Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Parçalı Bulutlu

Bu Zinciri Mutlaka Kıracağız

Mübarek günlerde Türk’ün kanını akıtan kudurmuş köpeklerin hesabı mutlaka görülecektir!

Ocak şuurlu yiğitlerin bombalarla şehit edilmesinin hesabı mutlaka sorulacaktır.

Hümanist, sosyal demokrat etiketli ve Atatürkçü maskeli şarlatan PKK sevicilerin defteri pazara mutlaka çıkarılacak ve hesabı sorulacaktır!

Türk milliyetçileri bu zinciri mutlaka kıracak, Türkün intikamını mutlaka alacaktır!

Gaflet ve dalalet içindeki iktidar, sandık ve adalette mutlaka hesabını verecektir!

Şüpheniz olmasın!

İçimizin volkana döndüğü devirde, Ülkücü Hareket’i maceralara sürükleyen ikbal düşkünleri de yaptıklarının hesabını er geç verecektir!

Şeytanın emrine verilen nefisleri uğruna Ülkücü Hareket’i içeriden ve dışarıdan zincire vurmaya kalkan cemaat taşeronları, Ülkücünün sağlam potasında mutlaka bertaraf edilecektir!

Ramazan’da bile yılan dilleri ile kardeşini zehirlemeye devam eden devşirmeleri geldikleri yere mutlaka göndereceğiz!

Asla MHP’ye ve Ülkücüye yar olmamış, din sömürücülerini, inanç tacirlerini, “değişim hastalığı” mikrobu ve “iktidar havucu” ile sokağa ve mahkemeye düşürdükleri Ülkücü camiada imamlığa soyunduranları, Soros’un uşaklarına bel bağlayanları mutlaka açığa çıkaracak ve temizleyeceğiz!

Hem haramla beslenip “oruçla” övünen, hem yalan ve iftira makinesi kesilip “dindar” kesilen ahmak, akıl körü ve inancı iflas etmiş zihniyeti teşkilatlarımızdan temizleyeceğiz!

Hz. Peygamber’in, “Ümmetim hakkında en çok dilce âlim, kalbi hikmetten nasip almamış münafık kimseden korkuyorum. Onlar konuşma gücüyle etkiler, cehaletiyle saptırır” diye işaret buyurduğu zamanda, içeriden ve dışarıdan musallat olan münafıklardan MHP’yi mutlaka arındıracağız!

Lider’in “Adil ve ahlaklı bölüşüm, hakkı gözeten paylaşım, demokratik değerleri ve insan onurunu esas alan yönetim modelleri olmayacak bir şey de görülmemelidir.

İstersek, hidayet ve haysiyet ortak paydasında buluşup; maneviyatımızın bizlere yüklediği sorumluluğu yerine getirirsek zincirleri kırar, çemberi yarar, düştüğümüz buhrandan Allah’ın izniyle çıkarız” sözlerinde program bulamayanları, milletin derdine deva göremeyenleri, adalet bulamayanları, susan dilsiz şeytanları bu kutlu davadan kovacağız!

14 yıllık AKP zulmünün panzehiri MHP ve Devlet Bahçeli’dir!

İçimize sokulmak istenen engerek yılanları, bağrımızda yeşertilmek istenen rantiyeci ayrık otları, siyasi hareketimizin kadrolarına göz dikmiş ve Başbuğ Türkeş’in kutlu davası Türk milliyetçiliğinden nasipsiz ikbal düşkünleri birer birer yok edilecektir!

Unutulmamalıdır ki, “Ankara’da başkanlık falı açanlar, partili cumhurbaşkanlığı olsun diyen tutturanlar, çıkarlarını her şeyin önüne koyanlar” MHP’nin sarsılmaz duvarlarına mutlaka çarparak hüsrana uğrayacaktır!

“Anayasa ne söylerse söylesin, Cumhurbaşkanımızın fiili olarak sorumluluğu doğmuştur. Filli durumla Anayasanın şu anda birbiriyle uyumlu hale getirilmesi gerekir” diyebilen atanmış adamların hesabını Ülkücü Hareket mutlaka görecektir…

Hiçbir kişi ya da zümre, MHP varken Atatürk’ün Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerine dinamit koyamaz!

Ayakların baş, başların ayak olduğu dönemlerin hesabı mutlaka sorulacak, “Devlet başa, kuzgun leşe” düsturu icraata geçecektir!

“Oslo’da yapılan pazarlıklar bomba olarak dönmüş, İmralı ve Kandil arasında kurulan taviz köprüsü Türkiye’yi ateşe atmıştır.” Ne yaşıyorsak AKP’nin eseridir ve bu zilletten milleti sadece Ülkücü Hareket kurtarabilir!

Türk milleti bir zincire vurulmuş, itler serbest dolaşmaktadır!

“Şu rezil cürete bakınız ki, IŞİD çetesi Kilis ve Gaziantep’i sözde fethetmek için tüneller açmış, bunu bile denemiştir.”

Kimse, Ülkücü-Türk milliyetçilerinin Türk milletinin güvenliği ve milli bekanın sağlam esaslara bağlanması hususunda fedakâr ve sorumlu politikalarından taviz vermesini asla beklememelidir.

Şimdi “BOP’un ana menüsünde Türkiye” vardır ve biz bu oyunu bozacağız!

Bu dar zamanda, önlerindeki tek engel MHP’ye çengel atıp zincir vurmaya kalkan içerideki ve dışarıdaki işbirlikçiler, sizi mutlaka temizleyeceğiz!

Türk milletinin istiklal ve istikbali MHP ve Ülkücü Hareket’in omuzlarına yüklüdür!

Bahçeli liderliğindeki MHP ile hiçbir şer yuvasına, ihanet cephesine, nifak taarruzuna izin vermeyiz, şans tanımayız!

Ne pahasına olursa olsun; “ihtiyaç duyulan asil kanın Türklüğün damarlarında dolaştığına” yürekten inanıyoruz!

“Milliyetçi-Ülkücü Hareket’in atı eşkin, kılıcı keskin; Ülkücüler aydan arı, sudan durudur.”

“Biz Türk milletine mensubiyeti şeref sayarak, alçak oyunları yine bozacağız, oyuncuları yine hezimete uğratacağız. Zaman alabilir, emek isteyebilir, yorgunluk ve yılgınlığa da neden olabilir; ama bize rahat yoktur, bize durup dinlenmek haramdır.”

“Oyunu Bozkurt’un asalet ve çağları aşan çağrısı yıkıp geçecektir.”

“Oyun bozulacak, Milliyetçi Hareket tepeden tırnağa temizlenecektir.”

Tanrı Türk’ü korusun ve yüceltsin!

MUSTAFA ÖNDER

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.