Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Az Bulutlu

Bahçeli’yi hedef alanlar, Emperyalist kuklalardır

27.10.2016
A+
A-

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan danışmanı Fikret Doğan, son günlerde özellikle yaygın basında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik yayınları eleştirdi. Doğan, “MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’yi hedef alanlar, emperyalist kuklalardır” dedi.

Doğan; bilge siyasetçi, kentimizin gururu ve ülkücü hareketin lideri Devlet Bahçeli’nin oyun bozan, milli karektere sahip, Cumhuriyetin değerlerine ve Atatürk İlkelerine bağlı gerçek bir lider olduğunu söyledi.

Fikret Doğan, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin ön görüsü güçlü, feraseti ve liderlik yanı ağır basan, siyasetteki ustalığı kanıtlanmış önemli bir devlet adamı olduğunu belirterek, “15 Temmuz’da gerçekleştirilmek istenen ve ülkemizin başına çorap örülmeye kalkışılan darbe girişimi, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin sert ve önemli çıkışıyla birlikte daha baştan yenilgiye uğratılmıştı.

Ülkemizi bölüp parçalamak isteyen iç ve dış mihrakların kurduğu tüm oyunları eşsiz öngörüsüyle bozan ve ülkemize kurulmak istenen tuzakları farkederek boşa çıkartan Genel Başkanımız üzerinde bazı çevreler yeni oyunlar peşindedir. Sayın Bahçeli’nin; son günlerin sıkça tartışılan Başkanlık Sistemi konusundaki görüşü açık ve nettir. Ancak bazı çevreler bulanık suda balık avlamaya çalışıp, Sayın Bahçeli’nin sözlerini tahrif edip, başka anlamlar yükleyerek, algı operasyonu yapmaya çalışıyor. Sayın Bahçeli’nin dediği gibi hecelesek de, kara tahtaya da yazsak bazı çevreler halkı kandırmaya ve MHP’nin Türk Siyasi hayatındaki rolünü karalamaya devam edecekler. MHP ikircikli davranmaz, siyasi çizgisi asla yalpalamaz, duruşu nettir. Dirayetli, bilge ve ferasetli, dik duruşlu, Çukurova delikanlısı Sayın Devlet Bahçeli’yi asla yıpratamazlar. Türk halkının Sayın Bahçeli hakkındaki düşüncelerini sarsamazlar. Türk halkı, Sayın Bahçeli’yi çok iyi tanıyor ve O’nun vatan, millet ve devlet aşkını anlıyor. MHP üzerine oyun kurmaya çalışanlar, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’yi yıpratmaya gayret edenler, bozulan tezgahları ve darbe girişiminin başarısız olmasının intikamını almak isteyenler, bir kez daha hayal kırıklığına uğrayacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bölgemizdeki çıkarlarını korumak, yanıbaşımızda kurulmak istenen kukla devletçiklere karşı çıkmak, emperyalist güçlerin bölge halklarına yönelik saldırılarını boşa çıkarmak, mazlumun yanında olmak, ülkemizi bölüp parçalamak isteyen iç ve dış güçlerin karşısında dik bir duruş sergilemek, hepimizin görevidir. MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli de her Türk ferdi gibi yangın yerine dönen bölgemizde yapılmak istenen oyunları, kurulmak istenen tuzakları boşa çıkarmak, bölge halkına kan kusturan savaşları, demografik yapıyı bozarak oluşturulmak istenen kukla devletçikleri önlemek için, net ve tutarlı bir duruş ortaya koymaktadır. İşte tam da bu noktada menfaatleri bozulan çevreler içerideki maşalarını da kullanarak, Sayın Devlet Bahçeli’ye yönelik yıpratma çabalarına hız verdi.

Ancak bu nafile çabalar asla başarıya ulaşamayacaktır. MHP’nin iktidar alternafi olması, iktidara yürümesi, Türk halkının MHP’ye yüzünü dönmesi; bu çevreleri ürkütmüş ve partimizin önlenemeyen yükselişi karşısında çaresiz duruma düşürmüştür. Ancak korkunun ecele faydası yoktur. MHP ve Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli; aynı azim ve kararlılıkla, önce vatan-millet ve devlet diyerek, Türkiye Cumhuriyeti’nin çıkarlarını savunmaya ve bu yönde çalışmaya devam edecektir. Bunun böyle bilinmesi gerekir. Yel kayadan sadece toz alır. Sayın Bahçeli’yi yıpratma çabaları da asla başarıya ulaşamaz” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.