Birecik Ülkü Ocakları Başkanı Salih Başkapan önderliğinde Ocakta Eğitime ara vermeden  devam ediyor.

Birecik Ülkü Ocakları Başkanı Salih Başkapan, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın asli görevinin gençlerimizin öncelikli olarak kendisine, sonra ailesine ve daha sonrasında da topluma yararlı bireyler yetiştirmek olduğunu bu kapsamda toplumun faydasına olan her alanda etkinliklerini artıracaklarını söyledi. Başkapan”Eğitim sayesinde daha inançlı, bilinçli ve kültürlü gençler yetişmekle beraber gençler arasında iletişim de sağlanıyor.Süreklilik haline getirdiğimiz okuma etkinlikleri sayesinde dinini, vatan ve millet sevgisini öğreniyorlar. Yeni yetişen gençliğin Türk Milletine en güzel şekilde hizmet etmesini istiyoruz.

Ülkü Ocakları, günümüze ışık tutan Ziya Gökalp’in, Baş Komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, , Mehmet Akif Ersoy’un, Başbuğ Alparslan Türkeş’in emanet ettiği vatanın yılmaz bekçileridir. Biz bunları yıllardır söyledik ne yazık ki Hak dinimiz üzerinden insanlarımız kandırıldı Siyonist güçlere teslim edildi. Biz Ülkücülere düşen görevde bütün kardeşlerimize sahip çıkmak onları okutup yetiştirmek Devletimizin ve Milletimizin bekası için hazır olda bekletmektir. Bu vesile ile Bütün kardeşlerimizi Ülkü Ocaklarına bekleriz dedi.

Birecik Ülkü Ocakları başkanı Başkanın ifadeleriyle bazı etkinlikler;

Türk Gençliği Okuyor

TÜRKÜZ, TÜRKÇÜYÜZ VE TAVİZ VERMEYİZ

Kutlu Dergahımızda Türk Gençliği Okuyor okuma programında gençlerimizle buluşarak tarihi geleceği okuyoruz.Bu gençlik tüm akıl oyunlarınıza kafa tutacak ve bozacaktır.

KURAN DERSİ; HİRA DAĞI KADAR MÜSLÜMAN , TANRI DAĞI KADAR TÜRKÜZ.
Kutlu Dergahımızda tüm inananların davası ve müminlerin kurtuluşu olan Kuran Dersimizi İşledik.Rabbim ayaklarımızı Sunnetullahta sabit kılsın.
KANIMIZ AKSADA ZAFER İSLAMIN.


“ÜLKEMİZİN YARINLARI BİZ OLACAĞIZ”

An itibariyle Eğitim Yuvamız, Kutlu Dergahımızda TYT-AYT’ye Yönelik Türkçe Dersimizi işledik .Allah bizleri ilimle yoğrulup bilimle muzaffer olan kullarından eylesin. Gençlerimizin ve öğretmenlerimizin emeklerini boşa çıkarmasın.YAŞAŞIN ÜLKÜ OCAKLARI.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir