Bülent Arınç’tan Hükümete Çok Sert Gönderme

04.04.2016
A+
A-

 

AKP’li Bülent Arınç gündeme ilişkin açıklama yaptı. Şehitler hakkında yaptığı açıklamada sorumluları eleştiren Arınç “Taziyeler, kınamalar ne yazıkki teröre çözüm olmuyor, akan kanı durdurmuyor. Acının ve gözyaşının kaynağı ise olduğu yerde duruyor.” Dedi

 

Bülent Arınç terör ve çözüm önerileri konusunda açıklamalarda bulundu. Twitter’dan açıklama yayınlayan Arınç, Nusaybin, Şırnak, Yüksekova ve Somali’deki terör saldırılarında öldürülenler için rahmet ve yakınlarına başsağlığı diledi.

 

Terör saldırıları ve verilen şehitler hakkında yaptığı açıklaamda sorumluları eleştiren Arınç “Taziyeler, kınamalar ne yazıkki teröre çözüm olmuyor, akan kanı durdurmuyor. Acının ve gözyaşının kaynağı ise olduğu yerde duruyor.” dedi.

 

“MİLLET ARTIK DUYMAKTAN USANDI”

 

Arınç gelen şehitler üzerine sorumluların yaptığı taziye mesajlarına is şöyle tepki gösterdi: “Gencecik vatan evlatları yaşamlarının baharında toprağa düşerken, sorumluluk mevkiinde olanlara, milletimizin artık duymaktan usandığı taziye mesajları yayınlamak yerine acının ve akan kanın durdurulmasına yönelik adım atmak görevi düşmektedir.”

 

İşte Arınç’ın o açıklaması:

arinc1

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.