CHP Kongrede Öldü, Afrin’de YPG’liler Yanına Gömün!

YILDIRAY CiCEK
Twitter: Yildiraycicek9 Instagram: yildiraycicek1944
08.02.2018
A+
A-

CHP kongresini bitirdi ama kongrenin tartışmaları hala devam ediyor. Aslında yaşanan Atatürk’ün fikir ve düşüncelerinin partiden artık tamamen silindiğinin bir kez daha tescillenmesi olmuştur. Kemal Kılıçdaroğlu kazanmış, Muharrem İnce kazanmış aslında birbirinden hiç farkı yoktur.

Zaten Muharrem İnce “Ben 1920’lerin Türkiye’sine dönmek istemiyorum. Ümit Kocasakal ile hiç benzerliğim yok. Beni onlarla karıştırmayın!” diyerek gereken mesajı vermiştir. Muharrem İnce CHP Genel Başkanı olsa idi değişen bir şey olmayacaktı. Ama Kemal Kılıçdaroğlu CHP’yi milli çizgiden uzaklaştırmanın, CHP’yi PKK-HDP çizgisine getirmenin ustası olmuştur.

Kemal Kılıçdaroğlu “Atatürk’ün kurduğu Halk Fırkası’yla bugünkü CHP aynı değil, kendimizi yeniliyoruz” diyerek çıktığı yolda, gerçekten CHP’yi yenilemiştir. Yeni CHP Türk milletinin değer yargılarına düşman zihniyetle doldurulmuştur.

CHP’yi Atatürk kurmuştur ama CHP’yi Atatürk düşmanları yönetmektedir.

Fakat buna rağmen Atatürk istismarını da asla bırakmıyorlar. PKK sevdalıları CHP’de en yüksek makamlara gelirken hala “Biz Atatürk’ün kurduğu partiyiz” diyebilen bazı ahmak CHP yöneticilerine şahit olmaktayız.

Geçen haftada tam fıkra gibi bir hadiseye şahit olduk. Suriye’de terör örgütü PKK saflarında önderlik yaparken öldürülen terörist Aziz Güler’in cenazesi İstanbul’a getirildiğinde onu İstanbul Havaalanında gözyaşlarıyla karşılayan Gamze Akkuş İlgezdi TBMM Başkanlığı’na soru önergesi vermiş ve şunu söylemiş : Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına, Ulusal Kurtuluş Savaşı’na ve Cumhuriyet’e düşmanlık eden bu şahıslara ait kitaplarının Türkiye Büyük Millet Meclisi Kütüphanesi’nde yer almasına neden izin verilmektedir?

***

Teröristin cenazesini karşılamada hüngür hüngür ağlayan ve bu durumu da “Ben genç bir hekimken, o mahallemizin kısa pantolonuyla top koşturan çocuklarından biriydi. Hem kendisi hem ailesi hastalarım arasındaydı.” şeklinde izaha kalkan birisi, gördüğünüz gibi Atatürk istismarı yapmaktadır.

Ve bu kişi CHP’nin kongresinde tekrar parti meclis üyesi oldu. CHP’de teröriste gözyaşı dökme ve sahip çıkma böyle ödüllendiriliyor.

CHP kongresinden 3-4 gün önce çıktığı televizyon programında kendisine sorulan “Suriye’de PYD yapılanmasını terör örgütü olarak mı yoksa Kürtlerin temsilcisi olarak mı görüyorsunuz” şeklindeki soruya “Ne ben ne arkadaşlarım bir yapının terör örgütü olup olmadığına dair bir değerlendirme yapacak istihbari bilgiye ve kurumsal yapıya sahip değiliz” cevabını veren CHP milletvekili Selin Sayek Böke’de en yüksek oyu alan ikinci kişi olarak CHP Parti Meclis üyesi olmuştur.

CHP görüldüğü gibi artık terör örgütlerinin koruyucularının ödüllendirildiği bir parti haline gelmiştir.

“Hayatta hiçbir laftan tiksinmedim ‘şehitler ölmez vatan bölünmez’den tiksindiğim kadar” diyen Sera Kadıgil tekrar parti meclis üyesi yapılmıştır.

CHP İstanbul İl Başkanı yapılan ve tam bir PKK’lı sevdasına tutulmuş Canan Kaftancıoğlu’da eskiden CHP Parti Meclis üyesiydi.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun kadın kadrosu böyle, erkek kadrosuna hiç değinmeye gerek yok…

İşte “Atatürk’ün CHP’si değiliz, kendimizi yeniliyoruz” diyen Kemal Kılıçdaroğlu’nun ekibi bu ve benzerlerinden oluşmaktadır.

Yüreğinde gram Atatürk, vatan, bayrak, millet sevgisi olanın CHP’ye oy vermesi mümkün değildir.

CHP artık Atatürk’ten intikam alma yeminleri edenlerin torunlarının işgali altındadır.

CHP’de Atatürk düşüncesi tamamen ölmüş, ihanet dirilmiştir.

CHP, HDP’nin büyümüş halidir.

CHP tüm terör örgütlerinin kendini huzur içinde bulduğu kucak olmuştur.

CHP ölürken birde mezarcı fırsatçılığı yapan İP isminde parti ve yandaşları var.

Neymiş CHP kaybetmiş, Meral Akşener kazanmış…

Muharrem İnce’nin düşük zekası da kazananlardan birini Meral Akşener olarak göstermiştir.

Meral Akşener “Allah Kemal Kılıçdaroğlu’nun yardımcısı olsun. Güç ve kuvvet versin” diye birisi Kemal Kılıçdaroğlu’nun zihniyetini sahiplenirken nasıl kazanan olacak?

Meral Akşener kendi partisindeki HDP-PKK sevdalılarına bir şey mi yapmışta, CHP’den gelenleri kazanacak?

16 Nisan referandumundan bu yana CHP ile aynı düşünen, aynı adımları atan, beraber hakaret eden Meral Akşener değil mi?

Kemal Kılıçdaroğlu kaybederse, Meral Akşener’de kaybeden olacaktır.

Ölü CHP’den doğum bekleyenler sadece ölü doğumlar görecektir.

CHP’nin cenazesi son yaptığı kongrede ortada kalmıştır. Koku yapmaması için acilen gömülmesi lazımdır. Afrin’de öldürülen YPG’lilerin yanına gömülürlerse inanın çok mutlu olacaklardır.

Yıldıray Çiçek

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.