Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 6°C
Kar Yağışlı

BİZ TÜRK MİLLETİYİZ

07.01.2021
A+
A-

Türkiye Cumhuriyet’i Devleti üzerinde yaşadığımız, Anadolu toprakları, bulunduğu coğrafi konum itibarıyla, jeopolitik ve jeostratejik açıdan büyük önem arz etmesi bu kadim milletin önemini bir kez daha ortaya koymuştur.

   Ülkemizin milli birlik ve beraberliğinden, töre devlet yapısına makas değiştirerek, geçişinden rahatsız olan bütün şer güçler; uluslararası istihbarat teşkilatları bir araya gelerek Türkiye Cumhuriyet’ine karşı ortak hareket etme kararı aldı.

   Ülkemizde var olan huzur ve güvenimizi, bozmak için çeşitli oyunlar oynayan emperyalist güçler emellerine ulaşmak için yoğun bir, çaba ve gayret gösteriyorlar. İçten ve dıştan kuşatılmış bir ülkede huzuru sağlamak çok zor bir şeydir.

    Fetö terör örgütünün 15 Temmuz kalkışması ve hain darbe planı başta olmak üzere, PKK  İŞİD, PYD, YPG ve DEAŞ gibi stratejik olarak aynı amaca hizmet eden terörist gurupları destekleyen kapitalistlerin temsilcilerinin tek bir amacı vardır, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni zaafa uğratarak bölmek ve parçalamak gibi hayal mahsulü ürünü, düşüncelerini hayata geçirmek için ülkemizi karıştırmaya çalışmaktadırlar.

     Ey bu oluşumların arkasındaki gafiller ve kendilerini dev aynasında gören lojistik destekçiler, medeni batı şunu iyi bilin ki karşınızda ki güç yüce Türk milletidir. İnancından aldığı iman’ını, Türk töresinden edindiği kudretini var olduğu insanlık şuurunu nasıl yok edeceksiniz ki? Yüce Türk milletinin, belirsiz mezarlarda yatan isimsiz kahramanları ve efsanevi destanlaşmış hikayeleri vardır.

   Müslüman Türk milleti Anadolu topraklarında bin yıllık bir medeniyetin ve kültürün sahibidir. Hangi çılgın ona zincir vurabileceğini düşünüyorsa, mutlaka yanılıyorlardır. Kurtuluş savaşı ve Kıbrıs barış harekatı bu durumun en müstesna örnekleridir. Türk milleti arkaik (Eski) dönemden beri mazlumların temsilcisi ve düşkünlerin de koruyucusudur. Düşmanlarımız karşımıza bazen etnik kimlik, bazende mezhepler üzerinden kaos ortamı yaratmaya çalışmaktadır.

    PKK terör örgütünün tamamen yok edilememesinin gerçek sebep ve nedeni karşımızda yedi düvelin olmasından kaynaklanmaktadır. İçte ve dışta ki düşmanlarımız, hain ihanetçi işbirlikçiler Türk yenilebilir ama asla mağlup olmaz. Tek Türk dünyaya  bedeldir ve onu üstün kılan yegane tek özellik inancının gereği olan, vatan severliliğidir.

   Misyoner ve misyonerliği şiar edinmiş ılımlı ve reformist sözde İslam’ın temsilcilerinin vatan gibi kutsal bir değer yargıları olmadığı için bu kaygan zeminde daima taraftar bulan emperyalist Haçlı zihniyetli yarı vahşi Hıristiyan batılılarla ve seminist zalim Yahudilerle bu alanlar da ortak çalışma fırsatı bulmaktadırlar. Bizim düşmanlarımız Müslüman coğrafyası başta olmak üzere bütün bir dünya devletleri ve milletleridir.

    Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının başlattığı milli mücadele ve Kurtuluş savaşı sonrası bizlere bırakmış olduğu Türkiye Cumhuriyet’i Devleti ilelebet ve payidadar kalabilmesi için mutlaka necip Türk milletinin bu değerlere sahip çıkması gerekmektedir. Türk töresi dinamik yapısı sayesinde ayakta kalmış ve ilk çağlardan itibaren günümüze kadar devletleşerek gelmiştir. Kanunlu, töreli ve tüzüklü olan bu kavim Türk milletinden başkası değildir.

   Cihanı titreten Türk milletinin vatansever evlatları bu kahpe saldırılara ve kendi yaşadığı coğrafyasında ki zalim ABD ve  İsrail devletinin yaptıklarına bu günde seyirci kalmayacak, yarın da üzerine düşen görevi inancının gereğini daima yerine getirecektir. Bu necip millet destanlarını kanıyla yazmış tarihin canlı şahididir.?

  Ne mutlu bu kutlu yolun mutlu yolcularına.

Ali  KARACA

07.01.2020

İSTANBUL

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.