BİR MİLLET UYANACAK, TÜRKİYE’NİN KALBİ MHP’DE ATACAK…

26.06.2019
A+
A-

Vatanını seven, devletine bağlı, milletine saygılı, imanı tam, insaf ve vicdanı yerinde hiç kimsenin ülkenin bugünkü halinden memnun olması mümkün değildir. Türkiye, tarihinin en büyük ihanetlerini ve buna bağlı olarak büyük ve derin bir yalnızlığı yaşamak zorunda bırakılmıştır.

Vatanımız tehdit altındadır. Milli ve manevi değerler çökertilmeye çalışılıyor. Daha da vahim ve şaşırtıcı olanı, milletimizin derin bir sessizliğe gömülesi ve olanı biteni seyretmekle kalmayıp ülkeyi bu hale düşürenlere değil MHP’ye bir defa da olsa onay ve yetki vermelidir.

Ülkemizi tala ve ihanet üzerinden kötü durumlara düşmek için var güçleri ile çalışan küresel güçler Ülkemizin her tarafına el atmak için çırpınıyorlar. Bu durumları gören Bilge Lider Devlet Bahçeli Ülkemizin bu kötü gidişatına el koymuş ve Devletine sahip çıkmıştır.

Türkiye her alanda kayıp veriyor ve acılar yaşıyor. Daha ne kadar bedel ödeyeceğimizi, yarın hangi belalara uyanacağımızı kimse bilmiyor. Onun için diyoruz ki; bu Ülke için her fedakarlığı yapan MHP’ye, Ülkücülere ve Lider Devlet Bahçeli’ye Milletimiz sahip çıkmalı ve iktidara getirmelidir.

Ülkemize 4-5 milyon Suriyeli geldi. Ülkemizde ve toplumsal yapımız imdat sinyalleri veriyor. Derhal bu Suriyeliler kendi Ülkelerine gönderilmelidir. Suriyelilerin Ülkemizde yaptıklarını içimiz sızlayarak izliyoruz. Bu belirsiz ortam, bu hazin gidişat daha fazla sürdürülemez.

Ülke itibarı ve saygınlığı açısından da, varlığımızın ve birliğimizin devamı için de toparlanmak, silkinip kendimize dönmek şarttır. Onun için diyoruz ki, milletimiz titresin kendine dönsün, Ülkemizi; Ülkemizin gerçek sahibine teslim etsin. Bir millet uyanacak, Türkiye’nin kalbi MHP’de atacak.

Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli, Ülkemizin bu acil durumunu görmüş ve AKP’yi bir her zeminde yapıcı bir dille defalarca uyarmıştır. Bununla kalmamış ülkenin selameti için verilen fiili desteğin hukuki desteğe dönüşebileceğini de söyleyerek açık çek vermiştir. “Önce ülkem” demek içi boş bir laf değildir. İşte tam da bunun şartları oluşmuştur ve ülkenin varlığı ve birliği her şeyin önüne geçmiştir.

Zakir Tercan

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.