Çakıcı’yı paylaşmak suç Demirtaş’a övgüler serbest.

01.05.2020
A+
A-

Hiç dikkatinizi çektimi sosyal medya paylaşım sitelerinde Selahattin DEMIRTAS hakkında parlatıcı paylaşımlar serbest, fakat Alaattin ÇAKICI gibi devletine hizmet etmiş bir vatan evladını paylaştığınızda engelleniyorsunuz yada sosyal medya hesaplarınız kısıtlaniyor,

Dertleri ÇAKICI değil vatanperverliğin yükselişe geçebilecek olması korkutuyor bu para baronlarını.

Her kulvardan saldırı altındayız.

İnsanlarımız savaşı sadece gökyüzünden bombaların düşmesi ile oluyor sanıyorlar. Malesef ki haklılarda haksızlar kadar gür sesle haykırmadığı için gün geçtikçe batıl olan hakkın önüne gecmeye bir adım daha yaklaşıyor.

Devletin acilen psikolojik bilinçaltı harbine karşı önlem alması hatta savaş ilan etmesi gerekiyor, hiç dikkatinizi çektimi son zamanlarda kadınımsı erkekler zengin yaşam tarzları ile gençlerimizin önüne çıkartılıp meşhur ediliyor, özendiriliyor ve birer rol model haline getiriliyor.

Gençlerimizi ahlaken çökertmenin alt yapısını yıllardır oluşturuyorlar, istemiyorlar Çakıcı gibi Çatlı gibi rol modelleri, korkuyorlar ve korkmaktada haklılar.

 

Hiç dikkat ettiniz mi bilmiyorum sosyal medya öyle bir hal aldı ki insanlarımız burada gördükleri herşeyi gerçek sanıyorlar birisi çıkıp ortaya birşey atıyor sonra kenara bir çekiliyor paylaşımlar yorumlar derken o şeyi ortaya atanın bile tahmin edemeyeceği boyutlarda bir hal alıyor.

Aslında bunları ortaya atanların yüzde sekseni planlı programlı bir sekilde bilinçaltı operasyonları ile milleti yönlendirmek algı operasyonları yapmak amacı güden örgüt yada örgütler.

Teknoloji çağında çok dikkatli olmalı aslında birçok şeyin göründüğü gibi olmadığının farkında olmalıyız. Evlatlarımızı teknolojiden yararlanmak yerine onun kurbanı haline getirmemeliyiz.

Onları iyi bir Türk iyi bir vatansever olarak yetistirmeliyiz.

Sosyal medyanın parlattığı yabancı fikriyatların esiri özünden Türk kimliğinden uzaklaşıp yabancı fikirlerin neferleri hâline gelmemeleri için çabalamalıyız.

Türk genci birer Fatih olmalı, Yavuz olmalı 5000 yıllık Türk tarihine yakışır birer evlat olmalı.

Ne Mutlu Türküm Diyene.

 

Cihan Kaan YILMAZ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.