BU TUFANIN GEMİSİ CUMHUR İTTİFAKIDIR

27.03.2019
A+
A-

Tanrı Türk’ü yarattı aleme nizam versin diye. Bu nizam ve intizam kavgası Türk’ü ayakta tutan yegane güçtür. Bu kasırganın karşısında durmaya çalışanlar ; Türk Milletinin kudretli şamarını yıllar önce tatmıştır ve tatmaya da devam edecektir. Bizim kavgamız üç günlük kuru cihangirlik kavgası değildir. Asla böyle bir nefsani niyetimiz hiç bir zaman olmadı. Biz Türk Milletinin Asil evlatları, Biz Türk Milletinin teminatı Milliyetçi Ülkücü hareketiz. Saray basmış kırkların evlatlarıyız. Aynı fıtrat üzerine kurulu bir mücadelenin azmindeyiz.

Bugün bu mücadelenin adı Cumhur İttifakıdır. Cumhur ittifakı bir Türk Kasırgasıdır karşısında ne kadar Milli Devlet Milli Ülkü düşmanı varsa kasıp kavuracaktır. Cumhur İttifakı bir beka sorunundan zuhur eden Lider Devlet BAHÇELİ Beyefendinin inşa ettiği Türk’ün Kalesidir. Bilge Lider Devlet BAHÇELİ’yi idrak edemeyenler bugün Kandil kucağına oturmuş kimselerdir.

Doğuda Neden HDPKK Mensupları İP CHP SAADET tarafından kurulan ittifakı kabul etmemektedir. Oysa 11 Büyükşehir belediyesinde aday çıkarmayıp listelere çökmüşler ama bunun adı ittifak değilmiş. Basbaya Zilletin ihanetin ittifakı kurulu neyin inkarındasınız! Bugün PKK bahsi gecen partilerin listelerindr pusuya yatmış bir sırtlan gibi beklemektedir. Bugün Cumhur İttifakını anlamak istemeyenler PKK nın desteği olan Marksist Leninist bir oluşum halindeki Zillete nasıl itibar ederler. Hem Türk’üm hem İslam’ım diyenler nasıl olurda kol kola girmiş Türkiye’nin akıbetini tersine çevirmek isteyenlerle bir arada olurlar. Buradaki gayenin belediyecilik değil tamamen Kandilin kargalarına hizmet olduğu aşikardır. Türk Dünyasına selam gönderen, Doğu Türkistan’ı Musul ve Kerkük’ü zikreden İP nasıl olurda Türk Milletinin canına kast etmiş olanlar bir dünürlük hatta ötesinde bir kardeşlik içerisinde oluyor. Alışverişler yapılmış dünürlük hakim olmuş CHP HDP İP SAADET hepsi iç güveyi olmuşlardır birbirleri içerisinde. Bu alışveriş Türkiye Cumhuriyet’i Devletine ve Aziz Türk Milletine İhanettir.

ATATÜRK’Ü AĞZINIZA ALMAYIN

Bırakın artık Atatürk’ün partisi sözünü. Defalarca dedim gayri sizin üzerinizden o kalktı. Siz Türk Milletine İhanet edenler Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü zikredemezsiniz. Atatürk Türk Milletinin düşmanlarının sinesine Türk’ün hançerini sapladı sizlerde bugün o hançeri çıkarıp pansumanını yapmaktasınız Yazıklar olsun! Her yerde inkar edip Siyaset dansözlüğüne soyunanlar ; Türk Milleti her şeyin farkındadır. Aziz Milletimiz Devletin bekasına düşmanlık edenlerin kol kola olduğunu görmektedir. Ne Mübalağa, ne söz sanatları gayesindeyim Bugün Milliyetçi Ülkücü Hareketin karşısında olan Milli Ülkünün Milli İktidar Güçlü Devlet idealinin karşısında durmaktadır. Ayrıştırıcı değiliz birleştiriciyiz! Ayrılıkta azap ; Birlikte Rahmet vardır. Bizim elimizin tersiyle ötede tuttuğumuz Allah Vatan Millet yolunda gidenlere düşmanlık edenlerdir.

KÜRDİSTAN NARASI ATANLAR

Yeşil Komünistler, Kızıl Komünistler, Hepsinin İpi tek bir noktadan geliyor. Ortak noktaları okyanus ötesinin dalgaları ile Kandilin rüzgarına kapılmış. Cumhur İttifakının gaye ve hedefi şudur ki ; Kandil ve Okyanus ötesi temsilcilerine fırsat vermemektir.

31 MART SEÇİMİ BİR DÖNÜM NOKTASIDIR

31 Mart seçimi bir dönüm noktasıdır. Sadece bir Belediyecilik hedefi ile yola çıkılan bir siyasi husus değildir. 31 Mart ; Hilal ile Haçlının kavgasında Hilal sancaktarlığı yapmaktır. Teminat Milliyetçi Ülkücü Harekettir! Kamuda çalışan ; Devlet ve Millet bütünlüğü aleyhinde hareket eden ne kadar çalışan varsa hepsi DEF EDİLMELİDİR. TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNE KAHPELİK EDENLERE TAVİZ VERİLMEMELİDİR.

31 Mart seçimi sadece, Cumhur ile Zilletin değil. Hak ile batılın kavgasıdır. Siyaset üstü düşündüğünüz zaman bu kelamımın cevabını bulursunuz. Ama siyaset üstü düşünmez ise kafalar ; Bugün ayaklanma broşürü dağıtan HDPKK ve Onun yanındakilerin siyaset cambazlığına yenik düşer.
KAVGAMIZ ;
SON NEFER
SON NEFES
SON DAMLA KANA KADARDIR!
NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE!

ERTUĞRUL SUBAŞI

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.