Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 6°C
Kar Yağışlı

BİZİM YOLUMUZ DİKENLİDİR ! AYAĞINI SEVEN GELMESİN !

14.11.2018
A+
A-

        ‘’Bir elime ayı bir elime güneşi verseniz Vallahi davamdan vazgeçmem’’ diyen Şanlı Peygambere selam olsun ! Her türlü hile,oyuna,bozgunculuğa karşı;  fitneye karşı Hak davasından zerre Taviz vermeyen Şanlı Peygamberimize Salat ve selam olsun !

Dava ile yükselenler vardır , bir de dava ile yücelenler vardır. Bu yükselenler teşkilatı bir basamak gibi kullanıp Milliyetçi Ülkücü Hareketin içinde beslenen Hainlerdir. İkinci yücelenler ise menfaatini ve şahsi çıkarını kapının önünde koyan inandığı değerler için yaşayan ve yaşatan kendisini inandığı o kutsal Milli Ülküye adayan kişidir. Bugün pervasızca seçimden seçime koşan,partilerin kucaklarına oturan, nerde arsızlık  varsa orda otağ kuran, nerde bir materyalist güç gördüyse kendini onların kollarını bırakanlar kendilerine “Dava Adamı” demeye başlamış. Evet siz;  Arsızlık davasının, kancıklık davasının ,ihanet davasının ,koltuk davasının, Rey davasının, Fitne Davasının, Oyun Davasının Şahsiyetsiz ve kişiliksizlersiniz. Bugün Milliyetçi Ülkücü Hareket Şehitlerin yolbaşçılık yaptığı ; Kutsal bir Ruhun bedenlerimizde yer aldığı Nizamı Alem için mücadele eden darağacında ölümleri öldürenlerin davasıdır.

Ülkücülerin belirli başlı ödev ve sorumlulukları vardır. Emperyal düzende ve yeni dünya sisteminde ülkücülere yüklenen sorumluluk ağırdır. Bu sorumluluk yeni yüklenmemiştir. Fitnenin yer yüzünde olduğu vakitden bu yana ; Ülkücülerin gayreti ve çilesi artmış durumdadır. Teşkilatlı azınlığın , teşkilatsız çokluğa olan mücadelsinde sınıfta kalanlar,sınıfı gecemedikleri gibi ihanet edenler evvelinde kafa tuttuğu Düzenin uşağı olmuşlardır. Bu davaya hizmet nimettir! düsturu ile bizlere “Vazife Şuuru” ahlakını aşılayan Başbuğ Alparslan Türkeş yolumuzun çileli olduğunu ve ivedi bir iktidar beklentisine girmeyiniz ideoloji üzerine kurulan partilerin iktidarı zordur demiştir. Çünkü ideolojimiz ülkümüz için hareket ettiğimizden ötürü elbette türlü zorluklarla karşı karşıya kalmak durumundayız. Lakin Başbuğumuzun bu sözünü idrak edemeyenler ivedi bir iktidar görmedikleri için menfi eylemlerine hız katamadıkları için derhal bir yol değiştirme haline müracaat ettiler. Gelecek seçimleri değil gelecek nesilleri düşünerek Hareket eden; Milliyetçi Ülkücü hareket  hiç bir zaman Deri koltuklar için taviz vermemiştir. Ülkücü ahlakında öncelik Ülkenin bütünlüğüdür. Siyaset üstü bir davanın Misyon ve vizyonunu taşıdığı için elbette kolay bir hal söz konusu değildir. Lakin bu demek değildir ki gevşeklik ve laubaliliğin hakimiyeti altında safları seyreltmek. Safları sayreltenler karakterlerini de seyrettiler. SÜT İÇİNE SU KATIP SEYRELTTİKLERİ GİBİ kendi karakterlerine su kattılar. Ilımlaştılar ve ılımlı siyaset güttüler.

Bugün ülkücünün görevi en başta toplumu oluşturan temel yapı olan aileden başlayarak Ülkücü Hareketin iktidarı ile olacakları konuşmak. Sokakda Mahallede Türk İslam Ülkücülerinin iktidarı ile olacak güzellikleri konuşmaktır. Bulunduğu köyde bulunduğu beldede Türk İslam ülküsünü ve Ülkücülerini anlatmakdır. Ülkücü hareketin mahalli teşkiltlanmasından merkezi teşkilatlanmasına kadar fedakâr cefakar dava adamlarının yanlarında Başta kendi gönlümüzde sonra Milletimizin Gönlünde Ülkücü hareketi iktidar kılmaktır bizim asli görevimiz. TÜRK İSLAM ÜLKÜSÜNÜ  kendi gönlüne iktidar kılamayanlar bugün başla sularda kürek çekmektedirler.

Ülkücü Hareketin olduğu yerde; zulme isyan vardır

Ülkücü hareketin olduğu yerde;  Firavunlara Musa vardır

Ülkücü Hareketin olduğu yerde ;İslamın yüce ahlakı vardır

Ülkücü Hareketin olduğu yerde; Türk Milletine ve Atatürk’e dil uzatan şer odakların karşısında set vardır

Ülkücü Hareketin olduğu yerde ; ihaleler ve yolsuzluklar ile sürdürülen belediyeciliğin son zamanları vardır.

Ülkücü Hareketin olduğu yerde; Adalet vardır

Ülkücü Hareketin olduğu yerde; Yüksek karakter vardır

Ülkücü Hareketin olduğu yerde; YETİŞEN BİLİNÇLİ GENÇLİK vardır

Ülkücü Hareketin olduğu yerde; karşılıksız sevgi vardır

Ülkücü hareketin olduğu yerde; Hakkaniyet vardır,Hizmet vardır

Ülkücü Hareketin olduğu yerde;dergahlar vardır..!

Ülkücü Hareketin olduğu yerde ; Fesli Külahlı Atatürk düşmanlarının arsız yüzlerine inecek Tokat vardır..!

 

Ülkücü hareket gönüllerin davasıdır, birlikte dirlik ayrılıkda azap vardır diyen Ulu Dinin davasıdır. Devrin Nemrutlarına,Firavunlarına karşı Hep beraber kol kola Milli Ülkü Milli İktidar demeliyiz..!

Her belde, Her Belediye Ülkücü Hareketin Olmalıdır !

 

ÜLKÜCÜ KALABİLENLERE SELAM OLSUN !

ERTUĞRUL SUBAŞI

 

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.