BİLGE LİDERİMİZİN YOLU YOLUMUZ, SÖZÜ SÖZÜMÜZDÜR…

23.01.2021
A+
A-

Ülkücülük MHP’nin ve Ülkü Ocak’larının tekelindedir, başka partiye gidip oranın damgasını yiyen ve hala Ülkücü olduğunu iddia ederek, akıllarınca MHP’li Dava arkadaşlarımızı devşirmeye kalkan çapsız devşirmeler haddinizi bilin, Ülkücülük kim siz kim!… BİLGE LİDERİMİZİN YOLU YOLUMUZ, SÖZÜ SÖZÜMÜZDÜR…

Lider Devlet Bahçeli’ye karşı çeşitli maskeler takanlar iflah olmaz. Çünkü bu tipler hep şeytan gibi hareket etmişlerdir. Allah aşkına bu soytarılara Allah müsade eder mi? müsade etmez! Çünkü bunlar çıkarları için her şeyi yaparlar ve hatta babalarını bile satarlar.

Bu davada yol yürünecekse Davasını, Lider Devlet Bahçli’yi ve MHP’yi korkusuzca koruyanlarla ve savunanlarla olmalıdır. Ne olursa olsun ikiyüzlülerle, dengecilerle, omurgasızlarla, politik hareket edenlerle ve renksizlerle yol yürünmeyeceğini artık herkes anlamalı ve görmelidir.

Türk milletinin yegane umudu, güvenç kaynağı, Milli direncin adresi MHP’dir. 2023 yılında yapılacak seçimlerde zafer MHP’nin olacaktır.

Ülkücülerin yeri belli, yönü bellidir. Milliyetçi Ülkücü hareketin lideri Devlet Bahçeli’nin emrindeyiz. Yolu yolumuz, sözü sözümüzdür.

Devlet Bahçeli Türkiye’dir, Türklüğün vücûd bulmuş halidir, Türk’ün Devletinin ve milletinin teminatıdır! Beydir, Handır, Baştır, Liderdir!…

Davası için, MHP için, Lider Devlet Bahçeli için ayakta kalıp yıkılmayan, partisini, davasını, Liderini terk etmeyen ve dimdik duran Ülkücülerden Allah razı olsun. İyi ki, varsınız koca yürekli koca kutlar!..

Zakir Tercan
MHP Edirne il Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.