Bunlar Neyin İspatı?

05.04.2016
A+
A-

 

 

Beyefendi yurt dışına gidip geliyor ya, bu gidiş-gelişlerde birkaç şey gözüne çarpmış burada bu gördüklerini delil kabul edip, bu bir ispattır diye anlatıyor. Böylece kendi iddialarında haklı olduklarını ortaya koymuş oluyor. Neymiş, “Brookings Enstitüsünün önünde PKK, YPG, ASALA ve Paralel Devlet Yapılanmasının temsilcilerinin hepsinin iç içe, yan yana olduklarını gördüm. Bu bir ispattı.”

İyi de bu gördüğünüz neyin ispatı oluyor? Bu örgütler terörist ve terörist örgütlerin yan yana gelmesi oluyorsa, geçin bunları bir kalem, geçin efendim. Biz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak bu tablodan daha samimiyet içerini sayenizde, can ciğer olmuş hallerini gördük.

Biz, sizinde itiraf ettiğiniz gibi suç örgütü, terörist PKK’nın yaptığı eylemlerde güvenlik güçlerince göz yumulduğunu gördük. İş öyle bir boyuta geldi ki, ufak bir tartışmada taraflardan biri Güneydoğulu ise, karşısındakini ben Mardinliyim, hatta emniyette düştüğünde ben Diyarbakırlıyım diyerek memleketini tehdit unsuru olarak kullanmaya başladılar. Üniversiteleri işgal ettiler, 35-40 yaşında cahil, öldürmeye programlanmış terör örgütünün şehir kolları revaçtaydılar. Sayenizde, ‘Aman ha çözüm süreci zara görmesin’ diye diye, çaputlarıyla helaya gitmelerine değil meydanlarda gezinmelerine izin verdiniz.

Bu tavrınız onları o kadar cesaretlendirdi ki, bugün bile HDP denen PKK’nın siyasi sözcüsü konumundaki partinin milletvekilleri, önderimiz dedikleri bebek katilinin anasının, babasının mezarını ziyaret ediyorlar. İz sayenizde o kadar şeye tanık olduk ki, şimdi siz anlatınca ağzımız açık kalıyor. Siz de kurnaz tilki gibi ağzımızdan düşen lokmayı alıp kaçıyordunuz. Bravo size yaptığınız her şeye rağmen ilk sırada olmayı başarıyorsunuz. Her türlü ispata rağmen hala vatan için yaptık diyorsunuz ya, size de, hala uyanmayan sizin peşinizden gidenlere de bravo demekten başka bir şey kalmıyor.

Varsın kendilerini sihirli değnekle dolaşıyor sanan içimizdeki bir takım gafiller siz anlatamıyorsunuz deseler de biz yine anlatmaya devam edeceğiz. Hiçbir şey olmazsa 4 lise öğrencisine anlatmaya devam edeceğiz. İfşa olan gerçekleri tekrar tekrar anlattığımız halde, görünen köy için kılavuz isteyenlere bıkmadan, usanmadan anlatmaya yeminliyiz; çünkü biz Milliyetçi Ülkücüyüz!

“Bizim terörle mücadelede ilk yenmemiz gereken düşman öfkemiz olmalıdır. Terör örgütü askerime, polisime düşman gözüyle bakıyor ama biz bütün bu olanlara rağmen onlara “suçlu” gözüyle bakıyoruz. İnsani yaklaşım ve demokrasi bunu gerektiriyor.” diyerek, PKK düşman değil diyen kimdi beyefendi?

Siz o kadar çok ispat sundunuz ki bu millete; ancak anlamadılar ve hala sizin peşinizden geliyorlar. Yahu bu düşman değil dediğin terör örgütüyle, başı bebek katiliyle masaya oturan siz değil misiniz? Oslo’da açık hava toplantısı yaptıran siz değil misiniz? Bir sorusu olan, sıkıntısı olan varsa bana sorsun diyen siz değil misiniz?

Bunlarla birlikte olmak bir şeylerin ispatıysa, işte size ispat… Milliyetçi Hareket Partisinin Lideri Devlet Bahçeli açıklıyor: “Peşmerge ve PKK militanlarına karşılama töreni düzenleyip vatan topraklarından koridor açarak Kobani’ye geçiren Recep Tayyip Erdoğan’ın başında olduğu AKP hükümetiydi. PYD’nin imdadına koşan peşmerge ve PKK’lılar Türkiye’de konakladıklarında lahmacun ikram edip yorgunluk çayıyla rahatlatan, faturayı da millete ödeten iradesiz valiler emri AKP’den almışlardı. Hepsinden vahimi, 2014 yılı Ekim ayında, Letonya ziyareti öncesi ‘peşmergelerin Ayn-el Arab’a geçişi ile ilgili olarak Obama ile yaptığımız telefon görüşmesinde kendilerine bu teklifi zaten ben yapmıştım.’ diyen de şu anda bu ülkenin Cumhurbaşkanı’dır. PYD terör örgütünün lideri Salih Müslim 25 Temmuz 2013, 4 Ekim 2014, 20 Haziran 2015’de Türkiye’de hiç utanmadan, hiçbir milli ve ahlaki kaygı duymadan adeta misafir muamelesi görmüştü”

Daha ne diyelim, ne anlatalım Allasen! Bunlarla bir arada görünmek bir şeyin ispatıysa, Kardeşim daha 3 yıl önce, 5 yıl önce 10 yıl önce şimdi paralele dediğiniz adamlarla yediğiniz, içtiğiniz ayrı gitmiyordu. Bunlar gerçekten paralelseler şayet, bunları paralelleştiren sizlersiniz.

PKK’yla, PYD’yle, HDP’yle, bebek katiliyle, Paralel yapıyla birlikteliğiniz, hareket noktanız gün gibi aşikar efendim. O zaman sorum şu bunlar neyin ispatı?
Sağlıcakla kalın!

Fikri Atılbaz

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.