövbe ederek girdiğin fitne yolundan dön.

Yoksa gitmekte olduğun yolun sonu uçurumdur.

 

Ahmet Orhan

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.