“Bozkurt Soylu Olmayan , Bozkurtlara Baş Olmaz”

YILDIRAY CiCEK
Twitter: Yildiraycicek9 Instagram: yildiraycicek1944
14.04.2016
A+
A-

MHP’ye bir hukuk kumpası kurulduğu artık yavaş yavaş anlaşılmaktadır. MHP’ye kayyum atayan hâkimin mahkeme sürecinde takındığı tuhaf davranışları neden yaptığı netleşmeye başlamıştır. “Devlet Bahçeli Saray ile anlaştı, mahkemeden kesinlikle kongre kararı çıkmaz” diyerek cambaza bak oyunu oynayan müptezellerin kirli ilişkileri de elbet bugün-yarın ortaya çıkacaktır. Bu propagandaları yapanlar sonucu görünce de pişmiş kelle gibi sırıtıp, şimdi de kutlama havasına geçtiler.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’de haklı olarak “Bize AKP’nin stepnesi, yedek lastiği, bastonu, kurtarıcı meleği diyen müfteriler şimdi ne diyecek, hangi bahaneyi üreteceklerdir? Hani iktidar bizim menfaatimize olmak üzere yargıya müdahale edecekti? Hani mahkemenin lehimizde karar vermesi için gerekli girişim ve teşebbüslerde bulunulmuştu? Bu ucubeler, MHP’yi defalarca sırttan hançerleyen, başka başka kapılarda gezip de hak iddia edenler nereye gitmiştir? Saraya 25 bin kişiyle yürüme iddiasında bulunanlar, düne kadar partimizin başarısı için kılını dahi kıpırdatmayanlar dilini mi yutmuştur?” diye sormuştur. Adeta duvar oldular, ses veren yok…

Kim hangi masalı anlatırsa anlatsın, kim ne söylerse söylesin MHP’ye bir operasyon yapılmaktadır.

MHP Lideri Devlet Bahçeli o yüzden çok net bunu ifade ederek “Bizim paralele teslim edecek bir partimiz yoktur. Bizim Milliyetçi-Ülkücü Hareket’in ülkü ve hissiyatını yürekten sahiplenmeyenlere teslim edeceğimiz bir bayrak da yoktur.” diye haykırmıştır.

Bizler MHP’ye bir operasyon olduğunu vurgularken MHP Genel Başkan adayı olarak ortaya çıkan Koray Aydın bu mesajı kime vermiştir sizce?

“Ve bozkurt töresi der ki… Bozkurt soylu olmayan, bozkurtlara baş olamaz! Hiç kimse bu partiyi üzerinde operasyon yapılacak parti olarak görmesin. Bu hareketin tokatının ağır olduğunu o zaman görür ve onun ne manaya geldiğini o zaman anlar.”

Bu sözler Koray Aydın tarafından kime söylenmiştir?

“Çocuklar Bozkurt işareti değil, DYP işareti yapın” diyen birine söylenme ihtimali çoktur herhalde?

Koray Aydın demek ki, bir operasyon hissediyor ki, bu cümleleri de kurabiliyor.

Ortada adı geçen isimler içinde sadece Koray Aydın’ın MHP ve Ülkücü çizgisi vardır. Ortada dolaşan diğerlerinin hayatları boyunca her ortamdan, her ideolojiden tatları mevcuttur.

Birisinin gezmediği parti kalmamıştır. Ağzından da “Ben ülkücü değil, demokratım” ifadesi arşivlerdedir.

Birisinin 2011 yılına kadar MHP ve Ülkücü Harekette hiçbir bağı ve bağlantısı yoktur. Aynı okulda okuduğu Elçibey’in damadı Agil Samedbeyli zaten “Fikir olarak bizim arkadaş çevresinden farklı bir siyasi görüşe sahipti. Bu sebepten dolayı hiç bir zaman frekanslarımız örtüşmedi.” diyerek bunu da netleştirmiştir. Bir dönem Zaman Gazetesi’nde yorum yazan bu kişinin şimdi “paralel masalları” da işin başka trajedik boyutudur.

Ülkücüyü sadece Ülkücüler anlar ve Koray Aydın geçmişte yaptığı hataların farkında olarak ve beraber yol yürüdüğü adamları yakından tanıyarak “Bozkurt soylu olmayan, bozkurtlara baş olamaz! ” demiştir.

Koray Aydın’ın mesajları içinde çok anlam vardır. MHP düşmanlarının bayram ettiği şu günlerde herkes bu mesajları iyi anlamalıdır.

MHP’ye her dönem operasyon olmuştur. Hiçbiri başarıya ulaşmamıştır. Çok parti gezenler, başka yerlerden gelenler bunu bilmez. Ama hareketin öz evlatları bunu biliyor.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin “Samimiyetle ifade ediyorum, Tüzük Kurultayı için imza veren her kardeşim benim için değerlidir.

Hepsinin iradesine saygı duyuyor, taleplerini biliyor ve anlıyorum.

Anlamadığım, asla da anlamayacağım ön plandaki çığırtkanlar, MHP’yi bir plan çerçevesinde etkisizleştirmek, bağımlı ve pasif hale getirmek isteyenlerdir.

Bunlar kırk fırın ekmek yeseler, ağızlarıyla kuş tutup dağları titretseler yine de MHP’yi kafalarına göre tanzim edemeyeceklerdir.” mesajını da bu manada iyi anlamak lazımdır.

YILDIRAY ÇİÇEK

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.