DOLAR 5,9450
EURO 6,6596
ALTIN 289,6
BIST 113.684
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 10°C
Yağışlı

Çaresizlikten PKK’nın Oyuncağı Olanlar

21.05.2018
3.567
A+
A-

PKK’ya bel bağlayıp Selahattin Demirtaş’a Cumhurbaşkanlığı yardımcılığı önerenler, siz kime hizmet ediyorsunuz? Şunu herkes düşünsün ki böyle bir adamla, Türkiyeyi bir bütün olarak, Kurtuluş Savaşında bölmek isteyen dış devletlere karşı dimdik ayakta kalan Türkiyeyi siz muhalefet partileri olarak böyle mi böleceksiniz?

Sevgili okurlar 2. Turda birleşeceğiz diyen bir grup partiyle karşı karşıyız. Hem de çok ilginç bir anlaşmayla. Bu partilerin hepsi birer Cumhurbaşkanlığı yardımcılığı alarak böldükleri ülkeyi güven içinde yöneteceklermiş. İyi de bu insanların birleşmelerindeki amaç ne? Bunlar Selahattin Demirtaş’a da Cumhurbaşkanlığı yardımcılığı vereceğiz diyen bu insan topluluğunun amacı nedir?

CHP, İP, Saadet mensupları aynı şeyi söylüyor 2. tura kalırlarsa Cumhurbaşkanı hariç her partiden başkanlar Cumhurbaşkanı yardımcısı olarak Selahattin Demirtaş’ı yani “HDP’yi PKK kurdu” diyerek nerde durduklarını, ne yaptıklarını açıklayan adamı bu aymazlar, demokrasi havarileri PKK’yı demokrasinin gereği gibi görenler, alçakça “Halk karşısında bütün ordular çaresizdir. İşte Tayyip Erdoğan’ın sarayının ordusu ve polisi de. Yenildiler, yine yenilecekler” diyerek PKK’yı halk olarak tanımlayan bu PKK’nın siyasal kolları, kendilerini meşru göstererek ihanet işlemeye ne yazık ki devam etmişlerdir.

Dengesiz adam, askeri ve polisi sarayın adamı yapıyor. Burasını askerin polisin yani devleti Erdoğan’ın emrinde kendisi PKK’nın emrinde ya koskoca Türk Devletini de o vaziyette gösteriyor.

Türkiye Cumhuriyetini, askerini, polisini Erdoğan’ın emrindeymiş gibi gösteren bu PKK’nın adamını alıp kazandıkları takdirde lütuf olarak Cumhurbaşkanlığı yardımcılığı ile taltif edecek olanlar ne düşünüp de böyle bir şey yapmaktadır. Bu düşüncelerini gerçekçi olarak vurgulayanlar kime neye hizmet etmektedir?

PKK düşmanı olarak görünenler kurdukları partiyi 100’de 100 Ülkücü bir parti oluşturmadık diye konuşan ve bu söylemi kameraların karşısında açıklayan, herkese duyuran sözde Milliyetçi bir adamdır. Ortayolcu bir söylem benimsemediklerini ifade eden Özdağ, “Yüzde 50’ye değil, yüzde 100’e talibiz” demiştir. Oysa bu amaçlarıyla nasıl da ortayolcu olduklarını ifşa etmiştir. Doğru olan bir kişinin onca kıvrağın arasında dosdoğru durduğunu görmedik. Babasının oğlu diye boşuna söylememişler. Rahmetli Alpaslan Türkeş’in biyolojik çocuğu olmayanlar adam gibi dava adamı olduklarını herkes görmüş, onları aldatmak, kıvırtmak için güçleri yetmemiştir.

Yolumuz bellidir. Milliyetçi Hareket Partisine hiç kimse siz yanlışsınız diyemez. Bu parti Allah, Hz. Muhammed, Kuran diyerek Müslümandır. Allah’ın kullarıyız. Ve kim gocunursa gocunsun hepimiz biz Ülkücü Türk Milliyetçisiyiz. İslama bağı olarak ay-yıldıza sevdalıyız. Bizi bu sıfatla tanıdınız ve ne olursa olsun, kim ne derse desin bizi Ülkücü Milliyetçi olarak bilenler öyle bilmeye devam edeceklerdir.

Biz Allah yolunun yolcularıyız. Bu yüzden bize kurulan tuzakları yerle bir edip bozacağız. Biz Türk Milliyetçisiyiz. Bunu kimse inkar edemez. Bu lafları ağzında geveleyip laf salatası yapanlar Milliyetçiliği ayağa düşürenler bir PKK’lı olanla Türk Milliyetçisini nasıl olurda bir arada tutuyor. Bahaneleri de hazır, yüzde 50’ye değil de inkarcı da olsalar, vatana, Milliyetçiliğe karşı olanlarla bir arada durmak ve kardeş kardeş yaşamak imkansız bir şeydir. PKK’ya fırsat verildiği, köylerin, dağların, giriş çıkışların onlara teslim edildiği ve bunun akabinde yüzlerce askerimizin ve polisimizin pis, sinsi tuzaklar kurularak şehit edildiklerini hep beraber yaşadık. Ölümü amaç edinenlere fırsat verilince ne oldukları görülmüştür.

Askerimizin elini kolunu bağlayarak bu ölü sevicilere karşı hareketsizliği tavsiye eden anlayış Türkiye’yi asker ve polis şehitliği yapmaya başlamıştır. Bunun yanında katledilen siviller de işin cabasıdır. Bunlarla barışmaya kalkışanlar ölü sevicilerin ellerinde oyuncak oldular.

Şimdide şehit veriyoruz ancak her şey daha değerli. Askerlerimiz boşu boşuna kahpe saldırılarda ölüyor. Her şey bir amaç doğrultusunda yapılıyor. Bu rezil, kepazeler karşısında yenik, mağlup, etkisiz konuma düşürülüyorduk. Şimdi bu rezillere tanınan yaşattıkları olaylar karşısında tanınan hak bitti.

Oynadıkları oyunun nihayet farkına varıldı. Ve artık Türkiye’ye karşı kurdukları tuzaklar açığa çıkarıldı. Böylece PKK’nın bu ülkenin başına bela, büyük dert olduğunu anlayanlar, şimdi bu kahpeleri açık alana inmek zorunda bıraktılar. Afrin olayı bunun başlangıcı oldu. Silahları ne kadar kuvvetli, güçlü olursa olsun kullanmayı beceremeyenler, yüreği olmayanlar Amerika’nın verdiği silahları almakla yetindiler. Şimdiye kadar öldürdükleri Türk askerinin, polisinin ahını vermeye hazırdırlar, hazır olmalıdırlar çünkü artık devran dönmüştür. Buna rağmen çevrilen filimlere, döndürülen oyunlara sessiz kalanlar bilmelidir ki kendinde olarak hareket edenler insan yiyen dağ farelerine asla izin vermeyecektir. Yerleri Kandil olmayacak yerin dibi olacaktır. Bunu başta Amerika olmak üzere herkes bilmelidir.

Sağlıcakla kalın!

Fikri Atılbaz

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.