Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 17°C
Parçalı Bulutlu

CHP KİMİN TELLÂLI (?)

07.02.2020
A+
A-

Politikalar ve stratejiler siyaset üstü ve Milli hususları kapsayan, bir halin yerine getirilmesidir. Devlet Siyaseti; Kahve sohbetlerinden, karalama ağız dalaşlarından, Ali Cengiz oyunlarından uzak ve tamamen; Yüce Türk Milleti ve Yüce Türk Devlet’ini kapsayan bir durumdur. Parti politikaları, partiler arası çekişmeler, parti tüzükleri bunların Devlet’in asli çizgisinde ortak bir payda değerinde değillerdir. Onların kendilerince bir eylemi vardır, bazen bu eylemi Devlet hassasiyetinin karşısında, bazen de yanında olarak yerine getirirler. Oysa Devlet’in politika veya siyaset düzeni bu değildir. Devlet’in düzeni, tamamen; Milli ve yerli bir hal neticesinde, partilerin ve şahısların refahı değil Milletin ve Devlet’in salahiyeti içindir. Kürsülerden Devlet yönetimine elbette kelamlar etmek kolaydır Siyaset Üstü aklını bilmeyenler için. İşte bu siyaset üstü akıl Siyasilerin ahmak olmasına rağmen, yol çizebilme gayretidir. Devlet ve Millet olgusunu koruyabilme gayretidir. Bu gayretin neticesinde, bu vazgeçilmez değerlerimiz korunabilir. Bir Yüksel ahlak ve disiplin ile nizam verilebilir. İşte bahsettiğim bu düzen ve nizamı, partiler üstü bir harekatın duruşunu CHP bilemez ve idrak edemez maalesef. Çünkü CHP yeni haliyle Y-CHP haline büründüğü için milli olgudan zerre haberdar olamaz. Bugün CHP partiler üstü, siyaset üstü bir düşünceye uygun hareket edemez. Sebebi açık ve net bir şekilde Türk Devlet’i ve Türk Milleti düşmanlarına Cumhur İttifakı yıkılsın da, nasıl yıkılırsa yıkılsın teklifi ile el açtıkları için. Çünkü CHP politikası şudur ; kendilerince halen Sosyalist bir hayal ve Marksist bir oluşumun ürünleri haline geldikleri için ; Milliyetçi Ülkücü Hareketin olduğu her yerde, koşulsuz şartsız kuru muhalefet yapmaya adanmışlardır.

Artık inkar edebilir misiniz PKK ile olan aşkını. Saklayabilir misin Kandil ve Moskova sevdanızı. Paspas altına attıkça sizin karşınıza Kandil çıktığını da anladınız değil mi? Ey CHP! Sizler kime yol tayin ediyorsunuz ki? Milliyetçi Hareket Partisinin Eylem ve duruşu, sizi her gecen gün derinden yaralamaktadır. Bugün Genel Başkan Kemal KILIÇDAROĞLU ile olan husus için CHP Grup başkan vekili, Özgür ÖZEL ; Saray muhafızlığı ve üç çavuş söylemleri ile bir kez daha CHP siyasetini göstermiş oldu.
Kandil sıçanları, Feto kuklaları, Moskova mikrofonları, Apo borazanları ile bir arada olan, methiyeler ile aşklarını pekiştiren, her hususta ülke gündemini mikser misali fesatlık ile karıştıran Y-CHP haddini bilmelidir!

Biz AKP’nin kara kaşına, kara gözüne değil! Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Yüce Türk Milletinin akıbeti hayrına Cumhur İttifakı hususunda ittifak olduk. İşte sizler siyaset üstü alandan bihaber olduğunuz için, bilemezsiniz Milliyetçi Hareketin çizgisini.

Apo çizgisi benimseyenler nerden bilsin Türkeş’in şiarını, nerden bilsin Devlet Beyimizin nizamını. Bu nizamın bu şiarın adı Nizamı Alemdir, Türk Cihan Hakimiyeti Mefkuresidir, İ-lay’ı Kelimatullahdır, Kızıl Elmadır, Turan Ülküsüdür. Grup Başkan vekilliği adap ve şiarından uzak olan zat, haddini bilmelidir. Mezopotamya ve Kandil sıçanları ile yola çıkanlar, bizlere yol tayin edemezler.

Mustafa Kemal Atatürk dün ne yaptıysa, bugün Milliyetçi Ülkücü Hareket onu yapmaktadır. Yarın da aynı şekilde yapacağından kimsenin şüphesi olmasın. Türk Milletini ve Türk Devlet’ini bu derece karşılarına alan CHP siyaseti raydan çıkmış bir felaketin ta kendisidir. Fireni patlamış kamyon misali hareket etmektedir.
En çok, birlik ve beraberlik çağrılarına ihtiyaç duyduğumuz bu sancılı dönemde, fitne tohumları eken, yaygara ve arsız söylemler ile hareket edenler, kimlerin ekmeğine yağ sürmektedir bu da Yüce Türk Milletinin takdirine kalmıştır. Gören göz, işiten kulak ve PKK ilen olan münasebet ve eylemleri ayyuka çıkmış bir siyasi proje haline gelenler Türk Milletinin derdini anlayamaz.

Milliyetçi Ülkücü Hareketin muazzam şiarı başka hiç bir partide yoktur. Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben diyen bir anlayış başka hiç bir siyasi arenada yoktur. Cumhur İttifakından, zerre kadar şahsi menfaat bekleyen, her şeyin Devlet olgusu için olmasını isteyen tavizsiz bir siyasetimiz vardır. Yandaşa rağmen yine de durmak bilmeyen bir enerjimiz vardır. Ülkücü aç kalır, açıkta kalır ama yine de şahsi ihtiraslarını ayaklarının altına alır, şahsı için bir beklenti içine girmez. Çünkü biz biliriz ki Arkasız yiğitleriz ve arkamızda Allah vardır. CHP bu bahsettiklerim sizlere yabancı gelir ve hatta hangi Ütopya burası diyebilirsiniz.

Biz Ülkücüyüz bizim şiarımız budur. Bizim güzergahımız Türk Milletinin yoludur. Bırakın kürsülerden feryat etmeyi, Bir kere tarafınız Türk Milletinden olsun. Bir kere Türk Devleti ile olun.

Milliyetçi Ülkücü Hareket olarak; Biz Türk Milletinin ebedi muhafızları ve Biz Türk Milletinin 57.Alayıyız!

ERTUĞRUL SUBAŞI

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.