Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 17°C
Sağanak Yağışlı

BİZİM ŞEREFİMİZ VE KIRMIZI ÇİZGİMİZ LİDER DEVLET BAHÇELİ’DİR

27.10.2018
A+
A-

Yazıma, Sayın Devlet Bahçeli’nin anlam dolu şu sözleri ile başlamak istiyorum: “Türküm demek suç mu? Doğruyum demek yanlış mı? Çalışkan olmak gaflet mi? Eğer Andımıza cephe alanlar kripto damarın karanlık failleri değilse merakla soruyorum dertleri nedir? Bu hazımsızlık niyedir? Bu ülkenin adı Türkiye Cumhuriyeti, üzerinde yaşayan millet ise Türk’tür.”

AKP sözcüleri Türk’ün Andı ile ilgi akıllarını yemişler, ne yapacağını şaşırmışlar. Millet AKP’yi başa getirdi AKP devleti FETÖ’ye emanet etmedi mi?

AKP iktidarı sayesinde, çözüm süreci adı verilen ihanet süreci başladığından beri eli kanlı terör örgütü PKK, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin varlığını, bölünmez bütünlüğünü iyiden iyiye tehdit eder hale gelmiştir. Bunları bu hale getiren ve şımartan kim?

Yazar Yıldıray Çiçeğin’de dediği gibi: “Andımızı okuyan çocuklardan rahatsız olanların geneli geçmişte FETÖ’yü öve öve bitiremeyen ve pkk açılım kemiklerini yalayanlar olması tesadüf olmasa gerek.”

AKP iktidar olduğu günden beri islam dışı mihraklarla hep beraber olmuştur yalan mı?

AKP’nin Afganistan ve İsrail işgallerinde Türk Milletinin bütün imkanlarının Haçlı/Siyonist ittifakının emrine vermesini siz şimdi Kuranın hangi ayeti, Peygamber efendimizin hangi sünneti ile irtibatlandıranilirsiniz?…

At izinin it izine karıştığı, ihanetin kol gezdiği, vatanın etrafının ateş çemberi olduğu bir dönemdeyiz. Büyük Türk Milleti ferasetli bir Millettir ve kimi takip edeceğini bilir. Bizim Yolbaşçımız; Türk Devlet ve Milleti’nin bekası için mücadele veren Lider Devlet Bahçeli’dir.

Peki Erdoğan değilmidir, ben Ortadoğu Projesinin eş başkanıyım. İnşallah bu proje hayata geçer, Diyarbakır’da bu projenin yıldızı olur diyen? İyi de Büyük Ortadoğu Projesi Haçlı/Siyonist projesi değilmidir?

Önce içinizdeki fetöcüleri, Türk sözünden rahatsız olan soysuzları, dini istismar eden ahlaksızları, yağmacı hırsızları temizle.. Bizim derdimiz devlet.. Varolsun Milliyetci Hareket..

Yine Erdoğan değilmidir, Irak’ta bir milyon beşyüzbin müslümanı katleden, Ebu garip cezaevlerinde binlerce müslümana işkence eden, Amerikada askerler için inşallah en az kayıpla evlerine dönerler diye dua eden ve Amerika’nın Irak’taki başarısı bizim başarımız olacaktır! Diye övünenler.

Bu söz ve fiiller siz Kuranın hangi ayeti, Peygamber efendimizin hangi hadisinden referans göserebilirsiniz!

TC tabelalarını kaldırdılar, Türk sembolü Bozkurtu yasakladılar, Türküm demek vebalı sayıldı, Ne Mutlu Türkün Diyene yazılarını sildiler, İstiklal marşımızı bile ırkçı saydılar, Türkiye’nin adını bile değiştirmeyi tartıştılar. Yettiniz.. Hepsini geri alacağız.

Merhum Abdurrahman Karakoç Diyor ki: “Bindirmişler bir gemiye, Rotasından haberi yok.. Korkuyor Türk’üm demeye, Atasından haberi yok..”

AKP Türkiye’yi İslamdan uzaklaştıran, misyonerlere ve siyonizme yaklaştıran bir icraattır. Üstelik AKP bu icraatları ile övünen bir partidir.

AKP iktidar olduğu günden beri İslam dışı mihraklarla hep beraber olmuştur. Olmayada devam etmektedir.

* Mesela siyonist unsurlarla…
* Mesela “Haçlı seferi başlattım” diyerek Afganistana giren Amerika ile…
* Mesela bir Hıristiyan ittifakı olan Avrupa Birliği ile,
* Mesela bir Vatikan Projesi olan dinler arası diyalogla…

AKP bu topraklardan müslüman Türk milletinin silime metni olan Servi geri getirmek için yoğun çalışma başlatmıştır.

Bu coğrafyada Türk’ün yeniden tutunma senedi olan Lozan’ı delecek, çürütecek pek çok yasayı meclisten geçirmiştir.

Gözyaşı kanla kazanılan Milli Eğemenliğin, bir Haçlı/Siyonist organizasyonu olan Avrupa Birliğine devretmiş bir partidir.

Türk bir nehir gibi Atayurt’tan doğmuş, çıktığı yolda diğer halklarla birleşen, Oğuz ve Tatar Halkları İslamla şereflenmiş, büyük bir çağlayan olmuştur. Türk’ü durdurmak isteyenler onu bir Halk bir etnik grup olarak görenlerdir. Türk; Ordunun, Türk; Devletin, Türk; Milletin adıdır.

Zira Türkiye’mizin, Türk Dünyası ve İslam aleminin şu zor ve meşakatlı döneminde ayakta kalan tek ruh Milliyetçi-Ülkücü ruhdur. “Bizim bu Devlet’le bir sözleşmemiz var, alacak hanesi boş, borç hanesinde canımız var.” Bu can Lider Devlet Bahçeli’dir.”

Sayın Semih Yalçın Diyor ki: “Cumhurbaşkanımız gösterilmesi gereken saygı AK Parti’nin kırmızıçizgisidir.” diyenlere cevabımız; “MHP’nin kırmızı çizgisinin, Milliyetçi Hareketin lideri Devlet Bahçeli olduğunu” hatırlatmak şeklinde olacaktır.

ZAKİR TERCAN

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.