Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Parçalı Bulutlu

BİR İŞ İLANI VE RTE’NİN VATANSEVERLİĞİ

13.08.2009
A+
A-

Malumunuz üzere, İmralı’nın tensipleri ve AB’D-AKP-DTP işbirliği ile hazırlanan “Açılıma göre” bir çözüm de dağdaki katillerin Devlet Memuru yapılmasıdır. Biz de “Açılıma” katkımız olsun diye bir ilan hazırladık, sevabına.
Dolgun maaşla üst düzey eleman alınacaktır.

Genel Şartlar;
1) AKP-DTP üyesi olmak veya AKP üyesi bir dayısı olmak,
2) AKP’ye küfretmemiş olmak. (Küfretti ise tövbe istiğfar etmiş olmak-Tövbe İstiğfar Belgesi İl-İlçe başkanlıklarından ücreti mukabili temin edilebilir. Belge, illerde vali’ye, ilçelerde kaymakam’a tasdik ettirilecek.)
3) Cemaat üyesi olmak. (Müslüman olmak şartı yoktur, fakat Müslüman gibi davranmak şarttır.)
4) Türk ol(ma)mak, Türk ana-babadan doğmuş ol(ma)mak, öyle olsa bile Türklüğü inkar etmek.
5) Azınlık olmak. (Bu madde, Türkler azınlığa düşene kadar geçerlidir. Türkler azınlığa düştüğünde bu madde uygulamadan kaldırılacaktır.)
6) DAĞDA BİR SÜRE EŞKIYALIK YAPMIŞ OLMAK (Bir yabancı dil bilmek ve en az 2 Mehmetçik şehit etmiş olmak tercih sebebidir. Mehmetçik şehit ettiğini ispat edemeyenler, Irak’ın kuzeyinde birkaç tane Türkmen şehit ettiğini, Barzani-Talabani tasdikli belgeyle ispat etmelidir.)

Özel Şartlar;
1) Teorik Eğitimini Bekaa veya Kandil Akademisinde, pratik eğitimini de Türkiye sınırları içerisinde tamamlamış olmak, (Yollara mayın döşemek yeterli değildir, döşenen mayınlarla en az 2 Mehmetçiğin şehit edildiği belgelenmelidir.)
2) Adli sicil araştırmasında, işlenen suçların en az 5 kere affa uğradığının tespit edilmesi ve her seferinde benzer suçları işlemiş olmak,
Yukarıdaki şartları taşıyanlardan, örgüt başı konumunda olanlar; milletvekili, müsteşar, genel müdür, daire başkanı ve muadili pozisyonlarda, diğerleri ise daire başkanlığı altındaki pozisyonlarda istihdam edilecektir.
Kazanan adaylardan milletvekili olarak görevlendirilenler, Türkiye Cumhuriyeti devletinin ve Türk Milletinin varlığını ve birliğini koruyacağına “namusu ve şerefi üzerine yemin edecektir.” Fakat ettiği yemine aykırı davranacak kadar şerefsiz ve namussuz olacağını şimdiden beyan ve taahhüt etmelidir.
Maaş dolgundur. Merak edenler için fikir olsun diye belirtelim. PKK’lı olduğu gerekçesiyle milletvekillikleri düşürülen ve bir kısmı hala dağda olan eski HEP’liler var ya, işte onlara devletin hala ödediği milletvekili emekli maaşı var ya, en az maaş aha onlarınki kadar olacak.
Bütün belgeler AKP örgütlerine tasdik ettirilecek. AKP örgütünün olmadığı yerlerde DTP örgütüne de tasdik ettirilebilir. Farketmez yani.
İlgilenenlerin, Keleşleri ve belgeleri ile AKP ve DTP örgütlerine müracaat etmeleri ilanen duyurulur.
Not; Kazanan adaylar, M. Türköne, Altan biraderler, C. Çandar, F. Koru, ve isimlerini hatırlayamadığım pek çok malum akademisyen ve yazar tarafından hizmet içi eğitime tabi tutulacak “Hepimiz Ermeniyiz” ifadesini yürekten söyleyen herkes kazanmış sayılacaktır.
***

RTE’NİN VATANSEVERLİĞİNE BEN KEFİLİM!

PKK’ya şefkati, MHP’ye hiddeti bir türlü bitmeyen Tayyip Erdoğan’ı daha iyi anlamak için kendi ifadelerinden örnekler verelim.
Almanya ve diğer Avrupa ülkelerine ziyaretlerinde oralardaki kendini Alman hissetmeyen Türklere ne buyurmuştu;
“Entegre olun, bulunduğunuz ülkeye uyum sağlayın-Yani Alman olun, onlar gibi olun,”
Aynı Erdoğan Türkiye’de kendini Türk hissetmeyenlere ne buyuruyor?
“Sizin farklılığınız (Türk hissetmemeniz) bizim için zenginliktir. Sizin farklılığınızı (Türk hissetmemenizi) destekleyeceğiz, geliştireceğiz. Farklılıklarınızı derinleştireceğiz.”
Yani, Almanya’daki Türklere “Almanlaşın” diyen Erdoğan, Türkiye’deki kendi vatandaşlarımıza “sakın ha Türkleşmeyin” diyor.
Yorumunu siz yapın.
***
“Vatanseverliğimizi ölçmek Devlet Bahçeli’nin haddi değildir” demiş arkadaş.
Bence haklı. Onun vatanseverliğini İmralı ölçüyor bu günlerde.
Bir de şunu ekleyeyim.
Ben Erdoğan’ın vatansever olduğuna inananlardanım.
Tartışılması gereken, Erdoğan’ın vatansever olup olmadığı değil, “hangi vatanın severi” olduğudur.
Mesela Potamya-sever mi yoksa Güneysu-sever mi?
Birincisi diyorsanız sizin de yukarıdaki “iş ilanına” başvurmanızı tavsiye ediyorum.
Çünkü siz de oradaki şartların tümüne sahip kalifiye bir elemansınız demektir.
***
Atatürk de “Norşin” demiş de, Bahçeli’nin eleştirisi yanlışmış da..
Bre utanmaz, arlanmazlar. Atatürk “Ne Mutlu Türküm diyene” de demiş.
“Norşin diyen senin noterin” “Ne Mutlu Türküm Diyene” demek ahlaksızlıktır, demedi mi?
Onu da söylesene.
Neyse, ağzımızı bozmadan, yazıyı bir dua ile bitirelim.
Allah’ım, Yahudilere üstün Hizmet Madalyalı Bu adamları, sevdikleriyle haşret…

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.