BOZKURT YELESİNDE BİT ARAYANLAR

10.06.2019
A+
A-

“Bütün illerde cemaat mensupları (FETÖ’cüler) Meral Akşener üzerinde bütünleşiyor ve onun mitinglerine yoğun ilgi gösteriyor.
“Bu hareketi (FETÖ) temsil eden arkadaşlarımızın destek organizasyonlarını biz de görüyoruz, MHP tabanımız da görüyor.
Buradan (FETÖ’den) kendisine bir destek olduğu kesindir.

KORAY AYDIN- İP GEN. BŞK. YRD. 16-06-2016

1990’lı yıllarda Fethullah Gülen, Dönemin Başbakanı Tansu ÇİLLER’e Meral Akşener’in İçişleri Bakanı Olması İsteğini Bizzat Benimle iletmiştir.
Tansu Çiller’de Meral Hanımı İçişleri Bakanı Yaptı. Bunun Neticesinde de Meral Akşener, İçişleri Bakanı Olduktan Sonra Kendi Islak İmzası ile
Şahsıma Teşekkür Mektubu Göndermiştir.

NURETTİN VEREN- FETHULLAH GÜLEN’İN 2000 YILINA KADAR SAĞ KOLU

“Cemaate Haşhaşi gibi çok ağır kelimelerle itham ediliyor, Bu manada hedef gösterici konuşmaları Allah muhafaza pek çok gerilime neden olur.

MERAL AKŞENER- 10.03.2013

“Kimse Yok Mu Derneği’ni terör, silahlı örgüt safına sokmaya kalkışırsanız bu adalet duygusuna, hukuk kavramına olan bütün güveni sarsar.”

MERAL AKŞENER – 09-05-2015

Kaçma ve delil karartma şüphesi yoksa, o sanıkların mutlaka tutuksuz yargılanması gerekir.
Sonuçta Hidayet Karaca da suçsuz olduğu anlaşıldığı takdirde, onun o yattığı süreyi de nasıl ödeyecek”

MERAL AKŞENER – 11-05-2015

Yurtta Sulh, Cihanda sulh. Ben Başkan Olacağım.

MERAL AKŞENER – 18.06.2015

Genel Başkan Meral Akşener: FETÖ’ye verdiği destekle hafızalara kazındı. Emre Uslu’nun gönlündeki Cumhurbaşkanı adayı oldu.
Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın: FETÖ’nün Meral Akşener’e destek verdiğini açıkladı.
Merkez Danışma Kurulu Üyesi Cemalettin Şimşek: FETÖ’nün inlerine girilmesinden rahatsız oldu. Örgüt kanallarına yapılan operasyonlara “eşkıyalık” dedi İyi Parti’de!
Kurucular Kurulu Üyesi Azmi Yetim: 15 Temmuz darbe girişiminin “provokasyon” olduğunu iddia etti. Darbeyi susturan selalardan rahatsız olduğunu belirtti.
SİM Başkan Yardımcısı Kerim Çoraklık: Medya imamı Ekrem Dumanlı’ya destek verdi. Yurt dışındaki örgüt okullarının kapatılmasına karşı çıktı. İyi Parti’de!
Genel Başkan Sekreteri Esma Bekar: FETÖ bağlantısı sebebiyle ihraç edilen TBMM çalışanları arasında yer aldı.

MHP’ye ve Lider Devlet Bahçeli’ye Operasyon Yaparak Ülkücü Hareketi Ele Geçirmek İsteyenler, bugün kalkmış Milliyetçi Hareket Partisi’ni AKP’ye Koltuk değneği olmak ile suçluyorlar.!
Yerel Seçimlerde utanmadan arlanmadan hayasızca CHP-HDP Bloğuna oy verenler, bugün kalkmış Milliyetçilikten Nara Atıyorlar!
Okyanus Ötesinde ki Şerefsiz, MHP’ye kaset komplosu kurduğunda MHP İstanbul Milletvekili olan MATMAZEL, Kalkıp ABD ve Okyanus Ötesinde’ki
Haysiyetsiz Haine tek kelime tepki göstermemiş, Üzerine MHP’ye kurulan kaset komplolarından sadece 57 gün sonra İstanbul’da, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’den gizleyerek CIA-ABD Heyeti ile görüşende

Yine MATMAZEL AKŞENER’dir.

Ülkücü Harekete salyasını akıtarak kin besleyenler herzaman aklında bulundursunlar: 12 Eylül Öncesi komunizm belasına karşı durarak 5000 şehit veren Türk Milliyetçileri,
Bugün Ülkenin bekası için kendilerini de feda etmekten kaçınmamışlardır.
FETÖ Siyasi Arenada Piç bulmaktan, Piçlerini Sokağa salmaktan Vazgeçmemiştir.
Bu alçakların Türkiye üzerindeki hain emelleri bitmedikçe, Ülkücü-Milliyetçi Hareketin Şerefli Mücadelesi Bitmeyecektir!

MHP kendini AKP’ye Değnek yaptı diyen İP Cambazları unutmasınlar:

BOZKURT YELESİNDE BİT ARAYANLAR, ANASININ KUCAĞINDA ‘PİÇ’ ARASINLAR!

FIRAT AKTEN

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.