Bugün kandırılmışız, anlayamadık diyenlere…

14.04.2016
A+
A-

 

 

Allasen siz anlamamazlıktan geldiğinizde siyasi olarak Lider Devlet Bahçeli ve MHP’nin uyarıları ve ikazlarının yanında bizim gibi naçizler de hep olanları bitenleri yazdık. Lakin yine dinlemediniz, bildiğinizi okudunuz. Şimdi de biz anlayamadık, kandırıldık diyorsunuz.

Yıl 2014… Bugün olayların daha kötü olmasından başka bir fark var mı? Benim gibi arkadaşlarım da yani biz Türk Milliyetçiliğinin sesi olma konumunda olan ORTADOĞU yazarları olarak hep doğruları yazdık, yazıyoruz. İşte 2014 yılına ait bir yazım. Bakalım kandırılmamaları, aldatılmamaları, anlamadık dememeleri için neler yazmışız, nasıl uyarmışız… Bu ses Türk Milliyetçilerinin, Türklüğün kısılmak istenen sesi… Sesin kısılmaması için ORTADOĞU Gazetesi yaşamalı!

PKK ÇÖZÜM SÜRECİ SAYESİNDE ŞEHİRLERDE ÖLDÜRÜYOR KURŞUNA DİZİYOR

Devlet 1984 yılından, 2002 yılına kadar PKK terör çetesiyle mücadele ediyordu. Karakollarımız kahpece basılıyordu. Askerlerimiz hain pusularda vuruluyordu. Böyle bir ortamda asker, polis gerekeni yapıyor kahpe baskınlara cevap veriliyor, ağzından kanı damlayan terör çetesi PKK’ya karşı saldırıda bulunuyordu. Ne olduysa AKP’nin 12 yıllık yalan iktidar döneminde oldu.

AKP iktidarı en başta PKK’yla mücadeleye devam etti. Ancak öyle bir zaman geldi ki, PKK’yla mücadele eden komutanlar, subaylar tutuklanmaya baladı, hemen hemen eş zamanlı olarak çeteyle masaya oturdular, ateşkes ilan ettiler… Ne zaman ki bebek katiline teslim oldular, sadece dağları değil şehirleri de, politik arenayı da her açıdan terör çetesinin eline teslim ettiler…

Bütün bunları yaptıkları halde bir şey değişti mi? Bugün yine şehit vermeye devam ediyoruz, asker kendine yapılan saldırıları; ancak kalkanıyla kendini savunarak bertaraf etmeye çalışıyor… Gönderlerden bayrağımız indiriliyor, Atatürk heykelleri yakılıyor, yollar kesiliyor, KCK adı altında mahkemeler kuruluyor, YDG-H adı altında şehirlerde asayiş birimi olarak tanınan şehir örgütlenmesi Cizre’de özerklik ilan ettiğini açıklıyor…

3 fidan gibi vatan evladı, kahpece şehit ediliyor. Silahsız, korumasız ve de sivil. Hani resmi elbiseyle gezmeyi PKK’nın son kalkışma hareketinden sonra yasaklamışlardı. Tahrik ediyormuş… Bayrak saklanır hale geldi tahrik ediyormuş. Adamlar şehitlik adı altında PKK teröristlerini kutsayacak AKP hükümeti seyredecek.

Teröristler öylesine azıtacak ki bir korucuyu elektrik direğine bağlayarak uzun namlulu silahlarla kurşuna dizecekler. Bu o toprakların, devlet gibi hareket eden paralel bir çeteye teslim edildiğini gösterir. Bu hal o topraklarda, Başbakan Davutoğlu’nun ağzından düşürmediği kamu düzeninin felç edildiğini, adının PKK düzenine dönüştüğünü gösterir.

Açılım diyerek değiştirdikleri, dağlarda varlık göstermeye çalışan terörist, uyuşturucu çetesinin şehirlere inmesini sağladılar. Özgürlüğümüzün simgesi bayrağımıza el uzatmalarına göz yumdular… Adliye’ye, Güneydoğu’daki belediyelere, Milli Eğitime yılandilini soktular… Yani hem Türkçe, hem de Kürtçeyi konuşulur hale getirdiler… AKP verdikçe PKK yeni isteklerde bulundu. Hükümet buraya kadar diyeceği yerde, her isteği karşılamaya çalıştı. Böylece yine en başa döndük, çok daha tehlikeli bir şekilde.

Bir Kobani bahanesiyle ülke ne hale geldi gördünüz. Kobani düşerseymiş… Düşerse düşsün Kürdistan hayaliniz kaybolacakmış bana ne? AKP aklını başına almalı, kendi hayalleri içinden Kürdistan’ çıkarmalı. Yoksa onlar sizde de hayal meyal bırakmaz.

Sayın Davutoğlu stratejik derinlikten PKK’lı derinliğe geçmiş bulunmaktasınız. Bunun sonu girdiğiniz kuyuda kaybolmak, boğulmaktır. Türkiye Cumhuriyeti Devletini, açılım diyerek, sözde çözüm süreci diyerek PKK’nn eline terk etmeyin. Emrinizdeki güçleri harekete geçirin ve Kandil’i tepelerine geçirin.

Anlıyorum bu zihniyetin fıtratında Türk’e karşı olmak var. Siz de bu tür birlikteliklere bu yüzden giriyorsunuz. Ancak hep beraber batacağımızı unutmayın. Zihniyet olarak siz Türklüğü ne kadar inkar etseniz de, onlar sizi hala Türk olarak görüyor. Çünkü onlar hala Müslüman’a Türk gözüyle bakıyorlar. Haçlı Batı bu minvalde hareket etmektedir. Sizin kültürler arası ilişki olarak gördüğünüz Haçlı seferleri ne yazık ki hala devam ediyor. Siz farkında değilsiniz.

Kürtler Kürtçülük yapmakta haklı diyenler, bu ülkede ne zaman Kürtler Kunta Kinte olarak yaşadı? Bu ülkede Ku Klux Klan çetesi kuruldu da Kürt avına mı çıktı? Onlarda insan, kültürel hakları diyerek insancıl takınan zavallılar sizler neye hizmet ettiğinizin bilincinde değilsiniz!

Her şeyi Müslümanlığa göre halletmeye çalıştığını iddia eden zihniyet, bir kez olsun şu kısasa kısası uygulayın, vatanını savunmak için görev yapan askerlerimizi şehit eden teröristlerin üredikleri bataklığı kurutun.

Milli yanınız yok tamam. Lakin sizin dini yanınızda yok! Bebek katiliyle, PKK ile birlikteliğiniz ne dine, ne de milli değerlere sığmaktadır.

Sağlıcakla kalın!

Fikri Atılbaz

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.