Bilgi Yarışmasının galibi Erzurum Ülkü Ocakları…

16.04.2016
A+
A-

 

 

 

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezinin Düzenlediği ve Bu Yıl 4.sü Yapılan Geleneksel Bilgi Yarışmasının Bölge Finali Bugün Genel Başkan Yardımcımız Sayın Celal Coşkun Beyefendi, Genel Merkez Yöneticilerimiz, Ülkü Ocakları Erzurum İl Başkanımız Sayın Avukat Bilgin ERTAŞ Beyefendi ve Yarışmaya Katılım Sağlayan İl Ocak Yöneticilerimizin de Katılımıyla Gerçekleştirildi.

erzurum mhp
Erzurum, Artvin, Bayburt, Erzincan, Giresun,Gümüşhane, Iğdır, Rize, Trabzon ve Kars Ülkü Ocakları’nın Ortaöğretim Birimlerinin Katıldığı Heyecanın ve Rekabetin Yoğun Olduğu Yarışmada, Yarışmacılar Genel Merkezimizin Hazırladığı Sorulara Cevap Aradılar.

ülküocakları
1. Geçen Yıl Olduğu Gibi Bu Yıl da Erzurum Ülkü Ocakları Oldu. Yarışmada Bayburt Ülkü Ocakları 2. Olurken, Giresun Ülkü Ocakları da 3. Oldu. Yarışmanın Sonunda Genel Başkan Yardımcımız Sayın Celil Coşkun Beyefendi Tüm Katılım Sağlayan Ortaöğretim Mensubu Arkadaşlarımıza Katılım Belgesi Verdi.

 

erzurum
Ülkü Ocakları Erzurum İl Başkanlığı Olarak Ortaöğretim Birim Başkanımız Sayın Orhan Keleş Beyefendiyi, 1. Olan Ortaöğretim Birimimizi ve Yarışmaya Katılım Sağlayan Tüm İl Ocaklarımızı Tebrik Ediyor, Başarılarının Katlanarak Devam Etmesini Temenni Ediyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.