BAŞKAN YILMAZ; ÖZDİL’İN HEZEYANLARINI KINIYORUM

BAŞKAN YILMAZ; ÖZDİL’İN HEZEYANLARINI KINIYORUM
06.02.2018
A+
A-

Devlet ve millet katşıtlığını kendine şiar edinmiş Sözcü ismindeki sözde gazetenin eski marksist yeni ulusalcı köşe yazarı Yılmaz Özdil, gazetenin 3 Şubat 2018 tarihli sayısında, ensar ve serhat şehrimiz Kilis’e dil uzatma küstahlığını göstermiştir.

Fildişi kulelerin, sırça köşklerin kibir abidesi sözde yazarı Özdil,iğrenç yazısında Kilis’lilerin İzmir’e elektronik eşya götürdüğünü, bu eşyaların karşılığında aldıkları mekap marka ayakkabıları da bölücü terör örgütüne ulaştırdıkları gibi hayal mahsulü bir saçmalığı yumurtlamıştır.

Zamanında örgüte yardım ettiniz, şimdi de örgütün füzelerini yiyorsunuz. Oh olsun size Kilis’liler diyecek kadar alçaklaşabilmiştir.

Ey Özdil;
Sen en son ne zaman Kilis’e geldin? Hayatında kaç Kilis’li ile muhatap oldun? Kilis’lilerin vatan ve millet sevgilerinden, devlete bağlılıklarından, bayrak ve ezan aşklarından senin haberin var mı?
Son iki haftada kırk füze yediğimizden, şehit ve gaziler verdiğimizden, buna rağmen devletimizin yanında dimdik durup ‘Vatan Sağolsun’ dediğimizden haberin var mı?
Utanmadan aziz Kilis’lileri bölücü terör örgütüne yardım etmekle suçluyorsun.

Eğer bu iddaanı ispat etmezsen, müfterisin, alçaksın, namertsin.
Yüreğin yetiyorsa gel Kilis’e de gözün vatan ve millet sevdalısı gerçek yiğitler görsün.
Senin söylediğinin tam aksine, bu şanlı Kilis kırk yıldır bölücü terör örgütünün giremediği ve barınamadığı üç beş ilimizden birisidir.
Bu köşe yazarı bozuntusunu, ve Fetö sözcülüğüne soyunmuş o gazete görünümlü paçavralarını da Aziz Kilis’li hemşehrilerim adına kınıyorum, lanetliyorum.

İBRAHİM HALİL YILMAZ.
ÜLKÜ OCAKLARI KİLİS İL BAŞKANI.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.