Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 18°C
Gök Gürültülü

CEMAATİ ÖVMEK VE HERKESLE İŞBİRLİĞİ YAPMAK

YILDIRAY CiCEK
Twitter: Yildiraycicek9 Instagram: yildiraycicek1944
24.10.2012
A+
A-

Yıldıray Çiçek

Koray Aydın’a katıldığı bir televizyon programında “parti içinden size yönelik cemaatçi iddiaları var, ne diyorsunuz?” şeklindeki soru sorulmuş, o da “Böyle bir iddada bulunmak, MHP kurumsal kimliğine ve bu kimlik içinde çocukluğundan beri var olan ve bilinen Koray Aydın’a bunu söylemek bilgisizlik değil, olsa olsa bir acziyetten kaynaklanır.” şeklinde cevap vermiş…

Koray Aydın hala Ülkücülerin zekâsıyla dalga geçmeye devam ediyor. Sanki Koray Aydın’a cemaatle ilgili sorulan soruları, insanlar rüyasında görüyor ve uyduruyor gibi bir tutum içine giriyor. MHP, 12 Haziran 2011 seçimlerine AKP ve cemaat ittifakıyla yapılan saldırılar eşliğinde girmiş ve MHP’yi baraj altında bırakmak için her türlü kahpe tezgâhlar uygulanmış ama Koray Aydın bunların resepsiyonlarında kol kola geziyor, onları övüyor, onlardan dua almaktan bahsediyor. Sonra yüzü kızartmadan, hepimizi aptal yerine koyarak “Bana cemaatçi demek acziyetsizliktir” diyebiliyor. 2007 yılından bu yana MHP’ye her türlü saldırıyı gerçekleştiren Zaman Gazetesi’nin resepsiyonuna tüm MHP’li yetkililer tavır alıp gitmezken, o halde siz niye tek başınıza gittiniz ve o resepsiyonda MHP, Ülkücü, Türk milliyetçiliği ve Türklük düşmanlığında karargâh gibi çalışan Zaman Gazetesi’ne “25 yıl dile kolay. Zaman’ın bu hale gelmesinde emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Bundan sonraki dönemde de kendilerine başarılar diliyorum. ” övgüsünü yaptınız?

12 Haziran 2011 seçimleri öncesi, kahpe saldırılar devam ederken, Zaman Gazetesi’nin tüm yazarları MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi istifaya davet edip, Kürt açılımının gerçekleşmesinde engel olarak gösterirken, sizin o seçimlerden 6 ay sonra Zaman Gazetesi’nin resepsiyona katılıp, hiçbir bir milliyetçi-ülkücü yayın organına yapmadığınız şekilde övgülere boğmanıza ne diyeceksiniz? Ortadoğu Gazetesi’nin 40 yıldır yayın yapıyor, bu gazetenin şehidi var, gazisi var, bir gün olsun böyle bir övgünüz oldu mu? Genel Başkan adaylığınızı açıkladığınız gün “Her başarısızlıkta Okyanus ötesini suçluyorsunuz” diyerek yaptığınız cemaat savunmasına ve televizyon programlarınızda size sorulan cemaat sorularına hep sıcak mesajlar vererek, merhum Başbuğumuzu referans gösterip “Onun cemaatle nasıl diyaloglara girdiğini biliyoruz” diyerek, cemaatin duasını almaktan bahsetmenize ne diyeceğiz?

MHP’ye her fırsatta saldıran cemaat karşısında bu duruşu sergileyen Koray Aydın, hangi konuda MHP’nin hakkını, hukukunu korumuştur yahut koruyacaktır?

Mesele yıllardır MHP içinde hesap yapıp, MHP kimliği taşımak değildir. Ülkücü Hareket adına bugüne kadar kime karşı bir mücadeleniz olmuştur? Bu harekete hiçbir şey kazandırmadan sürekli kazanan oldunuz. Bakan oldunuz, milletvekili oldunuz, trilyonluk oldunuz. 3 Kasım 2002 seçimlerinde MHP’ye verdiğiniz zararın faturasını bugün Türkiye ödemektedir. Bu hareket sırf bu sıfatları taşıdınız diye, size vefa gösterdi. Size vefa gösteren başta MHP Lideri Devlet Bahçeli olmak üzere herkese hançer saplama özelliğiniz dışında, bir özelliğinizi gösterin, sizden bugüne kadar yazdığım tüm yazılar adına özür dileyeceğim.

MHP ve Devlet Bahçeli düşmanlarıyla olan yakınlığınız MHP’yi ele geçirme ortaklığı dışanda nedir bunu kamuoyuna açıklayın? Size cemaatçi demiyoruz, MHP’yi ele geçirmek için herkesle yaptığınız işbirliğini sorguluyoruz sadece… Cemaat düşmanlığı yaptığı için Yeniçağ Gazetesi’nden kovduğunuz Sebahattin Önkibar sizi desteklerken, sizinde sürekli cemaati övmeniz zaten bunun delilidir. Hepinizin ortak buluşma noktası MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye olan düşmanlığınızdır.

Cemaate gösterdiğiniz yakınlık ortadadır. Aylardır soruyorum. MHP’ye yaptıkları düşmanlık ortada olan bu cemaatten beklentiniz nedir? Biz soralım acziyet içinde olalım, sizde cevap verinde acziyet içinde olmayın…

Kaset operasyonunda adeta MHP’ye saldırı propagandasını yönetmiş cemaatle olan bağınız nedir ki, hiç eleştiri dahi yapmadan sürekli övüyorsunuz?

“Bağımsız Ülkücüler” diye MHP’ye zarar vermek için AKP ve cemaat tarafından kurulan ve kullanılan bu yapı ile bağınız nedir? O yapının mensupları sizi destekliyor?

Recep Tayyip Erdoğan’ın gözüne girmek için MHP’ye her türlü düşmanlığı yapan Melih Gökçek’e yakınlığınız nedir? 2009’da bu yakınlığı gördük, onun televizyonunda yapılan haberlerde bu yakınlığı gördük, oğlunuzun düğününde bu yakınlığı gördük…

Ülkücüler aciz değildir, kime yakın kime uzak olduğunuzu çok net görmektedir.

Aylardır Ülkücülerin zekâsıyla dalga geçiyorsunuz, bunu da belgeleriyle ortaya koyduğumuz için sıkıntı yaşıyorsunuz. Tek mesele budur.

MHP’yi ele geçirmek için 3 Kasım 2002’den sonra öyle hırs küpü oldunuz ki, MHP’yi ele geçirmek için bu dünyada herkesle işbirliği yapma düzeyine geldiniz. Cemaate sürekli verdiğiniz sıcak mesajda sadece buna bir örnektir.

ETİKETLER: , , , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.